0
Miro-Su

Rally Santa Domenica

Recommended Posts

Poštovani VAG-ovci, mađioničar Miro će se ukazati ovaj vikend u Zg i rallyu u Sv. Nedelji pa ako ste za sok i mineralnu rado bi vas sve našao zdrave pa da odemo skupa kao ekipa! Poštovanje! Vaš M. :zivio :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj pik sustiglo me ono od prošlog vikenda pa evo ležim u Subotici a put za Zagreb će morati pričekati drugu prigodu možda onaj show u Areni! Ajd provedite se i za mene i popijte koji sokić i mineralnu! M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Miro, kakvo je to loženje!? Prvo nas napališ, pa onda 'ladiš....ccc ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa veliki ste vi dečki pa ćete se snaći i sami, tamo će biti ludnica kao i svaki put sa rallyašima tako da samo vi složite ekipicu pa se lijepo provedite! Ako bi dodavao još na grdobolju koj me mori bojim se da nebi dobro završilo! Napuknuto rebro plus prehlada a kad kihnem il kašljem suze mi idu! Nadam se da me razumijete dečki!? M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daklem, Marina je rebra lomila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sitnička mala ali je opaka, štikla od 12cm i udri! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam ti reko koliko su popularne ZG table u Vojvodini sad kad su generale oslobodili :riba

I još si bio na televiziji u Vukovaru :grrr

Share this post


Link to post
Share on other sites
cika mrki a jesam i ja izsao na teljevizor? :)

cika mrki a jesam i ja izsao na teljevizor? :)

 

Ma nisi,ma nisi lega,ko ni Miro al on je od straha odgovor odavde dao u Vukovarskom topicu :rotfl

 

De utrnite ovo ako nitko nigdje neide,samo ga zbunjuje :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam za dana.Ima simpa auta tipa lade iz 70 god ..... mađara,slovenaca,čeha.......a nasih malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žac kaj nisu tamo Marko Đurković i Lorenica mali Nosić i Šaškin i Nika Fleiss, a nekako sam mislio da će Pero dofurat zvijer pontonca sa podvozjem micubuša!? To društvo bi valjda skužio? M.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Žac kaj nisu tamo Marko Đurković i Lorenica mali Nosić i Šaškin i Nika Fleiss, a nekako sam mislio da će Pero dofurat zvijer pontonca sa podvozjem micubuša!? To društvo bi valjda skužio? M.

sorry al tu ekipu nepoznam,da mi kazes aute mozda bi znao ali nisam se ni dugo zadrzavao jer sam bio s klincem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Žac kaj nisu tamo Marko Đurković i Lorenica mali Nosić i Šaškin i Nika Fleiss, a nekako sam mislio da će Pero dofurat zvijer pontonca sa podvozjem micubuša!? To društvo bi valjda skužio? M.

 

 

Đurković slomio motor u Poreču, ne vozi domenicu,Šaškin otkazao zbog bolesti ili tak nešto...

 

ali ima puno atraktivnih auta, impreza i octavia WRC dolaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sorry al tu ekipu nepoznam,da mi kazes aute mozda bi znao ali nisam se ni dugo zadrzavao jer sam bio s klincem.

 

Đurković sa starim swiftom husqvarna po boku sa suvozačicom i curom prekrasnom kratko ošišanom curom sa tv ekrana Lorenom Nosić, glumicom i voditeljicom, a Daniel Šaškin naš ponosni učesnik na rallyu Paris-Dakar (opel antara sad uvaljena srbićima kako sam vidio u N.Sadu) i suvozačica ex skijašica Nika Fleiss. A apsolutnog genijalca Petra iz Funtane vjerojatno znaš a on nadao sam se slaže u kutijici svoje magije mercedesa ponton na podvozju i mehanici od evo-a valjda IX pa da ćega možda za ovu prigodu pokazat! Nadam se da nisam udavio, dečki hvala na izvješću! Ubija me ovo bolesno sjedenje doma za računalom dok se tamo pali visokooktansko gorivo i pršti kamenje! Neprocjenjivo! M.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Đurković sa starim swiftom husqvarna po boku sa suvozačicom i curom prekrasnom kratko ošišanom curom sa tv ekrana Lorenom Nosić, glumicom i voditeljicom, a Daniel Šaškin naš ponosni učesnik na rallyu Paris-Dakar (opel antara sad uvaljena srbićima kako sam vidio u N.Sadu) i suvozačica ex skijašica Nika Fleiss. A apsolutnog genijalca Petra iz Funtane vjerojatno znaš a on nadao sam se slaže u kutijici svoje magije mercedesa ponton na podvozju i mehanici od evo-a valjda IX pa da ćega možda za ovu prigodu pokazat! Nadam se da nisam udavio, dečki hvala na izvješću! Ubija me ovo bolesno sjedenje doma za računalom dok se tamo pali visokooktansko gorivo i pršti kamenje! Neprocjenjivo! M.

ma nisi nas udavio,ja sam slikao neke aute ali sam slike metnuo na fb.Mozda i sutra skoknem da vidim II dio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma nisi,ma nisi lega,ko ni Miro al on je od straha odgovor odavde dao u Vukovarskom topicu :rotfl

 

De utrnite ovo ako nitko nigdje neide,samo ga zbunjuje :palacg

 

E mrkajlo pa valjda to što sam odgovor i na ovo stavio na thread o Vukovaru govori upravo kontra da se baš i ne bojim i koliko poštujem taj grad i te ljude, samo nek su mi živi i zdravi a mi ostali trebamo se sa mislima o njima svakog dana buditi i lijegati! Moje mišljenje! M. :aplauz:palci:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
0