0
GOLF 010 L

Šibenik ,županija meet ??

Recommended Posts

ima sve kako je i napisano nedilja 19. od 16 sati

nadam se da će biti dobro a eto pošto je prvi put bitno je da se skupimo i da se pokrenemo... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

prije svega - za prvi put, ne da je bilo dobro nego odlično :D ...kvalitetno odrađena "glasačka" nedjelja s povremenim uletom lokalnog skradinskog čiče :D ...evo jedna slika zasad, poslijepodne roknem ostalo ;)

976670_10200532127320300_665216574_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi susret je proša i više nego zadovoljavajuće, ekipa odlična. Đirac je bija Šibenik-odmorište Krka-Skradin. Uz pokoju pivu i ćakulu bilo je ponešto za svakoga. U vidu je još bolja organizacija i veći odaziv, al sve u svemu kvalitetno druženje za jedno nediljno popodne.

Ekipa moj prijedlog je da se za sljedeći put zapišemo ode, točan broj, kolko nas dolazi, jel ko koga vodi sa sobom i sl. radi bolje organizacije, tj. radi opremljenosti mesnatim proizvodima. Ja ne znam za vas, al mene iscrpi onaj put i trkeljat cili dan, :rotfl tako da bi za sljedeći put mogli gradelat.

Jedina zamjerka na cilom susretu je šta je piva bila mlaka, nigdi ledene pive nemoš dns nać! :angry:

U izradi su i neke naljepnice i majice, pa kad motiv bude gotov kolega će staviti slike, pa ko oće nek se zapiše ode, radi narudžbe. Znači neki redosljedom radi preglednosti i da ne bi bilo zabune, ja sam tija crvenu majicu, ja sam tija broj S, tako da ćemo se lipo nadožuntat ode, da kolega može naručiti. Cijene će biti date kad se sazna broj prikupljenih narudzbi, šta više skupimo, cjena ide doli!

Evo nešto slika:

 

100_3439.jpg

print screen windows 7

 

100_3441.jpg

free picture hosting

 

100_3443.jpg

capture

 

100_3444.jpg

windows screenshots tool

 

100_3445.jpg

how do you print screen

 

100_3446.jpg

image share

 

100_3448.jpg

image hosting services

 

100_3447.jpg

image hosting over 2mb

 

100_3449.jpg

how to make screen shot

 

100_3450.jpg

image upload

 

100_3452.jpg

screen shot

 

100_3451.jpg

image upload software

 

100_3455.jpg

image shack

 

100_3454.jpg

image hosting flickr

 

100_3460.jpg

how to take a screen shot

 

IMG_2153.jpg

image hosting facebook

 

Evo i jedan video:

Edited by ĆaćeTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipo bogami....svaka čast :palacg Ajd da se i tu nešto pokrenilo i sritno van bilo :palci

 

Ja i Vojki smo slabo po forumu zadnje vrime pa smo bili slabo upućeni u ovu promjenu datuma tako da smo glasačku nedilju iskoristili za zamišat i nalit 3-4 kubika betona kod mene u polju,bacit štokod na gradele i past ispo masline :rotfl

 

Ko zna,možda neki drugi put :zivio

 

Nego,gledan ovi video,tj.slušan ovi video,pa da vas pitan... a smi li se doći s benzincem na meet??? :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako medo kaze drugi put javite na mob obavezno 098219913 draze mi se vozikat nego svirat na mortadeli (morta-dela) zagorski naziv za mjesalicu pa cemo pozvat i brata roka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lipo bogami....svaka čast :palacg Ajd da se i tu nešto pokrenilo i sritno van bilo :palci

 

Ja i Vojki smo slabo po forumu zadnje vrime pa smo bili slabo upućeni u ovu promjenu datuma tako da smo glasačku nedilju iskoristili za zamišat i nalit 3-4 kubika betona kod mene u polju,bacit štokod na gradele i past ispo masline :rotfl

 

Ko zna,možda neki drugi put :zivio

 

Nego,gledan ovi video,tj.slušan ovi video,pa da vas pitan... a smi li se doći s benzincem na meet??? :lol2

 

A bilo bi baza da dode koji benzinac, tj.bilo i je, al u manjini! Ma more doc ko oce, s cim oce, bitno da smo tu, da se druzimo, zajebavamo, nesto naucimo jedni od drugih! Evo neki su se prvi put vidili, al je atmosfera bila odlicna! Znaci, zajebancija na prvom mistu!!!

Bilo bi mi drago da ovi susret zaživi, te da se nađemo barem jedan put misecno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A bilo bi baza da dode koji benzinac, tj.bilo i je, al u manjini! Ma more doc ko oce, s cim oce, bitno da smo tu, da se druzimo, zajebavamo, nesto naucimo jedni od drugih! Evo neki su se prvi put vidili, al je atmosfera bila odlicna! Znaci, zajebancija na prvom mistu!!!

