0
Tolic

Servo golf 2

Recommended Posts

Pozdrav društvo, složio sam tdi-a u dvojku, letva je od trojke, crijeva od passata međulinije, pumpa od trojke, sve sam posebno kupovao i slagao..

 

I sad dolazim do problema.. nekad imam servo nekad nemam, onda kad ga imam moram lagano držat gas kako bi servo bio lagan, jer na leru je težak..

 

 

Promjenio sam pumpu, ista stvar.. nisam više pametan, svaki savjet je dobro došao..

 

Nadam se da nije letva :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav društvo, složio sam tdi-a u dvojku, letva je od trojke, crijeva od passata međulinije, pumpa od trojke, sve sam posebno kupovao i slagao..

 

I sad dolazim do problema.. nekad imam servo nekad nemam, onda kad ga imam moram lagano držat gas kako bi servo bio lagan, jer na leru je težak..

 

 

Promjenio sam pumpu, ista stvar.. nisam više pametan, svaki savjet je dobro došao..

 

Nadam se da nije letva :palacd

probaj stavit manju remenicu na servo da se brze okrece

Share this post


Link to post
Share on other sites

u remenicama je stvar vjerovatno. a ovo imas nemas.... tko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što sam skinuo remenicu od tdi-a i stavio od benzinca koja je manja, da mi ne struže u krak šasije.. dali može biti do toga ?

 

Ali sumnjam, jer frend ima isto tdi-a u dvici i istu remenicu na radilici ko i ja, i vrti se normalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

de još malo pobliže objasni jel zuji pumpa u leru .....da ti crijeva nisu negdje prežabljena, slab protok......ja imam isto problem al drukčiji....stavio sam na dvivu letvu od venta(golf3) pumpu neku (nemam pojma od čega) s originalnim nosačima...i volan super radi al samo kad volan ostavim na pola...kad ga upalim s volanom uljevo...auto vuče uljevo...tj. spona ljeva lagano gura točak više u ljevo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da imaš na pumpi serva jedan feder i ventil koji ograničava pritisak...najvj. ga smanjuje, probaj ga izvadit iz pumpe...da nisi tu s konektorom pumpe nešt zajbo ak je drukčiji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u leru ti i treba servo...jebeš ga ak neradi u leru....onda kao da ga i nemaš...ja da sam znao da će me zajbavat nebi to ni ugrađivao...samo dobro podmazat običnu letvu i gassssssss.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo stuces krak sasije i gas dalje. Kod mene je sjelo sve od TDI-a i nije nista strugalo, ali sad kad cu ga rastavljati ponovno cu potuci malo krak sasije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crijeva nisu presavijena nigdje, pumpa ne zuji ko kod frenda u leru, ali mrvicu se čuje (na novo je reparirana pumpa pa možda zbog toga)..

 

Taj feder i ventil je tzv, neprovratni ventil, koji kad zašteka pumpa ne radi, a kad je odštekan sve mora radit..

 

Peki, nebi tukao ako frend ima tako i sve šljaka.. znači da nije problem u remenici, nego protok jebe.. a gdje, nisam pametan ni sam..

Share this post


Link to post
Share on other sites
:\ Probat drugu letvu? Znam da je zayebancija, i nadam se da nije do tog...

 

To ostavljam kao zadnje moguće rješenje..

:palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se i ja da nije letva...moj savjet ak je letva dugo stajala...ispusti sve atf ulje i pični lože ili nafte u sistem pa ga izvrti ljevo desno i pogledaj si filter od posude (mislim da imaju neki u posudi)....i pumpa se nesmije ništa čuti jel ak se čuje nema dobar dotok ulja....isprobaj...stisni crijevo prstima onda mora rondat kad je bez ulja....i pregledaj metalna crijeva da nije uštipljeno negdje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta skidat letvu ak nigdje ne curi.....pični jaču servo pumpu i rješio si problem...onaj feder i ventil izvadi i mora bolje drukat...isprobaj to ti je 2 min. posla....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bozo molim te da koristis tipku "EDIT" ako imas nesto nadodati a ne pisati novi post. Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

negdje su ti crijeva zaštopana ili sama letva

ako si probao sa drugom pumpom onda nije pumpa

mada bi mogao zezati ventil u pumpi, izvadi ga propuši i operi i vrati nazad

 

