3 3
Breathe

Golf V - zamašnjak i spojka

Recommended Posts

Ekipa, gdje se može najjeftinije proći s izmjenom zamašnjaka i kuplunga. Da li je uopće moguće mjenjati samo zamašnjak a da se ne mjenja cijeli set?

Auto je golf V 2008 god, 5 brzina, 1.9 tdi 90 ks

Auto ima 170 000 i vrijeme je za izmjenu, lagano je počeo podrhtavati prilikom kretanja a i ćujem ga kad auto radi na leru

Hvala na prijedlozima

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja ti je preporuka, ako već skidaš getribu onda zamijeni sve, da nebi došlo da za 1k kilometara ode to što nisi zamijenio... i onda opet skidanje, i opet platiti ruke mehaničaru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjenjaj sve u kompletu.

A di proc najeftinije. Sve ti je to 200 - 300 kuna sim tam ako kupujes Sachs. A ako kupujes Valeo,Luk itd mozes proc puno jeftinije.

Pricam ti za Sachs jer sam ja sebi prije 2 tjedna stavio na mk5 2.0 tdi. Od cijene sam se zrusil na pod. cca 3300kn korpa-lamela-potisni lezaj , i cca 4000kn dvomaseni zamasnjak. A ako uzimas neke druge firme tipa Valeo cijene su bile u razlici do 1000kn.

Zvao, Tokić, Auto Kreso, Reneko auto dijelovi i Auto Hrvatska.

Cijene za iste proizvode je ta razlika kaj velim cca 200-300kn.

Ali za tvoj 1.9 tdi od 90ks bi moglo bit to sve puno jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe je netko ozenio ako si dao vise od 3500 kn

 

 

uglavnom opcija koju sad i u servisu provode ,jednomaseni zamasnjak i kuplung set i peri deri

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ekipa, gdje se može najjeftinije proći s izmjenom zamašnjaka i kuplunga. Da li je uopće moguće mjenjati samo zamašnjak a da se ne mjenja cijeli set?

Auto je golf V 2008 god, 5 brzina, 1.9 tdi 90 ks

Auto ima 170 000 i vrijeme je za izmjenu, lagano je počeo podrhtavati prilikom kretanja a i ćujem ga kad auto radi na leru

Hvala na prijedlozima

 

Mjenjaj u kompletu. A sto se tice djelova, tu na forumu nadji decke iz ProParts i njih kontaktiraj. Obavezno napomeni da si sa foruma i dobit ces odlicnu cijenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj golfic je sad na 235tkm i jos ne cujem kvacilo nit sta podrhtava. samo osjetim lagano "kljucanje" na kvacilu i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mjenjaj sve u kompletu.

A di proc najeftinije. Sve ti je to 200 - 300 kuna sim tam ako kupujes Sachs. A ako kupujes Valeo,Luk itd mozes proc puno jeftinije.

Pricam ti za Sachs jer sam ja sebi prije 2 tjedna stavio na mk5 2.0 tdi. Od cijene sam se zrusil na pod. cca 3300kn korpa-lamela-potisni lezaj , i cca 4000kn dvomaseni zamasnjak. A ako uzimas neke druge firme tipa Valeo cijene su bile u razlici do 1000kn.

Zvao, Tokić, Auto Kreso, Reneko auto dijelovi i Auto Hrvatska.

Cijene za iste proizvode je ta razlika kaj velim cca 200-300kn.

Ali za tvoj 1.9 tdi od 90ks bi moglo bit to sve puno jeftinije.

 

I jedino si zaboravio kontaktirati decke iz ProPartsa a definitivno daju najbolju cijenu :)

 

7300kn za Sachs komplet set je paprena cijena, pogotovo ako si na to jos platio rad. Ja sam na svom Passatu 2.0 TDI mjenjao prije kojih pola godine i platio sam cca 5500kn Sachs komplet, no ja eto nisam platio rad. Prosao bi i jeftinije da sam cekao decke iz ProPartsa da mi nabave djelove no nisu imali ih na lageru, a meni je auto bio raskopan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na svoga stavio LUK, ne zbog uštede nego preporuka servisera. Mada mislim da nema neke razlike LUK i Saks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi auto kreso meni je za DSG zamasnjak kod njih bio najjeftiniji, i jos nades nekog ko je član Hak-a i dobis 20% popusta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam na 1,9TDI 105ks sad mijenjao cijeli set i stavio sam sachs, ne isplati se mijenjat jedno pa drugo jer ćeš samo dvaput platit ruke, a ako sad promijeniš zamašnjak, lamelu ćeš za 10ak tkm

 

inače, ja sam uzeo kod Reneka, uvijek složi dobru cijenu i usluga je na razini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima, sve sam saznao što trebao. Možete zatvoriti temu

lp

Matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valeo kuplung set sa jednomasenim zamašnjakom - 3575,20kn sa popustom i PDVom.

LuK kuplung set sa dvomasenim zamašnjakom - 4300kn sa popustom i PDVom.

