0
gigagiga

Problem paljenja caddy 2.0sdi

Recommended Posts

Poštovanje . Imam problem sa caddyem 2.0sdi . Problem je jako dugo vergla dok upali , kad upali radi savršeno , vuče savršeno do 3.300 okretaja , niti u jednoj brzini ne može više od 3.300 okretaja , maksimalna brzina koju navuče u tren oka je 118 km/h i stane na 3.300 okretaja . Ne dimi iza ništa , ne troši ulje , motor 150tkm prešao . Dali itko zna što bi to moglo biti ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadaj se... pretezno traze pomoc a kad rjese malo tko izvjesti kako i sta je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko clanova i strucnjaka i nitko nije pokusao pomoci . Vw forum bas i nije potkovan nekim znanjem. Vise kao svi pogledaju i uživaju u tudem problemu . Slobodno može lokot na temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da ti i ne govorimo kako preko laptopa mozemo napraviti servis na tudim autima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toliko clanova i strucnjaka i nitko nije pokusao pomoci . Vw forum bas i nije potkovan nekim znanjem. Vise kao svi pogledaju i uživaju u tudem problemu . Slobodno može lokot na temu

 

 

lagani potpis, ali nebih rekao da ne znaju, imaju znanja ali slabo ga hoce podjelit, mozda radi nekih clanova koji rade otvaraju 23412343214 topica o istoj stvari umjesto da koriste opciju search

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toliko clanova i strucnjaka i nitko nije pokusao pomoci . Vw forum bas i nije potkovan nekim znanjem. Vise kao svi pogledaju i uživaju u tudem problemu . Slobodno može lokot na temu

pa da.. ovi novi auti se popravljaju preko foruma...

ja ti dignem patch na rapidshare, ti skines,patchas auto i problema nema.

a ako ti javlja gresku nakon toga moras crack kopirat u ecu.

a ako ni tada ne bude u redu,javi nam svima da mozemo napravit jedno veeeliko slavlje zbog tvog problema.

 

 

pretpostavljam da si nakon otvaranja teme otisao do neklog majstora i kvar je otklonjen.

i sad ti je jasnije da se auto neda popravit preko monitora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (gigagiga @ Jan 21 2013, 10:07 AM)

Toliko clanova i strucnjaka i nitko nije pokusao pomoci . Vw forum bas i nije potkovan nekim znanjem. Vise kao svi pogledaju i uživaju u tudem problemu . Slobodno može lokot na temu

 

 

lagani potpis, ali nebih rekao da ne znaju, imaju znanja ali slabo ga hoce podjelit, mozda radi nekih clanova koji rade otvaraju 23412343214 topica o istoj stvari umjesto da koriste opciju search

 

 

Koji likovi jbt! Pa ovdje ljudi obicno napisu problem ako nisu uspjeli sami to otklonit ili ako im mehanicar nije mogo pomoc..da ne spominjem odlazak u ovlasteni di bi taj tvoj kvar dijagnosticirali vjerovatno u roku nekoliko minuta.

 

I tu na forumu ima minimalno jedno 20 clanova koji su ajmo rec eksperti u svom podrucju rada..oces mehanike, elektronike ili necega drugog.

 

A ovaki ko vi, sto ocekuju da ce se sve samo od sebe rijesit preko tipkovnice, takvi obicno blate i kukaju.. Jer lakse je otvorit temu za svaki k*rac i onda nekoga ispljuvat, nego dat 100kn da ti netko spoji auto na dijagnostiku i pogleda u cemu je problem..

 

Nemres belivet! :doh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji likovi jbt! Pa ovdje ljudi obicno napisu problem ako nisu uspjeli sami to otklonit ili ako im mehanicar nije mogo pomoc..da ne spominjem odlazak u ovlasteni di bi taj tvoj kvar dijagnosticirali vjerovatno u roku nekoliko minuta.

 

I tu na forumu ima minimalno jedno 20 clanova koji su ajmo rec eksperti u svom podrucju rada..oces mehanike, elektronike ili necega drugog.

 

A ovaki ko vi, sto ocekuju da ce se sve samo od sebe rijesit preko tipkovnice, takvi obicno blate i kukaju.. Jer lakse je otvorit temu za svaki k*rac i onda nekoga ispljuvat, nego dat 100kn da ti netko spoji auto na dijagnostiku i pogleda u cemu je problem..

 

Nemres belivet! :doh

 

 

gledaj meštre, ovdje se radi o tome da nitko covjeku nije ni pokusao reci sta bi ha moglo mucit, ja nisam rekao da ce se kavar otkonit preko neta i nisam rekao da ljudi ne znaju, nego jednostavno imam osjecaj da su ljudi izgubili volju za odgovaranje na tolike teme (iste) jer u vecini slucajeva ljudi otvaraju temu bez ikakvog search-a prije toga, a onda krivi ljudi kojima zbilja treba neka pomoc ne dobiju ni jedan odgovor... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorio je temu 18.01. navecer i jucer je vec bilo popravljeno?! Pa ne mozes ocekivat da svi koji su voljni pomoc i koji nesto znaju, da vise stalno na forumu i da samo cekaju nekoga sa slicnim problemom, da mu odma napisu sto oni misle.. Ljudi rade, imaju obitelji,djecu i druge obaveze..nisu vezani samo za kompjuter i forum.

