0
Dejo

Krovni spojler

Recommended Posts

Dakle ovih dana budem otisao kupit krovni za golfa ( od gtia , oem naravno :) ), zanima me kome dati da to uredno zaljepi, mislim da se mjenja i stop svjetlo i ono se treba lijepit cini mi se,

kolega je radio u zubaku i nisam bas zadovoljan kako je to ispalo, ljepilo primjetno i tako to, bas ono sta zelim izbjeci,

i jos koliko otprilike oni uzmu za spricanje tog komada plastike,

dakle u obzir dolazi ovlasteni ali da neko ima preporuku dobru,

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su za bojanje spojlera u ovlastenom trazili 1500kn + demontaza starog + montaza novog + jos famozni pdv na sve to.. Skupo do jaja!

 

To je bilo kad mi je crkla treca stoplampa pa kad sam je htio zamijenit u ovlastenom. Oni bi ko to napravili ali postoji mogucnost da pukne stari spojler pri demontazi.. ma zivi cirkus. Od*ebo sve to, kupio novu stoplampu u ovlastenom i kod svog elektricara je promijenio za 50kn!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Meni su za bojanje spojlera u ovlastenom trazili 1500kn + demontaza starog + montaza novog + jos famozni pdv na sve to.. Skupo do jaja!

 

To je bilo kad mi je crkla treca stoplampa pa kad sam je htio zamijenit u ovlastenom. Oni bi ko to napravili ali postoji mogucnost da pukne stari spojler pri demontazi.. ma zivi cirkus. Od*ebo sve to, kupio novu stoplampu u ovlastenom i kod svog elektricara je promijenio za 50kn!

 

taj sta uzimam ide na gepek , tako da mislim da nema nikakvih problema oko toga samo treba uredno zalijepiti, aki 1500 kn za spricanje ....wtf???? :)

Edited by Dejo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi sa ovim likovima sto ugraduju šajbe i to,Ako se

Lijepi naravno..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vidi sa ovim likovima sto ugraduju šajbe i to,Ako se

Lijepi naravno..

 

ma nije problem lijepilo, ja to sve kupujem uz spojler , nego trebam nekoga da to pedantno napravi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma nije problem lijepilo, ja to sve kupujem uz spojler , nego trebam nekoga da to pedantno napravi :)

Ahhhaa,hhhhh,koji brijac..

:rotfl

Pa sam jbte

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ahhhaa,hhhhh,koji brijac..

:rotfl

Pa sam jbte

 

offtopic ti je dolje nize , pa odi pisat

Share this post


Link to post
Share on other sites
offtopic ti je dolje nize , pa odi pisat

 

Hhhhhh,bravo :palacg ,vlaho ti je u drugom postu dao odgovor,kupis auto od 100tkn+ i skrt si dati cca 1000kn da ti u ovlastenom to naprave.. :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hhhhhh,bravo :palacg ,vlaho ti je u drugom postu dao odgovor,kupis auto od 100tkn+ i skrt si dati cca 1000kn da ti u ovlastenom to naprave.. :palacd

 

jbg moram se ovako izrazit ,

jesi ti glup il neznas citat, nije problem platit , nego je problem sta su radili kolegi i napravili sranje, ja jednostavno trazim neko ko ce to odradit kako treba , razumijes... ili da nacrtam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta si drzak tako.. ako platis u ovlastenom vec toliko novaca za tu glupost koju eto ne zelis sam napravit, pa valjda imas pravo na reklamaciju, *ebemu... nije to mala lova... odes u ovlasteni i pitaj, objasni pa ce ti oni rec najbolje... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazes im, ako ne bude ko tvornicki, nema para

 

i onda ces vidjet da ce majstor to napravit kak treba jer ce mu bit napomenuto da pazi

Share this post


Link to post
Share on other sites
jbg moram se ovako izrazit ,

jesi ti glup il neznas citat, nije problem platit , nego je problem sta su radili kolegi i napravili sranje, ja jednostavno trazim neko ko ce to odradit kako treba , razumijes... ili da nacrtam?

 

Neki mangup a?

Di to se radi i ljepi u poljeprivrednoj apoteki pa ti naplati i odjebe??

Malo mutav

Share this post


Link to post
Share on other sites
sta si drzak tako.. ako platis u ovlastenom vec toliko novaca za tu glupost koju eto ne zelis sam napravit, pa valjda imas pravo na reklamaciju, *ebemu... nije to mala lova... odes u ovlasteni i pitaj, objasni pa ce ti oni rec najbolje... :palacg

 

Ma nisam zelio bit ali ne cita... samo kazem sta su kolegi napravili a on je valjda sutio... nisam znao da se moze reklamirat ti dodatni djelovi, ja se ispricavam TROJKA al ne citas :) bude onda valjda u ovlastenom ako ne bu trazili previse para

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma nisam zelio bit ali ne cita... samo kazem sta su kolegi napravili a on je valjda sutio... nisam znao da se moze reklamirat ti dodatni djelovi, ja se ispricavam TROJKA al ne citas :) bude onda valjda u ovlastenom ako ne bu trazili previse para

 

to nije razlog za onakav ispad, bzvz...

 

ovlasteni je, imas pravo na reklamaciju i u svakom slucaju, ako to ti nije problem platit, ako i zeznu, lakse je sa njima rijesit nego sa nekim majstorom sa kojim ces se kasnije navlacit i jos neka nesto slomi... ma...

 

kazu ljudi plati pa se rugaj.... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nije razlog za onakav ispad, bzvz...

 

ovlasteni je, imas pravo na reklamaciju i u svakom slucaju, ako to ti nije problem platit, ako i zeznu, lakse je sa njima rijesit nego sa nekim majstorom sa kojim ces se kasnije navlacit i jos neka nesto slomi... ma...

 

kazu ljudi plati pa se rugaj.... :palacg

 

nista ja se ispricavam jos jednom, budemo probali pa vidili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt koje cifre.. :mellow: za soma kn ti ja naljepim i dam garanciju na kompletan auto :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bokte e, šteta kaj nisi iz okolice Varazdina...

 

kupiš mi pljuge, maznemo Hambi i koju pivu i sve ti to pedantno da pedantnije nemoze bit, zaljepim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0