0
Mijo_vw

Passat B5

Recommended Posts

Teška srca sam se morao rastati od golfa jer je upala ponuda koju nisam mogao odbiti, mada sam se razmišljao dosta, ali sam odlučio, auto u obitelji je bio jakoo dugo, kao suvozač i vozač prošao sam s njim sito i rašeto, al 26. 11. došao je kraj našem prijateljstvu :( teško se nakon njega bilo odlučiti šta uzeti ali vw je bio prioritet pa nedugo zatim je stigao passat b5 kojeg se isto tako nije moglo odbiti jer je uzet od 1. vlasnika s maximalnim održavanjem, auto je cijelo vrijeme garažirano u njemu se nalazi 1.9 tdi sa 90 ks, koji je prigazio 240000km, bogate opreme, servo, klima, abs, zračni jastuci, el. podizači stakala, tonirana stakla, nakon 20-ak dana auto se ponaša odlično a udobnost nakon golfa neopisiva, naravno ko voli ovakva auta, ali odlučeno je da auto ide na prodaju, jer mi nije baš "momački" a ni po mom ukusu, i nakon golfa teško ću se sada skrasiti u nečem što želim, ali u planu mi je uzeti prvenstveno venta iz razloga što ih nema baš učestalih po cesti, ili upustiti se projekt keca a možda golfa 3 ili 4... U početku bilo je planova za passata i nešto se i nabavilo, ali ko zna ako i ostane,, samnom Možda i bude to jedan dobar primjerak passata na našim cestama...

 

zadnje slike duje: :bok

3k1ybs1jjtnwshw6xe6x.jpg

fdakn11ijweybr5ow95q.jpg

 

i par slika passata: :rolleyes:

seczygzw7nsubr038kq.jpg

df1mnehmvng13pomc7k4.jpg

iiibhjyjic0cpqrkyyf7.jpg

xber27kb34ze8h3w0a9i.jpg

k2ttarmyc4tu1gvk5h4n.jpg

o48bsvl1wtlhvg1mns4.jpg

 

KOMENTARI:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=70409

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao je kraj našem malom druženju, danas prodan ubrzo predstavljanje novog vw, ovdje može lock :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0