A Božo doktoriro servo volan hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
negdje su ti crijeva zaštopana ili sama letva

ako si probao sa drugom pumpom onda nije pumpa

mada bi mogao zezati ventil u pumpi, izvadi ga propuši i operi i vrati nazad

 

A Božo doktoriro servo volan hehe

 

 

Sva crijeva su prije montiranja propuhana i stvarno nigdje nije ni jedno presavijeno ni ništa slično..

 

Sumnjam da je letva zaštopana, jer evo danas cijeli dan servo radi bez problema, čak i bez gasa.. znači na leru je sve normalno.. dok možda sutra neće opet radit.. :/

 

izludih

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sva crijeva su prije montiranja propuhana i stvarno nigdje nije ni jedno presavijeno ni ništa slično..

 

Sumnjam da je letva zaštopana, jer evo danas cijeli dan servo radi bez problema, čak i bez gasa.. znači na leru je sve normalno.. dok možda sutra neće opet radit.. :/

 

izludih

 

 

I sutra će raditi normalno, vjerovatno ti se negdje napravio zračni čep koji je trebao izaći van i sad se to konačno ozračilo i radi

 

javljaj rezultat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije radilo ni danas..

 

Upalio auto, odšarafio sve lajtunge svo ulje da iscuri, oprao posudu opet na novo, sve slozio, ulio novo ulje, servo radio prvih 10min i onda zašteko..

 

Poludio, skinuo pumpu dolje, nazvao čovjeka u dubravu (Ivica, Servo letve,) doktor čovjek, radi i nemoguće..

 

Odnesao pumpu, on slozio reparaciju sve na novo.. 400kn

 

GARANTIRA DA ĆE RADIT..

 

sve slozio i opet pumpa radila i zaštekala...

 

 

 

LUD SAM...

 

 

Nakon tog štekanja sad radi bezprijekorno, bar je radila 2 sata bez prestanka ...

 

sutra je novi dan, pa cemo vidjet..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Šta veli taj serviser pumpi šta bi moglo bit? :\

 

Kaže da je netko prije u pumpi zamjenio neke lamelice, i rotor od druge pumpe, a da to dvoje ne ide u tu pumpu i nema dovoljan tlak pumpa.. mora imat od 90 do 100 bar-a..

 

Vidjet ćemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pumpa opet nije radila..

 

Otišao sam po novu novcatu zapakiranu pumpu, i namotnirao je..

 

Desilo se isto..

 

Uzrok kvara nije pumpa..

 

 

I sad se baš ugodno osjećam..

 

Letva je stradala izgleda.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

milina

 

 

vrlo glup kvar, a nemaš druge nego probati sa drugom letvom mada mi je to nekako bezveze

letva ili šteka ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites
milina

 

 

vrlo glup kvar, a nemaš druge nego probati sa drugom letvom mada mi je to nekako bezveze

letva ili šteka ili ne

 

Ja ju iskreno neću ni skidat.. neka se time pozabavi netko drugi.. pun mi je kufer serva na autu ovom..

 

Tako jednostavna hidraulika, koja ima četiri stvari koje mogu štekati.. (PUMPA, POSUDA, LAJTUNZI, LETVA), A takav problem da se nitko još nije s njim susreo..

 

Nisam pametan, ovo je već druga letva na ovom autu (prvoj je navoj proklizo), i sljedeća će bit treća..

 

Auto promjenio više letvi nego vlasnika u 20 godina.. :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mota:

 

Ma nebi rekao da vuče zrak, ali opet, nikad se ne zna.. kako to ispitat :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
0