0
danijels2006

Koje felge na Golf V ?

Recommended Posts

Znaci, zanima me vase misljenje/prijedlozi oko felgi za Golf V.

Ubacite slike al nista ispod 18" tj. vise od 19" :palacg

 

trenutno stanje...

 

img2726h.jpg

 

 

evo, o cemu ja razmisljan...

 

g520hi20res2.jpg

imag0027vd.jpg

kgrhqzlifcecqlgshbq7bbz.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni nepotrebno otvaranje teme vec je i bila tema

Auto slazes po svom ukusu ili po misljenju forumasa ako je po forumskom stilu stavi bbs 18 i zabi u pod

Samo kazem svoje misljenje, molit cu bez ljutnje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po meni nepotrebno otvaranje teme vec je i bila tema

Auto slazes po svom ukusu ili po misljenju forumasa ako je po forumskom stilu stavi bbs 18 i zabi u pod

Samo kazem svoje misljenje, molit cu bez ljutnje

:palacg

Radis auto po svom ukusu i za sebe a ne za druge...a i te koje ti mislis su skroz ok,meni se svidjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro čovjek je rekao da traži prijedloge, istina da ima puno slika na forumu, ali ako traži prijedlog znači da nema baš nekih ideja i nezna koja bi felga dobro stajala.. To nije isto kao da pita dal smije staviti određenu felgu.

 

Uglavnom, ja mislim da ako uspiješ nabaviti ove prve od phaetona da bi mu odlično stajale, pogotovo na toj boji :palacg

Edited by DejanM

Share this post


Link to post
Share on other sites
postoje li ovakve Audi (BBS) Speedline 18" ili su samo 19"? mislim na OEM, ne na replike...

Postoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije cak problem u postojanju...postoji svasta na svijetu samo je pitanje gdje naci tu 18" felgu za normalne pare osim novih u servisu :D

 

inace, po meni na golf 5 charleston 18" krakovi polirani,sa sitnim distancama i orpugama,po meni, ne postoji ljepse za manje para

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije cak problem u postojanju...postoji svasta na svijetu samo je pitanje gdje naci tu 18" felgu za normalne pare osim novih u servisu :D

 

inace, po meni na golf 5 charleston 18" krakovi polirani,sa sitnim distancama i orpugama,po meni, ne postoji ljepse za manje para

Istina, staviti cu sliku kasnije jednog iz RI, samo opruge eibach i auto izgleda do jaja :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije cak problem u postojanju...postoji svasta na svijetu samo je pitanje gdje naci tu 18" felgu za normalne pare osim novih u servisu :D

 

inace, po meni na golf 5 charleston 18" krakovi polirani,sa sitnim distancama i orpugama,po meni, ne postoji ljepse za manje para

 

:palacg :palacg

 

evo speedline 18 replike samo et bas ne odgovara za golf 5 http://www.njuskalo.hr/alu-felge/bbs-speed...8-oglas-6964993

 

ili interlagos http://i19.photobucket.com/albums/b185/kn0...rlagos-2273.jpg

http://i335.photobucket.com/albums/m444/thelupogti/82.jpg

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo, nista vise od toga...

 

Meni izgledaju prejeftino, ko dotz ili dezent.. :fuj

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ma znam, nisam ni mislio pljunuti toliko love za nove... vidjeh te replike, ali me ne zanimaju nikakve replike..

 

charleston su mi odlične ni interlagos mi nisu loše, gledao sam ih oboje ali još nisam odlučio, sad sam se baš nabrijao na speedline :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po meni nepotrebno otvaranje teme vec je i bila tema

Auto slazes po svom ukusu ili po misljenju forumasa ako je po forumskom stilu stavi bbs 18 i zabi u pod

Samo kazem svoje misljenje, molit cu bez ljutnje

ma koja ljutnja... :palacg

izgleda da san krive pojmove ubaciva u trazilicu "golf 5 felge" :rolleyes:

 

20130202154826boardmess.png

 

naravno da slazem po svom ukusu, al ka sto ja skoro sve do jednu felgu za Audi-a znan, tako ste vi ipak profesionalci sto se tice VW-a :palacg

svaka cast svima na prijedlozima...

 

evo jos...

 

3994.jpg

65346098.jpg

pragu.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa odi u temu di su slike od golfa V i tamo imas mali milion slika petica sa razlicitim felgama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja isto kupujem 17 ili 18 za golfa 5 sportline!

 

znači serijski je niži 1,5 cm i ne mislim ga više spuštati, pa me interesirati kako bi na njemu izgledale 18 cola originalne od gti-a tj da nebi bio ko koza? ili bolje da stavim 17 pošto ga neću spuštati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za primjer, ovako je moj golf gt sport izgledao na original tvorničkom ovjesu spuštenim za 15mm i 17" felgama

 

10781891.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0