2 2
Guest VW RABBIT

Chip tuning

Recommended Posts

Guest audi_a6_2_5_td-i

poz,ja imam svoj chip vectortuning,moze se dic do 50ks,direkt na komp ide,preko konektora,dakle moze se istekat,i na prekidac je,ako tko zeli 2000kn sa ugradjom,kvalitetan,sorry na OT

Edited by audi_a6_2_5_td-i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me kako ti sad ide auto sa chipom? Jel se vidi velika razlika....Opcenito malo dal si zadovoljan i to???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako ti sad ide auto sa chipom? Jel se vidi velika razlika....Opcenito malo dal si zadovoljan i to???

...vidi se velika razlika ako je dobar cip ali ovaj vector tuning meni ne zvuci bas najpouzdanije.... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me kako ti sad ide auto sa chipom? Jel se vidi velika razlika....Opcenito malo dal si zadovoljan i to???

Ovo se odnosilo na vw rabbit-a....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest speedlimit

Najbolji čipove koje mozes nac u Hrv. su O.CT i SKN ,za SKN neznam cjenu ali O.CT za diesela kosta cca 600€ i dize auto za 30KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Agramerus
Najbolji čipove koje mozes nac u Hrv. su O.CT i SKN ,za SKN neznam cjenu ali O.CT za diesela kosta cca 600€ i dize auto za 30KS.

Hi!

Ajd mi malo pojasnite ak grijesim.

Zar se na novim modelima ugrađuju drugi čipovi, tj. sklopovi? Koliko sam ja sku??io, samo se na novo programira proces. grije??im li?

Pozdrav :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hi!

Ajd mi malo pojasnite ak grijesim.

Zar se na novim modelima ugrađuju drugi čipovi, tj. sklopovi? Koliko sam ja sku??io, samo se na novo programira proces. grije??im li?

Pozdrav :zivio

Na novim autima samo remap, znači programiranje. Kolko sam upoznat to traje desetak minuta.

Najbr??e ostane?? bez para :rotfl:rotfl

 

Kod starijih tipa G3 1.9 TDI ima neki dio koji se ugradi na komp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Agramerus
Na novim autima samo remap, znači programiranje. Kolko sam upoznat to traje desetak minuta.

Najbr??e ostane?? bez para :rotfl:rotfl

 

Kod starijih tipa G3 1.9 TDI ima neki dio koji se ugradi na komp

Tak sam i mislil. Fala :)

Sad jo?? moram sku??it koji je moj :) Mislio sam da je PD 105KS...al za PD pi??e 101 ili 131 pa sad...

Bum pogledal...mislim da je PD jer ru??i ko traktor :rotfl

Pozdrav :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sam i mislil. Fala :)

Sad jo?? moram sku??it koji je moj :) Mislio sam da je PD 105KS...al za PD pi??e 101 ili 131 pa sad...

Bum pogledal...mislim da je PD jer ru??i ko traktor :rotfl

Pozdrav :zivio

Hmmm...

Koja godina?

Kak ne zna?? koji je tvoj?

Pi??e ti u knji??ici kolko kw, pa pomno??i!

Btw, vi??e ne rade 101 (74kw) ko moj

Share this post


Link to post
Share on other sites

...koliko sam shvatio radi se o Golfu V 1.9 TDI 105 ks, to je PD motor... Povećanje snage je sa 105 ks na 136 ukoliko se ugrađuje/remapira O.CT... Kako je na??a tvrtka partner sa VW Clubom mo??emo dogovoriti popust, budući da se radi o članu kluba. Ukoliko si zainteresiran za O.CT kontaktiraj me:

 

MOTOSPORT d.o.o.

Osječka 11a

51000 Rijeka

 

051/506-605

ili

mail: prodaja@supersprint.com.hr

 

pozdrav,

 

Marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede za ove ??ta rade sa o.ct-om al makni se od O.CT-a. iz iskustva ti govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedno pitanje: ako chip ne ??teti motoru i ostalim dijelovima, auto ima veću max. brzinu, bolje ubrzanje i manju potro??nju ??a??to ga onda proizvođači automobila ne stave serijski ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo jedno pitanje: ako chip ne ??teti motoru i ostalim dijelovima, auto ima veću max. brzinu, bolje ubrzanje i manju potro??nju ??a??to ga onda proizvođači automobila ne stave serijski ?

 

 

Jer moraju udovoljit raznim normama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se tema rasplamsala pa moram pitati:

 

Znachi li to da bi ja svog benzinca trebao odvesti kod tibora????? :huh:

 

Ja koliko sam chuo, postoji jedan lik u zg-u, i to je valjda on, i radi ko metak, covijek je sam i sve ti lijepo objasni, ove firme mi se bas ne svidjaju.

 

Ipak bih volio chuti misljenje nekoga tko ima benzinca poput moga, normalno neko iskustvo s tiborom, koliko mu trosi i koliko je presao kilometara???

 

Sorry ako je OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezam koliko je to na benzincima učinkovito, pogotovo na ovim starijim...

 

 

Nego, kaj je to O.CT?

Share this post


Link to post
Share on other sites

maki fino platiš nađu kavu i dobiš sve info iz prve ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam ja da je nadj bio kod njega, odtuda mi i te info, i vozio sma se dosta u njegovom golfinju, to nema veze s ostalim ABF-OVIMA, mozda znas a mozda i ne, ja sam kupio ovaj auto koji danas imam, nakon samo 2 dana putovanja s njim na raceove, poludio i pras, ode jos jedan u nesvwijest.

Ono je nice, ali znas sto on sve ima odrageno, neka druga iskustva s tiborom????

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2