8 8
SLINJO

DPF FILTER

Recommended Posts

mi smo imali jedan slucaj da je auto imao gresku (nepovezana s dpf) i u odisu izbacilo dpf blokiran :) Vjerovatno je dpf off jer kasnije se dalo vidit da je švajsan :)

Samo treba tocno znat sta stp bude gledao na teh.pregledu kad uvedu obt citanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko jel za motore sa dpf filterom ide samo ulje koje ima oznaku 507.00, odnosno u mom slucaju 5w 30, jer ulja 5w 40 nemaju tu oznaku. Nisam znao pa mi zadnji put ubacili 5w 40 pa neznam hocu li mjenjati nije puno preslo. Jesam li mogao sta zaj..ti iako sa uljem gradacije 5w 30 znala mi se paliti lampica zasicenosti filtera a sa ovim uljem jos nije.

Auto je preslo oko 170000 km

Edited by svirex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...bitno je 507.00 Dal ce sta bit nebi trebalo.... samo sta to sad ulje tj njegovi sastojci nisu dobri za dpf (kad izgori) u tih 10-15 tkm bi trebalo bit ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

da ne otvaram novu temu, imam saće iz DPF-a. Znate li kome bi to mogao prodati? DPF je bio na 1.6tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav , Motor: EA 189 1.2TDI 55KW ( Polo 2011.g ) , jel zna neko dali ovaj model motora sam vrši regenaraciju dpf filtera i koja je kritična granica pepela u dpf filteru kada ga je potrebno zamjeniti ili očistiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naeavno da sam cisti. Granicna vrijednost nemora bit presudna. Ocisti se onaj i od 90% zacepljenosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pregledao malo stanje Dpf i neznam koliko je dopuštena količina pepela tj gdje se vidi koliko još ima života Dpf ?fe9cfe174fd85abcbb55d0cda6591a81.jpg

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pregledao malo stanje Dpf i neznam koliko je dopuštena količina pepela tj gdje se vidi koliko još ima života Dpf ?fe9cfe174fd85abcbb55d0cda6591a81.jpg

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Imas 400km od zadnje regeneracije. Ja mislim da je to jos jako dobro. Kumu kad je riknuo imao je regeneracije svakih 100-150km. Moj je isto negdje izemdju 300-400km.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ko informaciju ko radi kompletnu uslugu u splitskoj županiji, vadjenje dpf.a i gašenje istog?

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ko informaciju ko radi kompletnu uslugu u splitskoj županiji, vadjenje dpf.a i gašenje istog?

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Probaj ruscica znam da gasi a oce li ga fizicki maknit neznam,

 

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Hvala ti.

Raspita cu se još.

 

 

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li svjesni da je to protuzakonito i vrlo stetno za ljude koji udisu zrak iza vas? Jeste li svjesni da postoje drugi ljudi a ne samo vi i vas poluispravni diesel.?

Takvi auti su za iskljuciti iz prometa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji god euro da je, 4,5,6, skidanje prociscivaca ispuha je trovanje ljudi, ukljucujuci moju i tvoju djecu, ako te uopce zanimaju "drugi ljudi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 2 1.6d zagaduje vise nego svi skupa euro 5 motori.tako da ne baljezgaj

Golf 2 1.6d zagaduje vise nego svi skupa euro 5 motori.tako da ne baljezgaj.bas se razmisljam kupit toyotu prius

Share this post


Link to post
Share on other sites

a prijus il svi el auti su ekoloski napravljeni ha? jeah,rajt! Sve zagadjuje na ovaj il onaj nacin...

Rođo samo skidaj... rus moze metnit i downpipe pa ostavis dpf ako bude kad trebao natrag :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, potpuno je logicno da auto za svog zivotnog vijeka mora zadovoljiti normu koja je bila aktualna kad je proizveden. Pa neces bacit auto star dvije godine u smece jer eto vise nije euro6 nego euro8 aktualan a tvoj auto nikad nece zadovoljit euro8.

To naravno ne znaci da je onda u redu skidati filtere golfu 7 zato jer eto golf 2 1.6d je tada morao zadovoljavati drugacije norme.

Misim svi rade tako poneke preinake ali nemojmo se pretvarati da je to u redu.

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbga, to su balkanska posla, kupis noviji auto a nema se para za održavanja, nego se skida DPF umjesto da se uzme novi za 600-700€ ( uz povrat starog ) , egr zatvara i slično....

 

Zato treba što prije postrožit teh. preglede pa neće biti ovakvih manipulacija, jer kod nas je to prevršilo svaku mjeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih bas rekao da se to samo na balkanu radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Gdje originalni DPF kosta 600-700 eura?

2. Svi auti u europi zagadjuju manje nego 10 tankera koji voze kina-amerika.

3. Zasto bi za ekologiju brinuo iskljucivo moj djep a velike korporoacije (tankeri) ne moraju?

4. Globalno zagrijavanje je laz

5. I ja cu ga izvadit van i ne pada mi napamet davat 10kkn+ za novi filter

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 8