2 2
rinchy

Odzračivanje i propadanje kočnice na Golf MKIV 1.6 SR

Recommended Posts

Alo ljudi,

 

promjenio sam sve diskove na svom golfu i prednje i zadnje, također i pločice, ali sam morao skidati zadnje čeljusti jer nisam mogao izgurati zadnje cilindriče u početni položaj, no sve je to prošlo u redu i nakon sastavljanja odzračio sam sva 4 kotača odnosno cilindra da nema zraka u njima.... sve se to radilo tako da bez da je auto upaljen, nakon toga kada upalim auto kočnica ni svejedno propadne ispod polovice ??? gdje griješim ?

 

Dali ima neki sistem ili možda neki 5 odzračivać gdje se još može pustiti zrak da kočnica hvata malo više, a ne dolje pri samom kraju... ona koči ali to mi jako ružno izgleda, imam feeling da će samo propasti..

 

šta da napravim i kako....

 

hitno bi trebao odgovore, hvala Vam unaprijed....

 

LP,

Goran

Share this post


Link to post
Share on other sites
odzračivao kočnice pravilno u X ?!

 

 

misliš na to da ide prvo zadnji lijevi pa prednji desni, pa zadnji desni pa prednji lijevi ??

Edited by rinchy

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji desni,zadnji lijevi,prednji desni,prednji lijevi....i ne zaboraviti kuplung odzraciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
zadnji desni,zadnji lijevi,prednji desni,prednji lijevi....i ne zaboraviti kuplung odzraciti...

 

kuplung odzraciti ... iskreno nisam to nikada radio ima li negdje da ne tražim kako to napraviti ? hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njega netrebas odzračivat jer u njemu nemoze bit zraka sem ako si pumpao pedalu a da nije bilo ulja u posudi. Znači mozes samo u sistemu izmjenit ulje... (sto je dovoljno i slobodnim padom jer nema zraka).

 

Neznam kako nisi mogao vratit cilindre osim ako neznas sitem da se trebaju vrtit u desno i istovremeno gurat. Ako ti nije iscurila koč. tekućina iz sistema znači zraka nemoze biti osim u samom cilindru kojeg si morao vec odzračit s tim dosadasnjim sistemom.

 

Jeli ti ručna sad visoka? I dal pločice ravnomjerno nasjedaju na disk (pogotovo ako je disk istrošen pa ima veci rub)

 

Ako je iscurila k. tekućina iz sistema onda jedini pravi način odzračivanja je pomoću posude pod tlakom (stlačena k. tekućina) i opcijom preko diagnostike i abs bleeding-a tj paljenjem same abs pumpe tak da iz nje izadje zrak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
njega netrebas odzračivat jer u njemu nemoze bit zraka sem ako si pumpao pedalu a da nije bilo ulja u posudi. Znači mozes samo u sistemu izmjenit ulje... (sto je dovoljno i slobodnim padom jer nema zraka).

 

Neznam kako nisi mogao vratit cilindre osim ako neznas sitem da se trebaju vrtit u desno i istovremeno gurat. Ako ti nije iscurila koč. tekućina iz sistema znači zraka nemoze biti osim u samom cilindru kojeg si morao vec odzračit s tim dosadasnjim sistemom.

 

Jeli ti ručna sad visoka? I dal pločice ravnomjerno nasjedaju na disk (pogotovo ako je disk istrošen pa ima veci rub)

 

Ako je iscurila k. tekućina iz sistema onda jedini pravi način odzračivanja je pomoću posude pod tlakom (stlačena k. tekućina) i opcijom preko diagnostike i abs bleeding-a tj paljenjem same abs pumpe tak da iz nje izadje zrak.

 

 

 

jel može dijagnostika javljati grešku pumpe abs-a ak je zraka u njoj? a inače auto koči jedino abs ne radi ( abs proradi na -25 i na +50)

Share this post


Link to post
Share on other sites
njega netrebas odzračivat jer u njemu nemoze bit zraka sem ako si pumpao pedalu a da nije bilo ulja u posudi. Znači mozes samo u sistemu izmjenit ulje... (sto je dovoljno i slobodnim padom jer nema zraka).

 

Neznam kako nisi mogao vratit cilindre osim ako neznas sitem da se trebaju vrtit u desno i istovremeno gurat. Ako ti nije iscurila koč. tekućina iz sistema znači zraka nemoze biti osim u samom cilindru kojeg si morao vec odzračit s tim dosadasnjim sistemom.

 

Jeli ti ručna sad visoka? I dal pločice ravnomjerno nasjedaju na disk (pogotovo ako je disk istrošen pa ima veci rub)

 

Ako je iscurila k. tekućina iz sistema onda jedini pravi način odzračivanja je pomoću posude pod tlakom (stlačena k. tekućina) i opcijom preko diagnostike i abs bleeding-a tj paljenjem same abs pumpe tak da iz nje izadje zrak.

 

 

pločice dobro nasjedaju jer je sve novo i pločice i diskovi,samo je problem u tome što je kočnica sad kad se upali auto skroz niska dolje na samom kraju..a tekučina nije iscurila niti je posuda bila prazna jer smo na to jako pazili....