 

Ja svaki put kad sam nesto pito, dobio sam odgovor i savjet. I to je vecinom bilo od ljudi koje nikad nisam uzivo vidio i upozno!? I zbog toga sam im zahvalan! Tako da bez obzira na broj clanova ili nesto drugo, uvijek postoji ona grupa ljudi koji su tu iz ljubavi i spremni su pomoc kad naidju na slicnu temu.. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otvorio je temu 18.01. navecer i jucer je vec bilo popravljeno?! Pa ne mozes ocekivat da svi koji su voljni pomoc i koji nesto znaju, da vise stalno na forumu i da samo cekaju nekoga sa slicnim problemom, da mu odma napisu sto oni misle.. Ljudi rade, imaju obitelji,djecu i druge obaveze..nisu vezani samo za kompjuter i forum.

 

Ja svaki put kad sam nesto pito, dobio sam odgovor i savjet. I to je vecinom bilo od ljudi koje nikad nisam uzivo vidio i upozno!? I zbog toga sam im zahvalan! Tako da bez obzira na broj clanova ili nesto drugo, uvijek postoji ona grupa ljudi koji su tu iz ljubavi i spremni su pomoc kad naidju na slicnu temu.. :zivio

 

 

ma ok, skuzio si sta sam mislio rec, necemo vise OT-a ;) ako je covijek u mogucnosti neka napise sta je bilo i kako su otklonili kvar, mislim da bi bilo fer nakon ovolikih rasprava :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja bezveze vas zamolio za savjet . Bio sam ja na dijagnostikama raznim , danas svaki kiosk ima dijagnostiku i svi se kuže . Nijedan majstor elektroničar nije rekao što je autu . Večina odmah bubne nije dobro uzubljen a nemaju pojma da ga je uzubio majstor sa 30 godina mehanike u glavi . Ako i kažu nešto na dijagnostici , obično su tri skupe stavke koje treba kupitii . Senzor radilice je otišao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

a čuj, ja sam na forumu već evo peta godina, isto sam masu pitanja postavio za svoje i tuđe kvarove ne možeš očekivat da svi pregledavaju sve teme na forumu svaki dan, neki rade ne mogu po par dana, netko nezna o čeme se radi, vidim da si u godinu i par mjeseci imao svega 6 postova, i to su samo tvoji problemi, znaci logiras se samo kad ti nesto treba i onda na kraju jos prigovaras ko da si svaki dan ovdje i znas sve sto se dogadja, malo prođi po drugim temama i kategorijama dosta ljudi je našlo odgovore a to što očekivaš instant odgovor prijatelju moj, to nećeš ni u ovlaštenom servisu dobit.............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec ako si bio prije na diagnostici (dakle prije postavljanja topica) to nam nisi rekao kao ni greske koje su bile/nisu bile. A ta greska ostaje u memoriji bila ona stalna il povremena....

 

Svi su ti dobro rekli... nemoze se ovako rjesit problem a velikim filozofiranjem se moze nadmasiti i samog Vidovitog Milančeta.... pa mislim da je i bolje da nema mnogo odgovora koji vode krivom tragu i skupim troskovima pa kad se rjesi da se tim ljudima posprda.

 

Nije to vise kec kad imas 3 stvari da motor upali

benga-iskra-razvodni mehanizam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu i na forumu dosta ljudi daju neke informacije o kvarovima i rjesenju problema ljudima koji imaju novije aute i jos imaju garanciju i onda ti ljudi dolaze u ovlasteni servis i jebu ljude koji tamo rade,radim u ovlastenom servisu i svaki dan nailazimo na takve slucajeve i vidio sam masu ljudi koji su tu na forumu i koji su dolazili u servis,i govore on je to procitao na forumu i da ce to njemu popraviti auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

krenuli su vw pravit probleme...

sad je u pitanju obiteljski caddy 3... 2.0 sdi

caddygreske.jpg

 

mehaničar zauzet tko zna koliko...

dok mi ne nađe termin koji će možda biti idući tjedan... sam ću se bakćat problemom...

uglavnom ne želi upalit... tj... upali i odmah se ugasi...

kopao sam po netu i jedno od riješenja je...

provjeriti žice i osigurače

skinut kleme s akumulatora i spojit polove na 15ak sekundi...

nadalje pročitah da kad se auto ohladi da bi možda mogao upalit...

ova zadnja greška me najviše brine... možda se auto zblesirao jer se pali katkad s originalnim ključem katkad s rezervnim kako tko ga uzme taj dan...

 

bilo kakva pomoć je dobrodošla... odakle krenut pa i gdje ga odvest u zgb pošto će možda trebat električar/elektroničar, a ne mehaničar...

pada mi napamet kajfeš, ali poslušat ću preporuku...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0