0
Raptor6767

Brzi & Žestoki 25/26.05.2013.

Recommended Posts

C/P

 

Tko kaže da nema utrke ???Da čujem??? :)

 

25 i 26.5 ima da ste se svi nacrtali na pisti ZTC, Velika Gorica odmah u 6 ujutro :)

Prijave-tehnicki od 6-8..

 

Odmah ce biti sastanak vozaca i krecu treninzi cca do 16h..

Iza toga 16 najboljih iz svake klase ide dalje u borbu za prvo mjesto..

 

Probijanja nema.. Znaci, nema vise platiti ponovno startninu i voziti drugu klasu..

U finalu se smije probiti 002 sec.

 

Odmah da napomenem da radim utrku bez budžeta pa nemojte od mene očekivati placeno spavanje, vece nagrade, itd.... Nešto vjernih sponzora ima i VELIKO HVALA sto su pristali opet biti dio nas, ali nije dovoljno da bude razina koju ja zelim..

Kriza je stisla pa cemo se i mi malo stisnuti.

Imao sam problema koje nebih pozelio nikome, pa s toga imajte razumijevanja prema meni i idem glavom kroz zid odraditi ovu utrku da vozace i publiku koji jako ocekuje ovu utrku ne ostavim na cjedilu..

Osobu koja me uvalila u probleme necu imenovati, ali se nadam da cu u zivotu vratiti istom mjerom i malo gore,(nije prijetnja) a ostalim osobama koje su uz mene i koje su prozivljavale ovo sve samnom posljednjih dana, njima veliko hvala na ogromnoj podršci i želji da B&Ž idu dalje..

Zbog nase vjerne publike i vec spomenute krize, karte ce koštati recesijskih 20kn.

VIP karte ce također biti 20 kn ali ogranicen broj pa s toga tko prije dođe, taj ce i kupiti .. Ona omogućuje prolaz u park vozaca i na drugu stranu...

To je za sada to, a ako vam nije tesko malo podjelite ovu objavu da se sto prije sazna i idemo u akciju zvanu BRZI I ŽESTOKI 3

 

L.p. Dario Ljubičić, zvani Dario Ljubičić. To sam ja. Eto. Ajti bok.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

27.04.2013. Grobnik sr401

 

04.05.2013. 402.ba SARAJEVO SRCS

 

12.05.2013. Dragrace Murska Sobota

 

18.05.2013. BiŽ gorica

 

08.06.2013. Osrs10

 

22.06.2013. (pregovori u toku / opcije regija Banja Luka ili Bijeljina) SRCS

 

06.07.2013. 402.ba BIHAĆ SRCS

 

13.07.2013. Sr split

 

20.07.2013. Koe ukraina

 

24.08.2013 KOE drift hrvatska / osijek

 

31.08.2013. Osrs11

 

14.09.2013. BiŽ gorica

 

06.10.2013. 401 Žminj

 

12.10.2013. 402.ba MOSTAR SRCS

 

Kopirano sa http://daciaclubcroatia.com/DCCforum/index.php?topic=1585.0

 

koji datum je na kraju određen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

18.05.2013. BiŽ gorica

 

Jel to možda 402 sr pošto su to dva različita eventa?? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, to je ista utrka samo je odgodena za vikend kasnije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Načuo sam da bi se i VWampir 16v duja mogla pojaviti ? :)

 

A ovo za style natjecanje, jel se mora prijaviti unaprijed ili se po dolasku plati kotizacija i sudjeluje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da budr boba dosao :)

A online su prijave cisto da te cekaju papiri kad dodes tamo.. da nemoras nista pisati, tako da bi se moralo moci tamo prijaviti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Načuo sam da bi se i VWampir 16v duja mogla pojaviti ? :)

 

A ovo za style natjecanje, jel se mora prijaviti unaprijed ili se po dolasku plati kotizacija i sudjeluje ?

 

Prijavit se možeš kod dolaska tak da nemas brige!Kotizacija ti je 100 kuna,prijave od 8-11h!Dođi što ranije da stigneš ispolirat auto :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel uspio Repo dobit dozvolu da se može natjecat ?

 

 

lijepo da pitas ovdje a ne na myhraweb :lol2

 

nisam je ni trazio. istina Ljubicic me jeste pokusao kompromitirati nudeci mi da se kao ispricam, no poslao sam ga tamo gdje mu je mjesto. moze se jedino on ispricati meni :palacg

 

uglavnom iz svojih razloga nisam isao, te njegove "zabrane" uopce ne dozivljavam i da sam zelio isao bi pa on ako misli da me treba odbiti morao bi to uraditi na licu mjesta.

 

ove godine budem postavio novi rekord, "vamo" ili "tamo" nebitno :fakjea

Share this post


Link to post
Share on other sites
lijepo da pitas ovdje a ne na myhraweb :lol2

 

nisam je ni trazio. istina Ljubicic me jeste pokusao kompromitirati nudeci mi da se kao ispricam, no poslao sam ga tamo gdje mu je mjesto. moze se jedino on ispricati meni :palacg

 

uglavnom iz svojih razloga nisam isao, te njegove "zabrane" uopce ne dozivljavam i da sam zelio isao bi pa on ako misli da me treba odbiti morao bi to uraditi na licu mjesta.

