0
HellBoy

Passat 3bg highline

Recommended Posts

Pozdrav ekipa!

 

evo ima vec skoro dvi godine da san regan na forumu al eto nisam do sada predstavljao passata pa rekoh ajde da se malo druzimo,

mada sam ovdje skoro svaki dan nesto citajuci trazeci i tako al evo tek se sad odlucujem da malo bacim slikica sto se dosad radilo :rolleyes:

 

nekako je sve krenulo samo sa malo boljim felgicama da bi se opet ta zaraza prosirila po cilom autu :bravo

 

evo dvi slikice kad je kupljen pa ce lagano kako stignem stvljati jos toga.....

 

umik5jR.jpg

 

A0QHvBi.jpg

 

sto se tice samog auta kao sto rekoh highline 130ks, 6brzina, koza i te gluposti sto idu s njim...naknadno ubaceni xenoni+pranje farova i park senzori.....

 

prve felge koje su uletile bile su keskin kt5, 18x8,5j.......+kaufland shark antena :lol2

 

yupfX0H.jpg

 

onda su na redu bile audijeve felgice koje su meni bile super ali u par miseci voznje sam primjetio da nisu vise za cestu, necu u detalje da se neko nebi nasao uvrijedjen,

ali nije mi bilo svejdeno kad san to skuzija jer je moglo bit svakakvih pi...rija.... uglavnom jedna citava sad mi sluzi za rezervno kolo....ber nesto....

 

Q4zgxrP.jpg

 

i onda u nadi da cu naci iste takve felge kupim neke iz osjeka i kad ih donesem doma skuzim da nisu bas iste, u biti kad san ih monitra mi je djelovalo ko da san na 17-ticama i to mi se nikako nije svidjalo,

mada su lipo izgledale....

 

jPrHUQG.jpg

 

m195mt3.jpg

 

dok san nekako sebe uvjerava da su felge ok napravljeni su crni farovi, orginal ali polovni kupljeni jer nisam imao pojma u sto se upustam pa da ne zajeben svoje rekoh bolje se naucit na drugom paru orginala hehe....

 

matt crno..

wCXpm70.jpg

 

KmyaVFQ.jpg

 

i ovdje je vec smontirana maska bez znaka...

 

gIrVFqQ.jpg

 

ako nekog bas bude zanimalo mogu malo detaljnije opisat kako su rijeseni ti faovi jer imam cili DIY slozen na jednom stranom forumu samo prebacin slike,

al da sad ne trpan ode bezveze jer ih ima i na yotube masu filmica o tome, ali nije bed ako koga zanima pitajte.....

 

onda je na red doso zadnji difuzor od golf 6 gti-a, koji naravno nije pasa ni u jednom pogledu, ali nakon malo rizanja i grijanja plastike sve se da upasati....

 

RCgcKcj.jpg

 

FqgXr6B.jpg

 

naravno nastavci su samo cekali da rupe dodju i odmah su izvirili vani :)

 

zQzPT9i.jpg

 

ttc0x1t.jpg

 

a to je islo ovako, znaci orginal zanji lonac ima dupli ispuh sakriven da se nevidi, na njega us navareni produzeci koji vode do rupa di su ukrasni nastavci, da bi dim bio ujednacen, duza cijev je deblja a kraca je tanja i to je ispalo odlicno dim ide 50:50 ja super zadovoljan....

(zanemarite crvene krugove slike prebacujem sa stranog foruma di je auto predstavljen pa njima treba sve zivo objasnit)

MRFmqJE.jpg

 

odma nakon toga je i mali lip bunkera opituran i montiran+maknute oznake passat i tdi...

 

26C3VkT.jpg

 

dalje sto je islo su kocnice, sa 288mm na TAROX sport japan 312mm disk, a nedavno su i plocice red suff ceramic u igri.......prezadovoljan kako kopa po asfaltu....

 

8fg2ZKj.jpg

 

nosaci od audija s3, usporedba sa starim nosacima....

