2 2
AlphaScorpii

Golf V 2.0 TDI

Recommended Posts

Koliko koštaju boschove dizne? Mislim ako kupim 170KS da ih odma stavim umjesto da čekam da mi riknu ove siemensove... ak se to opće isplati

Ako se ne varam mislim da nemozes stavit Bosch umjesto tih Siemens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

170ks ima probleme s diznama...

dizne idu gratis sve 4 po novome... naravno da je auto bilo nekad na servisu i da nema milion km i da nije dizna vec reparirana... tj gledaju se njeni brojevi i po tome narucuju nove. Uz to ide i strujna letvica i podesni vijci....

 

Mana su im i 6brz maanualni mjenjaci... problem je vec poznat tj ležaj spojniče osovine pa se izhaba kućište mjenjača...

Dsg imaju sklonosti trzanju pri kretanju il pri izmjenom brzina.. pretezno je rjec o mehatronici al s vise km mogucnost je i do samog dvomasenog zamasnjaka i lamela. Ulje-filter tog dsg-a se mjenja svako 60tkm.

 

Sto se tiče gti-a budimo realni.... sadasnje stanje po oglasima je saroliko a vidili smo i na forumu u oglasima gti-a koji ima navodnih 109tkm koje je imao pred 4 god a zadnja kilometraza u servisnim podatcima 145tkm pred 1 god a sad na satu ima opet isti broj od 109tkm :)

I obavezno svi ti sta imaju preko 150tkm to su veći kramp-ovi a motori su kakvi su.... i onda opet dolazimo u korist tdi-a jer bar vise moze okrenut od tog tfsi-a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
170ks ima probleme s diznama...

dizne idu gratis sve 4 po novome...

 

A jel te "nove" dizne budu neke drugačije ili opet ove iste koje rikavaju? Mislim ništa mi ne znači što dobim besplatnu diznu ak me auto ostavi na cesti... Ovaj tvoj cijeli post mi dost strašno zgleda :)... sve ovo loše što si nabrojao (osim dizni) se tiče općenito 2.0 TDI-a ili samo ovog jačeg sa 170ks? Mislim jel mi preporučaš da rađe tražim 140KS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizne su drugih brojeva i po nekom vw-ovom dopisu da su rjesene od tih kvarova.

Mjenjaju se recimo na passatima i na 140 i na 170ks motorima..... sve ovisi o broju šasije koji je pogođen s tom akcijom. Znam passata s 350tkm 140ks.. taxista naravno... a i ovi jaci prelaze dosta al sve je to relevantno tj nemoš reć da je svaki loš il dobar.

Ležaj ima simptom naravno od zvukova...tezeh saltanja il djelomičnog propadanja pedale kuplung-a tj nevracanjem pedale u njen gornji položaj.

Ležaj čak i ne prozvrnda neg se počme okretat u kućištu i tako izglođe kućište... Novo kučište je preskupo a staro se dade riješiti.... Naravno potrebno je komp rastavit mjenjač.

 

Šta reć oko zadnjeg pitanja.... u svakom slucaju manje km vise sreće al opet sreća je kurba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sto se tiče gti-a budimo realni.... sadasnje stanje po oglasima je saroliko a vidili smo i na forumu u oglasima gti-a koji ima navodnih 109tkm koje je imao pred 4 god a zadnja kilometraza u servisnim podatcima 145tkm pred 1 god a sad na satu ima opet isti broj od 109tkm :)

I obavezno svi ti sta imaju preko 150tkm to su veći kramp-ovi a motori su kakvi su.... i onda opet dolazimo u korist tdi-a jer bar vise moze okrenut od tog tfsi-a :)

Baš mi i nije jasan ovaj tvoj post o GTI-u, koje veze ima taj kojemu je kilometraža vraćena, želiš reći da svaki ima oko 150 tkm? Ja bi prije vjerovao kilometrima na gti-u nego na tdi-u, u svakom slučaju, a mislim da se GTi može ipak naći sa puno manje kilometara.

I zašto su ovi preko 150tkm krampovi, ima li nekih poznatih kvarova, mana ili je neki drugi razlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ima onih s malo km al kako godine idu ti kilometri idu gore.... a mnogima je tesko dart 2-3 t eura vise za nekog s 60-70tkm....

 

Znam za nekoliko njih s preko 150tkm pa je tu pretezno bilo xy vlasnika i stanje auta bas i nije u naj boljem redu a motor po default-u trosi litru ulja na 3tkm i tih 150tkm i vise pitanje je koliko ce to jos tako biti. A budimo realni dosta h se zaleti kupit gti-a pa ih kasnije odrzavanje iznenadi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim Ivo da odrzavanje GTI nije ama bas nista skuplje od 2.0 TDI-a. U ovih 6 godina koliko ga ja imam, osim kompresora klime i jedne manzetne, ja na mom nisam nista zamijenio! Tako da mislim da mi sto se tice servisa i dijelova, sigurno bio isplativiji nego neki dizel koji je moro na mjenjanje dizni, pumpe ulja, turbine ili ti ne znam cega sve sto je tu nabrojeno.. Ali ja tu govorim o svom autu, da se nebi neko naso prozvanim ili slicno..

 

Ne znam po cemu bi odrzavanje GTI-a bilo skuplje od TDI-a? Pa ja na svom jos uvijek imam prve plocice i diskove, nista od ovjesa nije mijenjano a vozim se po 8-9 mjeseci godisnje na 19" po svakakvim cestama, em je jos chipan i ne trosi mi izmdju 2 servisa mozda 7-8 dcl ulja. Ja sam prezadovoljan s tim motorom i autom u globalu! O potrosnji nema smisla raspravljat, jer svak ima svoju teoriju. Neko kupi i TDI-a pa dodje na pumpu i nalije 50kn u njega.. Tako da je to relativna stvar.