Edited by Raptor6767

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekog zanimaju cijene u sloveniji. uzel sam ovaj tjedan u sloveniji nationalov set sa jednomasenim zamašnjakom, 306 eura minus porez, ispalo 255 eura. dok je lukov dvomaseni bil 412 odnosno bez poreza je to 344 eura. i to za golf 4 tdi 74 kw, ne znam kolko su skuplji za 77kw motore i ako jesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno sad vidim, neki preporučaju jednomaseni, drugi dvomaseni :D

 

passat 2001, 130ks, 6brz, AVF kod motora, ja bi najrađe jednomaseni stavio jer moram relativno ubrzo mijenjati to, no jedni vele to drnda i bruji na leru, trese i neznam kaj sve nisam čuo, prilikom kretanja mi je puno bolji jednomaseni jer sam ga imao na mk3 i po meni nema neke razlike između dvomasenog i jednomasenog kod šaltanja i ostalih stvari, jedino me to brujanje muči, nebi volio da mi auto na leru radi ko zetor na izdisaju :D , nek mi netko pomogne malo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
eno sad vidim, neki preporučaju jednomaseni, drugi dvomaseni :D

 

passat 2001, 130ks, 6brz, AVF kod motora, ja bi najrađe jednomaseni stavio jer moram relativno ubrzo mijenjati to, no jedni vele to drnda i bruji na leru, trese i neznam kaj sve nisam čuo, prilikom kretanja mi je puno bolji jednomaseni jer sam ga imao na mk3 i po meni nema neke razlike između dvomasenog i jednomasenog kod šaltanja i ostalih stvari, jedino me to brujanje muči, nebi volio da mi auto na leru radi ko zetor na izdisaju :D , nek mi netko pomogne malo :P

prednost jednomasenog jer je jeftiniji :)

ali kad startaš,malo zatrese...a i čuo sam da se getriba može rasipat :(

Na burazovoj škodi pd 105ks,već 3 put mijenjan zamašnjak i kuplung,uvijek stavljamo dvomaseni...cijene su da se smrzneš zamijenskih,od 4soma pa nadalje,jedino ako se ne snađeš ;) Svakih 100tkm ide novi jer ovaj prolupa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
eno sad vidim, neki preporučaju jednomaseni, drugi dvomaseni :D

 

passat 2001, 130ks, 6brz, AVF kod motora, ja bi najrađe jednomaseni stavio jer moram relativno ubrzo mijenjati to, no jedni vele to drnda i bruji na leru, trese i neznam kaj sve nisam čuo, prilikom kretanja mi je puno bolji jednomaseni jer sam ga imao na mk3 i po meni nema neke razlike između dvomasenog i jednomasenog kod šaltanja i ostalih stvari, jedino me to brujanje muči, nebi volio da mi auto na leru radi ko zetor na izdisaju :D , nek mi netko pomogne malo :P

 

Valeo, set sa jednomasenim zamašnjakom - 3960,00kn sa popustom i PDVom.

LuK, set sa dvomasenim zamašnjakom - 4976,00kn sa popustom i PDVom.

Edited by Raptor6767

Share this post


Link to post
Share on other sites

dojmovi nakon ugradnje jednomasnog seta kvačila. kuplung je puno mekši, odnosno papučica. nikakvog problema kod kretanja. niš ne trese, radi jako mirno u leru i u vožnji, promjena brzina je ista. možda na leru malo bučnije radi, al to je tako sitno da prosječan vozač ne može ni primjetit, jedino oni koji ga znaju u dušu :D i osjećaj je kao da se sve skupa lakše vrti, ali uglavnom sve slično kao i sa dvomasenim. to su neki dojmovi nakon prvih 200 km, ušteda od 90 eura i zadovoljan sam. radi se o golf 4, 100 ks TDI ATD motor, 5 brzina. ugrađen je jednomaseni national set na 245 000 km, britanska firma kolko sam kužil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek jel ti to usporedba sa ubijenim dvomaseni set naspram novog jednomasenog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pa nije baš dobra usporedba, samo sam napisal napisal dojmove jer ih je puno govorilo da sve trese i zuji i kaj sve ne sa jednomasenim, pa je sasvim u redu. a dvomaseni je bil pri kraju, makar je to još moglo sve vozit al sam promijenil, jer je počel trest u zagrebu kad se jako zagrijal po velikoj gužvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neuzimat jednomaseni... getribica ima osjetljive lezajeve.

Dvomaseni SACHS komplet da se naći za 400maraka...

 

Ako te zanima mogu provjerit samo daj br motora

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ProParts

Pozdrav dečki...

 

vidim da se piše malo o zamašnjacima pa...uglavnom preporuke oko dvomasenog i jednomasenog zamašnjaka nebih davao jer dosta je ljudi to napravilo i ima različitih mišljenja...

Što se tiče 2.0TDI motora

LUK 600 0017 00 - 6300kn/set (potisni, korpa, lamela, zamašnjak i set vijaka)

Do sada najviše prodavan set i po mojem iskustvu najkvalitetniji

 

Motori 1.9TDI 90ks ili 105ks

LUK 600 0016 00 - 5600kn/set (potisni, korpa, lamela, zamašnjak i set vijaka)

 

Normalno ove cijene su informativne i iznesene su MPC tako da na to još ostvarujete rabat koji smo dogovorili..

 

Što je naš problem, tih setova nikada dosta jer se prodaju ko veliki, ali eto...samo mala informacija o tim setovima koja se nadam se je puno pomogla.

 

Preporučio sam ove setove sam iz tog razloga jer Sachs daje set bez potisnog a u Valeu se može nać jednomaseni zamašnjak samo isto bez potisnog a to je onda jo + par stotina kuna.

 

Razmišljajte par puta i zovite na više mjesta!

 

Pozdrav dečki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je stara tema, ali zanima me u vezi zamašnjaka dali je to "problem" samo u serijama 5 (kolko vidim godište 2004/5/6)

i dali serije 6 imaju problema sa tim?

dali je to samo na određenoj tipi mašine ili kod svih mašina i benzinaca i dizelaša?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3