2 2
Passo

Problem brave i centralno

Recommended Posts

Daljinsko mi ne radi to.planiram otici kod covjeka da iskodira kljuceve jer neznam koja je kombinacija za sinkroniziranje kljuceva (trazio na internetu ali.nista pa ako netko mozda zna...)e sad..centralno na kljuc radi osim.sto.mi dva puta nije htio zakljucat suvozaceva a sad zadnja dva puta samo zakljuca vozaceva a ostala ne..odakle krenuti? I onda kad malo jace zalupim vratima sve mogu zakljucat l (golf plus 2006)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekad kad stisnem kljuc se nesto dogada u autu..cuje se klik oko panela(modul) pa me zanima da li netko zna redoslijed radnji za sinkronizaciju kljuca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam problem sa zadnjim desnim vratima. Nekad ne otkljuca ali u većini slučajeva otkljucava. Jednom kad nije otkljucalo iznutra sam otvorio normalno. Sa prednjom sam imao sličnih problema rastavio prelemio očistio i podmazao već godinu funkcionira. Budem probao ali pitat ću ovdje, u slučaju da se ne otkljucaju mogu ja njih iz unutra otvorit bez problema ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam problem sa zadnjim desnim vratima. Nekad ne otkljuca ali u većini slučajeva otkljucava. Jednom kad nije otkljucalo iznutra sam otvorio normalno. Sa prednjom sam imao sličnih problema rastavio prelemio očistio i podmazao već godinu funkcionira. Budem probao ali pitat ću ovdje, u slučaju da se ne otkljucaju mogu ja njih iz unutra otvorit bez problema ili?

 

Imao sam sličan problem sa desnim zadnjim vratima, zaključavao mi je sva osim njih. Ne znam kojim čudom, problem se sam riješio, jedino sam ih malo podmazao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prije nego sto odem do majstora za brave i kodiranje zanima me da li je netko imao iskustva sa bravom vozacevih vrtara, nekad kad okrenem kljuc zakljucaju se samo ona a ostala vrata ne i ne cuje se onaj udarac u sva vrata pa onda otvorim i jace zalupim vrata i onda zakljuca sve..da li je vrijeme za drugu bravu ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stampana plociva u samoj bravi. Pojavili su se hladni lemovi na njoj. Jos da nam kazes koji je auto...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad sam imao problem s centralnim/bravom i to sam rješavao skinem dolje bravu prelemim ocistim podmazem i radi super. Tako je bilo s prednjim lijevim i zadnjim desnim. U oba slučaja su se vrata mogla iznutra otvoriti normalno jedino izvana nije išlo.
E sad ta zadnja desna počela zezati ali simptomi drugačiji. Kad zastekaju i ne ide izvana ne ide ni iznutra. Zaključao i otkljucao ponovo i sad se otvaraju normalno već 10 puta sam probao. Pregledao sam zice u pregibu sve normalno. Svijetla se pale kad otvaram vrata. Nisam znao da znaju tako zastekati da se ne može ni izvana ni iznutra otvoriti.
Kako postupiti da se vrata otvore kad tako zastekaju?
Skidao sam i od bunkera znak jer me i ona počela zezati. Mislim da je to ne vezano sa kvakom vrata. Premda me pocelo zezati u isto vrijeme.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2