 

ove godine budem postavio novi rekord, "vamo" ili "tamo" nebitno :fakjea

 

Znači istina je, da skrivećki gledaš na myhraweb :lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, uletim nekad. ali ostavim da se nakupi materijala da mogu zasjesti i citati :lol2:palci

 

edit - tako da moram sto prije "provozit" da opet postanem trac- tema tamo :rotfl

Edited by 16v.turbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizacija?

 

S obzirom da svega tjedan/dva prije same utrke nismo znali da li će je biti - vrlo dobra.

 

Evidentan je bio manjak novca:

 

- nije bilo tribina

- nije bilo zabavljača (samo tri plesačice)

- manjak video zida

- manjak drugog semafora sa rezultatima (i ovaj semafor je loš jer se slabo vidi iz određenih kuteva i postavljen je kod starta umjesto nakon xy metara i na povišenom da ga svi vide (pa i mi vozači iz boxeva)

- manjak izlagača

- ploča sa rezultatima nije bila baš aktualna pa nismo mogli vidjeti sva vremena od drugih

 

ALI:

 

- organizator se jako potrudio i gotovo su svi na kraju runa dobili slip sa svojim vremenima, a oni koji nisu, mogli su uvijek se prošetati do šatora organizatora gdje je printer radio prekovremeno.

- treninzi su krenuli od 9.45h pa sve do 13.30h, a onda su se vozile kvalifikacije do 16h šta je bilo dovoljno za 5 runova (odnosno 6 ako si ušao u top 16 i popljugao ili red lightao kao ja kreten prvi run :) ) i s time sam bio JAKO zadovoljan jer zbog toga smo i došli - jurenje i roštilj

- WC i na svakih cca 25m kako u boxevima tako i kod gledatelja

- ni kiša nije omela jurenje jer su prilikom prestanka pustili ekipu da starta po desnoj stazi, a vraća se po lijevoj da posuše stazu pa je to bilo cool - dok papci iz ZTC-a nisu to prekinuli

 

 

 

Uglavnom, ja sam zadovoljan kak je bilo na SRu, ne baš svojim vremenima (15.3xx -> 15.7xx po kiši ET) ali sve u svemu 4.5/5 jer ionako sam došao vozit, a ne se šetat i gledat izvođače.

 

 

Jedan prijedlog - dajte, ako je ikako moguće - iskoristite onu cestu kraj ZTCa kako bi se auti odmah vraćali natrag. Stavite ležeće ili šikane da ih usporite i to je to. Security na ono križanje gdje je publika (koje je ionako malo za vrijeme treninga).

 

14wbbo.jpg

 

 

Mene je jako ugodno iznenadio odaziv vozača s obzirom na prognozu i manjak reklame, pa čak je bilo i tisuću ljudi sigurno. Bilo je gro forumaša.

 

2013-05-25093823.jpg

 

2013-05-25095752.jpg

 

2013-05-25101414.jpg

 

2013-05-25122422.jpg

 

2013-05-25122454.jpg

 

2013-05-25122940.jpg

 

2013-05-25120340.jpg

 

2013-05-25123222.jpg

 

2013-05-25113105.jpg

 

2013-05-25113055.jpg

 

 

 

Slika nemam više...

 

http://youtu.be/BFS6QNL2KtM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cika ljubo C/P sa Hraweba.

 

"Dragi puče, da vam se obratim nakon utrke sa naravno malo podužim tekstom

2012g u 10 mj sam na svoju nesreću upoznao „frajera“ ( zvat cu ga Pero da ne izgovaram njegovo ime jer mi se bljuje) koji je htio preuzeti B&Ž i da to bude njegova utrka nakon 2g,, ali pod uvjetom da ja radim i da se u biti nezna za njega jer on smatra da sam ja bitniji od njega u ovoj prici..

Ok, ja naivan k'o francuska sobarica, krenem u tu akciju s njim i glumim klauna u „svojoj „priči.

Uvodimo licence HAKS-a koje ja nisam htio, potpisem dva datuma za stazu koja ja ne zelim jer uvjek radim samo jednu utrku, raspravljam se sa ekipom bezveze u tuđe ime, itd, itd..

Prijateljice i prijatelji koji me poznaju vidjeli su u par navrata da nesto ne stima jer sam ja nesto obecao sto je doticni rekao pa nije naravno ispostivao a oni znaju kad nesto obecam da tako bude, sto znaci da sam im muljao... a to boli..,, i oni vide da nesto ne stima...

Dosli lagano do 4mj i vidim ja da dečko puca po šavovima jer nije uspio nista napraviti a blize nam se dvije utrke i najavljivana brutalna sezona...

Kazem ja njemu ajmo mi potpisati nekakav međusobni ugovor jer vidim da neidemo u dobrom smjeru i da ode sve u krive ruke, na sto je „Pero“ rekao- JA ODUSTAJEM OD SVEGA.

Znaci on odustaje od tolikog prijekta skoro polovicom 4mj a utrka u 5mj ..