 

ručna drži na 4-5 zubu, i mislim da je to ok...

Edited by rinchy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alo ljudi,

 

promjenio sam sve diskove na svom golfu i prednje i zadnje, također i pločice, ali sam morao skidati zadnje čeljusti jer nisam mogao izgurati zadnje cilindriče u početni položaj, no sve je to prošlo u redu i nakon sastavljanja odzračio sam sva 4 kotača odnosno cilindra da nema zraka u njima.... sve se to radilo tako da bez da je auto upaljen, nakon toga kada upalim auto kočnica ni svejedno propadne ispod polovice ??? gdje griješim ?

 

Dali ima neki sistem ili možda neki 5 odzračivać gdje se još može pustiti zrak da kočnica hvata malo više, a ne dolje pri samom kraju... ona koči ali to mi jako ružno izgleda, imam feeling da će samo propasti..

 

šta da napravim i kako....

 

hitno bi trebao odgovore, hvala Vam unaprijed....

 

LP,

Goran

 

pozdrav.

 

kolko si km napravio od izmjene kocnica???

-ako je kad je auto ugasen napumpas kocnicu(pedalu) i ako ne propada onda ti je dobro ozracen sistem.

-kad promjenis sve diskove i plocice pedala je uvijek niza nego prije... plocice se moraju prilagoditi disku, da sve sjedne na svoje mjesto.

-dok su kocnice nove montirane na autu i dok auto radi na mjesto pedala uvijek propada koda da ima zraka.

- nakon 20 km vec ce biti visa i bolja kocnica. samo malo opreznije i lagano sa kocnicom sad na pocetku...

doci ce sve na svoje.....

Edited by vw-polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABS to nemoze javit ki gresku jer greske nema (zrak u sistemu)

 

Niska pedala moze bit znaci jedino do tih zad kočnica koje su nove pa mislim da nema sta tu mnogo sjest na svoje a uostalom sad nakon voznje mozes vidit na disk ploči dali je cijela sjajna il ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozdrav.

 

kolko si km napravio od izmjene kocnica???

-ako je kad je auto ugasen napumpas kocnicu(pedalu) i ako ne propada onda ti je dobro ozracen sistem.

-kad promjenis sve diskove i plocice pedala je uvijek niza nego prije... plocice se moraju prilagoditi disku, da sve sjedne na svoje mjesto.

-dok su kocnice nove montirane na autu i dok auto radi na mjesto pedala uvijek propada koda da ima zraka.

- nakon 20 km vec ce biti visa i bolja kocnica. samo malo opreznije i lagano sa kocnicom sad na pocetku...

doci ce sve na svoje.....

 

 

thx..malo ću se vozati pa čemo vidjeti za nekih 100-njak km dali će se šta popraviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slican problem. Mjenjao sam zadnje celjusti. Skinuo svoje sa passata b4 i stavio od golfa 4, na novo radene. Sistem odzracen, ABS odzracen, nigdje tragova curenja i pedala kad auto radi propadne skoro do kraja. Kad ne radi dode do pola i tu stane. Kad ne radi osjeti se kao da uhvati od vrha i onda do polovice propada polako. Jedina razlika je sto nove celjusti imaju klip 41 a stare 38. U cemu bi bio problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imo slucaj di je je propadala kocnica bez obzira kolko puta ozracil . Problem - ulje za kočnice ! dok nisam stavil ulje s oznakom abs , tocan naziv ulja nezz jbg , ali sam rjesil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli ti sistem ostao bez tekucine dok si saltao klijesta? Inace nema problema kad jneizadje tekucina neg samo mjenjat kljesta i treba radit.

Ovako..ako ti nije iscurila tekucina onda ti je problem u kljestima..imah bas isti slucaj (al nije vw..nebitno je)... vratis stara kljesta sve radi...

Rastavljeno sve i sve izgleda ok.... vrati nazad al ne klipich do kraja i eto cuda..sve radi rucna nije visoka...... naravno uz uvjet da su klizaci podmazani i idu lagano.... Tekucina za kocnice abs i non abs nema veze osim ako je neki gustiš i nije dot4.... Recimo ate-ova on blu rejsing sit..ona nije za aute s abs/esp sustavom..... sistem ce radit al ne brzo koliko moze (el pomicanj klipica/ventila u samom abs modulu) tako da je ate sl6 ok i po temperaturi i po intervalu (blu šit svako god obicni ate svako god sl6 svako 2god izmjena) a temp vrelista sl6 i blušit nije toliko drasticno razlicita pa za aute za cestovnu i track day potrebu i netreba nesto s vecom temp...

Edited by AUTOFREAK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulje nije iscurilo. Stare odstekane i odmah nove ubacene. Na svaku pusteno preko deci ulja i nista. Ne razumijem ovo da vratim klipic al ne do kraja. Klip kod sastavljanja celjusti nije ni isao kolko moze vec taman da mi disk i plocice udu jer nemam alat, a zao mi puno rolcangama po novom klipu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2