8 8
SLINJO

DPF FILTER

Recommended Posts

Globalno zatopljenje je laz? :)

 

Jedan vrlo zanimljiv i humoristican graf, laicima isto jednostavan za skuziti, pokazuje promjene temperature planete zemlje pa da vidis kako ovakve promjene u temperaturi NIKAD dosad nisu bile zabiljezene i kako je definitivno ljudsko djelo.

 

https://xkcd.com/1732/

Edited by projektilski

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Gdje originalni DPF kosta 600-700 eura?

2. Svi auti u europi zagadjuju manje nego 10 tankera koji voze kina-amerika.

3. Zasto bi za ekologiju brinuo iskljucivo moj djep a velike korporoacije (tankeri) ne moraju?

4. Globalno zagrijavanje je laz

5. I ja cu ga izvadit van i ne pada mi napamet davat 10kkn+ za novi filter

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Slovenija, konkretno za MB u ovlaštenom . cca 650€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf 6 2.0 tdi cr kod motora cbab u intercarsa dpf kosta 19 000 kn.u ciaka isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slovenija, konkretno za MB u ovlaštenom . cca 650€

Za mercedes mozda. Za vw je skuplji.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Globalno zatopljenje je laz? :)

 

Jedan vrlo zanimljiv i humoristican graf, laicima isto jednostavan za skuziti, pokazuje promjene temperature planete zemlje pa da vidis kako ovakve promjene u temperaturi NIKAD dosad nisu bile zabiljezene i kako je definitivno ljudsko djelo.

 

https://xkcd.com/1732/

Zanimljiv graf.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li svjesni da je to protuzakonito i vrlo stetno za ljude koji udisu zrak iza vas? Jeste li svjesni da postoje drugi ljudi a ne samo vi i vas poluispravni diesel.?

Takvi auti su za iskljuciti iz prometa..

Prežestoko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li taj zakon važi i za Američka vozila (traktore) 5.0 V8 dizel koji zagadjuje 10 puta vise nego bilo koji dizel kod nas,i njih briga za okolinu i ljude oko njih mislim da bi takve trebalo iskljuciti iz prometa i njihova vozila dovesti na eko test pa da vidimo. ;-)

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amerikanci uopce nisu potpisnici medjunarodnog dogovora o smanjenju zagadjivanja. Nisu mi u africi, cak kina i indija jesu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisala je, stoga nemam odgovor na to pitanje jer zivim u hrvatskoj.

Ali u normalnoj drzavi na zapadu bez dpf ili ijednog sustava prociscavanja ispuha padas tehnicki a mislim da dobijes i kaznu sto si ga skidao.

To dokazuje sa mi nismo normalna drzava nego isprdak ko gruzija, kazahstan i slicno.

 

Poslano sa mog Mipad 2 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam uvezao auto iz njemacke koji je uredno regan gore i odrzavana u ovlastenom i ugasen mu je dpf i egr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisala je, stoga nemam odgovor na to pitanje jer zivim u hrvatskoj.

Ali u normalnoj drzavi na zapadu bez dpf ili ijednog sustava prociscavanja ispuha padas tehnicki a mislim da dobijes i kaznu sto si ga skidao.

To dokazuje sa mi nismo normalna drzava nego isprdak ko gruzija, kazahstan i slicno.

 

Poslano sa mog Mipad 2 koristeći Tapatalk

Potpisala je, stoga nemam odgovor na to pitanje jer zivim u hrvatskoj.

Ali u normalnoj drzavi na zapadu bez dpf ili ijednog sustava prociscavanja ispuha padas tehnicki a mislim da dobijes i kaznu sto si ga skidao.

To dokazuje sa mi nismo normalna drzava nego isprdak ko gruzija, kazahstan i slicno.

 

Poslano sa mog Mipad 2 koristeći Tapatalk

Tko god da ti je ovo rekao, laze te. ;) nitko u njemackoj ne provjerava na tehnickom da li ti imas dpf.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok mozda u belgiji provjeravaju.

Zalosno je da ljudi pile katalizatore i truju okolinu. Sto bi bilo da se na svim autima u hrvatskoj skinu katalizatori i dpf ovi. Onda kroz gradsku guzvu nebi smio otvoriti prozor jer bi bilo koda vozis u koloni starih kamiona

A sto je sa pjesacima koji direkt udisu dim iz guzice auta? Nek se otruju. Nek dobe rak. Nabijem na k***c takvo razmisljanje. Kupite si nove aute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu ti? Auti bez dpf-a ne moraju nuzno dimit. A i bez dpf-a au cisci od prosjecnog voznog parka hrvata koji je star 13 godina.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

U BIH prosjecna starost voznog parka 17 godina,nema svako love za novi auto kolega,malo ih je danas koji mogu da priuste novi auto.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

U hrvatskoj je prosjecna starost 10 godina.

Ni ja ne vozim novo. Ali dpf se da ocistiti ili naci dobar s nekog karabola a ne iščupati i zavariti komad ravne cijevi. Tipicni balkanizam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U hrv je prosjecna starost vozila 13 godina, sluzbeni podatak. Isto kako ekipa bira grijanje na drva umjesto na plin, jer je plin skup. Mogu i ja izabrat ne imat dpf umjesto ga kupit za 13kkn.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da vozis auto cije odrzavanje si ne mozes priustiti.. opet balkan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo meni pri kraju napunjenost pepela, sad je 168 mg od maksimalnih 175m g. 348 tkm. Nadam se da će izdržati do velikog servisa na 360 tkm pa ću tad smisliti kako dalje.

Samo pitanje, kad maknu dpf, maknu li i katalizator?

Golf 2 1.6d zagaduje vise nego svi skupa euro 5 motori.tako da ne baljezgaj

Golf 2 1.6d zagaduje vise nego svi skupa euro 5 motori.tako da ne baljezgaj.bas se razmisljam kupit toyotu prius

Nije to tako jednostavno kao to se čini.

 

Golf 1-2 1.6 D npr imaju slabije izgaranje, isputaju vie CO2 i čađi od Golfa 6 1,6 TDI,

Ali.... NOx nastaje izgaranjem organskih tvari (fosilno gorivo u ovom slučaju) to bolje izgaranje i učinkovitost to vie emisije NOx. Tako da niti jedan 1.6 D ne može imati vie emisije NOx nego li 1.6 TDI jer nema učinkovitost izgaranja goriva kao moderni sustavi u novijim motorima. Ali zato 1. 6 TDI nema čađi i znatno manje CO2 emitiraju.

Sad ta je tetnije za zdravlje i okoli to je pak druga nauka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svabo zna da je na 380000 km taj auto vec sam sebe isplatio..

U zemljama treceg svijeta takvi se auti i dalje voze. Jer popravak je neisplativ. Zato se odreze i mirna Bosna jel..

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 8