 

QIVbBlH.jpg

 

s9lmY3y.jpg

 

i jos par slika na koim felgama trenutno lezi.....AMG 19x8,5j gume su 225/35 volim da je onako malo razvucena po felgi....

 

MlMa3yd.jpg

 

XxmIK0V.jpg

 

c88TMCi.jpg

 

s7dgjjK.jpg

 

a evo jos koja od interijera....

 

R-line volan & Audi A3 S-line rucica mijenjaca+carbon nalja umisto one orginal imitacije ili stogod ali su rucke na vratim ispolirane....

i da tipke na volanu nerade odnosno neman navigaciju pa neman na sto ni spojit osim eventualno glazbu za volumen.....

 

hB07PCi.jpg

 

Nb5nxAN.jpg

 

TpFP9rx.jpg

 

UmZBi5g.jpg

 

rT8ftDa.jpg

 

CeMFcfT.jpg

 

jos da je bio usisan prilikom slikanja nebi skodilo...

 

samo da napomenem da su gewinde narucene tako da spustanje je u planu svakako samo nikako nije moglo doci na red, uvik bi nesto uletilo pa bi lova isparila......

sutra se nadam stavit jos slika i trenutno kako auto izgleda, na njemu je druga hauba i replika rieger-ovog lipa +maska koju san sam napravia i jos koja pi......ica uz to.... :rolleyes:

 

 

KOMENTARI:

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=73568

Edited by HellBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da dodam par slika kako je sve to islo dalje....

 

znaci hauba je produzena nekih 3-4cm, al naravno nisan svoju orginal dira nego san nasa malo udrivenu za malu paru ako neuspije zamisao.....

 

XNnZY8E.jpg

 

e2TnU0z.jpg

 

malo zajebancije ispod haube....

 

V3jMe5A.jpg

 

EKOT5XX.jpg

 

9ffZeE8.jpg

 

PitYdN5.jpg

 

fqhNUTZ.jpg

 

malo mazanja plastike za prednju masku

 

yTFXkOk.jpg

 

y3K0dX2.jpg

 

Os1jZOJ.jpg

 

ge1Rt5N.jpg

 

mawDIHN.jpg

 

pEtnP71.jpg

 

pituran prednji branik jer san ispila rupe za one plstike kroz koje izlaze sprice za pranje farova, a i njih je trebalo piturat, za farove san stavija jos jednu posudu od 5L

i struju provuka unutra da mogu prati samo kad bas triba, a ne svaki put kad i staklo pa mi tekucina traje znatno duze.......

 

lCDoNx3.jpg

 

kako mi ova prednja maska djeluje malo prezno tija san stavit neki znak ali oni od r line i tako slicni mi nekako nisu bili za to pa san malo improvizira sa logon sa gepeka...

 

VHXTLh4.jpg

 

namjeno je malo sakriven da se vidi samo crvena crta..

 

Sx5Q6Ch.jpg

 

ASYJO4c.jpg

 

9j2fY7I.jpg

 

zadnje je stavljena orginal shark aneta umist kaufland one i sad samo cekanje na gewinde da odrade svoj dio+pituran zadnji znak i doljni dio oko zadnjeg branika skupa s pragovima.

 

TPdSPta.jpg

Edited by HellBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigle i gewinde(AP) pa se izgubi koji dan da ih smntiran (jbg kad radis sam), auto bi mogo jos ici dole po njima ali i ovo mi je na knap da udjen u dvor....

nazalos slikano je mobitelon tako da nisu neke extra slike....

 

g4zONUD.jpg

 

FYAzEce.jpg

 

O0o3R9i.jpg

 

ovo je stara krom maska ali san sredinu nabacija u foliju koja je tribala bit tamnije sive boje ko krakovi na felgama ali nije bas boja pogodjena, ali za test je dobro posluzilo :)

 

p80pw4q.jpg

 

yXd4ssG.jpg

 

b4O1zZf.jpg

 

jpEdVaw.jpg

 

Ach3ivI.jpg

 

eto, pozdrav!! :zivio

 

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....mp;#entry733017

Edited by HellBoy

Share this post


Link to post
Share on other sites
0