0
bozic.hrvoje

staklo retrovizora

Recommended Posts

može li mi netko reći kako zamijeniti stako retrovizora na passatu 3b2?

 

staro staklo je slupano i ispalo je van pa sada neznam kako drugo staviti u retrovizor

 

trebam li rastvarati cjieli retrovizor ili se staklo može staviti i nekako drugačije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da neotvaram novu temu... otpalo mi desno staklo retrovizora na golfu 5 ona plastika ostala :-/ . U voznji iz cista mira, ima tko savijet gdje da kupim, pogledam, kako se mjenja tj. skida ona plastika od retrovizora.hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isto iz čistog mira ispalo van, kao da se odljepilo, kupio sam u ovlaštenom drugo, ne sjećam se sad cjene, znam d anije bilo jeftino pošto je sa grijačem.

A ta plastika što ti je ostala se lako izvadi van, jer je drže čini mi se dva držača, lagano probaj iščupat van.

Probaj na njuškalu ili kod nekih od trgovina tipa Tokić, Auto krešo, sigurno dvostruko jeftinije nego u ovlaštenom.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije... mislio sam da ce puno vise izaći, ali ipak je to das auto :) ... na bmw sam imao isti problem samo je od udarca ispalo i razbilo se, jedva sam nasao i to polovno za parsto kuna (nemogu se sjetiti tocno jer ima vec godina od toga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovlastenom je stvarno skupo ali u ovim ostalim ducanima je stvarno normalna i ok cijena. Obicno staklo i grijaci, nista eksta. To nema kaj puno kostati. Fakat mi je muka kad vidim koliko ovlasteni znaju drapati sa cijenama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je onda samo staklo koje se treba opet nalijepiti na plastiku ili je već zajedno s plastikom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajedno s plastikom i grijacem.... ima li veze kad se grijaci spajaju di koja zica ide ili se se samo spoje te dvije zice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja budala po otpadima tražio staklo za Boru, normalno nitko neće dati samo staklo s cijelog retrovizora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajedno s plastikom i grijacem.... ima li veze kad se grijaci spajaju di koja zica ide ili se se samo spoje te dvije zice?

nije bitno kako okreneš žice

na stvarima gdje je to bitno jedna stopica bude mala a druga veca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0