 

Sam servis ko servis na njemu i nije toliko skup.. ulje CAstrol Edge LongLife3, 5 litara po 70 - 80kn = 400kn, svi filteri cca 350kn i to ti je to. Znaci za 100 eura imas mali servis. Ne vjerujem je da je na dizelu puno jeftinije.. i ja mali servis radim 1 godisnje jer ne napravim vise od 8-9 tkm izmedju.

Prije 2 mjeseca napravio veliki servis u ovlastenom, sve skupa 2200kn!!!

 

Tako da eto.. mislim da nema tu neke velike razilke, osim tih 2-3 litre u potrosnji.. a o gustu voznje GTI-a naspram TDI-a, to je sasvim druga prica..

 

2 Oliver.... Pusti brate te navodne price i price klinaca po kafanama! Nasluso sam se ja prica o mom autu da ti pamet stane.. od toga da je bio u moru, da mu je vadjen motor, pa dalje.. Sve nebuloze koje krenu od ljubomornih judi!

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

vlaho, sto je najgore to mi je rekao jedan od mehanicara iz autokuce šimun u vinkovcima :doh

 

ali nije bitno, i ja bi rade gti-a neg dizelku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te iz Simuna nemoj ni nazivat mehanicarima, to je uvreda ljudima koji znaju taj poso!

Znam ja njih nekoliko iz Simuna, ali nebi im vise odveo auto, ma da je dzabe servis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ti imao audija a3 2.0 tdi 140 ks koji je presao 120 ts.km i stvarno sto se tice mehanike i icega nisam imao niti jednog problema samo redoviti servis i vozi! sto se tice potrosnje ide od 5.5 pa do 7 lit po gradi al to je normalne voznje! po meni snage ima dosta za to auto lipo povuce,a sto se tice potrosnje ulja jedino ako ga gazis po auto putu onda ce ti potrosit ulja al normalne voznje mozda koji dec od zamjene do zamjene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podignem malo ovu temu..

 

Gledam malo taj 2.0 TDI, 103kW i na doppel WOBber-u piše da motor BDK ima 16V, a od 02.06- motor BMM ima 8V..? Dali je to stvarno tako i na našem tržištu i koji je onda motor bolji? Kako proveriti koji motor je u Golfu '04. ili '07. godište?

 

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i u passatu i 8 i 16v. Takoder me zanima koji je bolji, kako, zasto? Kako znati koji je osim po kodu motora?

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podignem malo ovu temu..

 

Gledam malo taj 2.0 TDI, 103kW i na doppel WOBber-u piše da motor BDK ima 16V, a od 02.06- motor BMM ima 8V..? Dali je to stvarno tako i na našem tržištu i koji je onda motor bolji? Kako proveriti koji motor je u Golfu '04. ili '07. godište?

 

 

Hvala!

Ja ti imam BDK, imaš naljepnicu na utoru gdje ti je rezervna guma i tamo ti piše. Razlika je i u nekim dijelovima, evo ja sam na svojem mjenjao nedavno zaklopku i morao sam zna koji je motor da ne kupim krivu, pošto postoje dvije za TDI 2.0

na svojem sam do sad zamjenio ležaj, zaklopku, i reparirao kompresor klime, auto ima sad 171tkm, 2004 g. prvi diskovi su gore i još su u odličnom stanju(neki dan baš kod zamjena guma gledao ) Prosječna potrošnja 6.5l. Sve u svemu sam zadovoljan sa autom. Servisiran samo u ovlaštenom.;) Ulje od servisa do servisa uopće ne dolijevam jer nema potrebe, servis svakih 15tkm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imah pasata 8v na dizalici i njemu je bio problem prijenos na modulu uljne pumpe pa je sem modula crkla i turbina :) Auto je s Austrijskog tržišta i taj 8v je nesto slabiji od 16v izvedbe.

Do sad tih 8v pretežno viđam u touranima i passatima... a u golfu vrlo malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš, ovdje di sam ja pročitao stoji da imaju isto kilovata 8V i 16V! To me čudilo, pa sam mislio da je VW napravio neki korak za trajnost glavi ili motora općenito pa je 2006. smanjio ventile, a pustio snagu od 103 kW..

 

http://www.doppel-wobber.de/forum/Information_140_VW-Golf-Motoren.html

Edited by Ronaldo 16V

Share this post


Link to post
Share on other sites

imah pasata 8v na dizalici i njemu je bio problem prijenos na modulu uljne pumpe pa je sem modula crkla i turbina :) Auto je s Austrijskog tržišta i taj 8v je nesto slabiji od 16v izvedbe.

Do sad tih 8v pretežno viđam u touranima i passatima... a u golfu vrlo malo...

 

136 ks, ali mislim da u golfu nuije dolazio

Share this post


Link to post
Share on other sites

8V u golfu je isto 103 kw samo novijeg godista i s DPF, ovi 2 litre sa 100kw su cini mi se u A3 8P prve modele isli

Share this post


Link to post
Share on other sites

diesel particular filter. fikter cestica. katalizator malo sofisticiranije izvedbe.nista za brinu se.da se i uklonit..

 

Sent from my nokia 3310 using tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je motor u golfu 2.0 TDI 170ks,2008-2009 godina??

 

jel je koji motor u petici CR?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:palacg ,eto ako ima još netko iskustva sa BMN 170ks,na forumu ih nema baš...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2