Bilo bi mi drago da ovi susret zaživi, te da se nađemo barem jedan put misecno!!!

 

kao što rekoh, iza karlovca, dalo bi se sredit nešto i tu kod nas :) - samo za razliku od ovog susreta, gradele i meso će bit uključene i mrzla piva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
kao što rekoh, iza karlovca, dalo bi se sredit nešto i tu kod nas :) - samo za razliku od ovog susreta, gradele i meso će bit uključene i mrzla piva :D

 

I to igra! Samo nzn kolko bi nas stiglo do Knina, :)))))).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu li medo i vojo, dalje od djevrski necete doc

 

Plesat ce te posljednji tango u djevrskama

 

Mene van nema, kazu da radin, pa do 11 miseca cao đaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da san vidija post, doša bi sigurno! baš ovaj vikend sam bija doli...

Edited by muX

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa fala svima koji su se odazvali našem malom događaju :respekt ...bilo je za prvi put super i siguran sam da će svaki idući put bit sve bolje i veći odaziv,bitno je da se družimo i da je ekipa ok :palacg ..šta se tiče organizacije za dalje potrudit ćemo se da bude bolja uz već 100 puta spomenute gradele i mrzlu pivu :rotfl ....kako kaže ČAČE zaj..cija na prvom mistu i druženje jednom misečno bilo bi super ,a ostale dane koliko se može pomoć jedni drugima ....(popravci,djelovi i ostalo...) svako od nas zna nešto ili ima nešto šta triba drugome pa ako budemo dobra ekipa mislim da bi ovo sve skupa moglo zaživit i na većem nivou...... :zivio

 

 

 

e fala i onima koji nisu bili a podržaju nas pa će doć drugom prilikom :bravo sorry vojo barem tebe vidim svaki dan moga sam bija reć al jbg... posa i sve drugo zaboravi se....drugi put morta-delu minjamo ČAČINIM gradelama i uživanjem

 

 

slike stavim kad stignem....

 

POZDRAVW svima

Share this post


Link to post
Share on other sites
I to igra! Samo nzn kolko bi nas stiglo do Knina, :)))))).

a ako ih čeka ovo :D

3838_1156462066351_1757692_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ako ih čeka ovo :D

3838_1156462066351_1757692_n.jpg

Ma bilo je odlicno za prvi put ruganje tesko i zajebancija. Čače nemoj da te marko cuje za gradele hahaha :P bit ce opet ruganja nisam moga stajat od smija vise ma odlicno je bilo. Steta onaj ko je propustija drugi put ce bit sigurno jos bolje :) i nadam se u vecem broju. Pozdravw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma bilo je odlicno za prvi put ruganje tesko i zajebancija. Čače nemoj da te marko cuje za gradele hahaha :P bit ce opet ruganja nisam moga stajat od smija vise ma odlicno je bilo. Steta onaj ko je propustija drugi put ce bit sigurno jos bolje :) i nadam se u vecem broju. Pozdravw

dapače, odlično provedeno vrijeme - da se bar moglo još ostat al jbg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma bilo je odlicno za prvi put ruganje tesko i zajebancija. Čače nemoj da te marko cuje za gradele hahaha :P bit ce opet ruganja nisam moga stajat od smija vise ma odlicno je bilo. Steta onaj ko je propustija drugi put ce bit sigurno jos bolje :) i nadam se u vecem broju. Pozdravw

Ma lako ćemo mi za Marka i gradele, naučili smo ja i on tako oduvik! Još da proda onu rbinu i kupi auto! :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah to mu ja govorim odavno da makne onu kantu i da uzme gospodsko auto a on nece.. hehehe dobra je slika za maicu :) svida mi se hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahahah to mu ja govorim odavno da makne onu kantu i da uzme gospodsko auto a on nece.. hehehe dobra je slika za maicu :) svida mi se hehe

 

Tebi bi tribalo ode umisto Šibenik ubaciti Drniš, hehehe. :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo vi zovite ja i kum medo cemo okacit mortadelu i polako za vama :zivio:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tebi bi tribalo ode umisto Šibenik ubaciti Drniš, hehehe. :bravo

hehehee sta se mene tice moze :P hehehee a ne ne ako smo svi tako zasto bi ja bio naopak jel tako čače hhehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc bio parti na zatvorenoj magistrali. Danas opet pravimo svako sebi dofura cugu otvorimo gepeke i laganini kuliranje pa ko hoce nek dodje sinoc bilo 3 vagena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0