1 1
HELL

vw scirocco mk3

Recommended Posts

Vec duze vremena mi se desava da mi ponekad mjenjac zapne pri saltanju iz 2. u 3. brzinu, tj nece uci u 3. Pustim kvacilo ponovno stisnem i onda udje. Ali zna bit nezgodno u voznji pogotovo dok se pretice. Unazad nekih 14 dana mi se to pocelo desavat cesce.

Kvacilo uvijek stisnem do kraja, to nije u pitanju, a i sve druge brzine rade normalno.

Nema pravila, ne desava se uvijek.

Zna netko sta bi to moglo biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znan sta je to, al znam da se to i meni znalo dogodit samo ne u sciroccu nego u polu 1.4 tdi 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo narucio sam se u ovlastenom za iduci tjedan da to pogledaju, pa cemo vidjet sta kazu mestri ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo narucio sam se u ovlastenom za iduci tjedan da to pogledaju, pa cemo vidjet sta kazu mestri ;-)

Jel ti auto pod garancijom?

Ako nije u Osječkim ovlaštenim se nećeš veselo provest...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel ti auto pod garancijom?

Ako nije u Osječkim ovlaštenim se nećeš veselo provest...

 

Istina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

je, pod garancijom je... sva sreca. Star je 2 i pol godine, a svake godine mjenjam nesto, motoric od prozora, turbina, sad ovo... pitam se sta je slijedece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

turbina.. hehe srećom nemas kompressor.. ta izvedba ima nesto vise problema... Znam vlasnika sta je kupio prvog koji je dosao ovdje na jug.. i dan danas se kaje sta mu je to u zivotu trebalo (pazi, prije je vozio vectru (A) 2.0 16v s kojom nije imao toliko problema)...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam za probleme s tim motorom...malo je falilo da ga uzmem, dobro da nisam. Prije sam imao polo 1.9 SDI...nikad nikakvih problema, toci i vozi, jedino sto je bio trom do boli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1