Ja nisam kontaktirao nijednog sponzora, nikoga, jer je to bila njegova duznost i njegovog tima ljudi..

Ja sam bio niko i nista, samo klaun za javnost, vozace i organizaciju same utrke na eventu.

Znaci, imam 0 kuna,... utrka za mjesec dana,... ja potpisao stazu koja kosta 35 tisuca x 2, i lažna obecanja na svom obrazu jer ekipa nepozna „Peru“.

Nakon par dana od odustajanja „Pero“ se javlja i on kaze da bi nastavio raditi utrku na sto sam odgovorio da je on svoje zavrsio za sva vremena..

Opcije koje su mi ostale su : , otkazati utrku pa ispast seronja pred svima, ili odraditi utrku pa dobiti papire za rastavu..... (ajd to i nije tako loše,, aaaaaaahh)

Naravno ja odlucim sa 0 kuna raditi recesijsku utrku koja kosta cca 250 tisuca kn.

Moj vjerni tim, moji prijatelji, poznanici i ostali koji su znali situaciju bacili su se na trazenje sredstava ali je jednostavno vremena bilo pre malo i doticni je vec uspio guzicom zatvoriti dosta vrata sto mi je stvorilo dodatne probleme i nevjeru kod ljudi..

Da bih stvar bila bolja doticni je dignuo lovu sa kluba od clanarina i osiguranja koja su vozaci i clanovi uplacivali..

Naravno te novce nije vratio, pa sam ja sad na utrci to ekipi pretvarao u startnine i davao svoje novce jer se osjecam odgovoran za nastalu situaciju ijako u principu nisam ...(imam jos duga prema nekim koji nisu vozili)

Dođe vrijeme utrke, najavljuju kisu 3 dana, nebude nijedan,.. nemogu reci nista tocno i odlucim se ne odgađati utrku jer ako odgađam to su jos ponovni troskovi, reklama i svega ostalog.....

Naravno kisa padne u subotu i ne zavrsimo utrku za taj dan, a posto nije bilo dosta napeto tijekom dana, četvorica pijanih ulete u predstartni prostor, razbiju mi Safety Car, zapnu za klupu, pođu bjezati, ja za njima i oni probiju ogradu na kraju piste sa cca 120-130 na sat i skoro se ubiju, ali eto budale i Bog cuva pa im nije nista bilo osim sto auto nema prednji kraj i sto su razbili ograde i SC.

To mi je baš trebalo onako za kraj dana..

Da stvar bude bolja, u nedjelju ujutro kisa se spusti kao da nece nikad stati, ali posto sam prezivio ovo sve gore napisano nisam htio odustati i odlucio sam cekati razvedravanje koje su najavili i koje smo docekali..

Zavrsili smo klase koje nismo u subotu stigli i zavrsili smo sve za nedjelju i to prije mraka i jos dozvolili deckima da za publiku međusobno odvezu par slobodnih voznji...

Na to sve u nedjelju sam imao preko 300 tel. poziva (do 300 sam prebrojao dalje nisam ) + poruke..

Ovom prilikom bih se htio zahvaliti Stylerima i DB-Racerima sto su odradili vrhunski posao i super se zabavili bez obzira na sve sto su prozivljavali u nedjelju jutro i hvala sto niste odustali nego napravili sebi super „tulum“ a i nama.

Hvala svim fan klubovima koji su se dosli predstaviti, podrzati ovu organizaciju i uvelicati svojim dolazkom.

Hvala mojim vjernim sponzorima koji su se odlucili podrzati koliko su mogli, a veliko hvala mom timu koji je skupa samnom na stazi od cetvrtka do danas..(ima ih puno pa necu po imenu nabrajati)

Sve u svemu, ovo nije nivo utrke koji ja zelim raditi, ali opet mi je drago da nismo propustili utrku i da se ipak odrzalo.. Hvala svima koji su ostali do zadnje minute i cekali tracak sunca i na kraju smo uspjeli odrzati sve..

Tko se odluci na organizaciju utrke nek prvo procita ovaj tekst,, )))))))))), mozda se predomisli

Samo da napomenem ovo je mali dio svega sto se događalo, jer nema toliko slova da opisem sve probleme koje sam imao od prosle do ove utrke.... kao npr, ukrali mi kozu, znak zabrane, ormaric,,, timing nisu 3 sata pustili na granici,,,itd,,itd.. .

Znači veselje na sve strane..

Ako me ne mozete dobiti na mob, skoknuo sam malo do Vrapča na par dana samo da vidim sta tamo ima )))))))))))))

Eto toliko i jos jednom hvala svima koji su na bilo koji nacin bili dio B&Ž..

L.p. Dario & co "

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad se netko potrudi napravit sve za druge,za gust,uvijek se mora netko nac 'ko ce iz vlastitog interesa sjebat,tj. lova. tuzno lice sadasnjice.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lijepo da pitas ovdje a ne na myhraweb :lol2

 

nisam je ni trazio. istina Ljubicic me jeste pokusao kompromitirati nudeci mi da se kao ispricam, no poslao sam ga tamo gdje mu je mjesto. moze se jedino on ispricati meni :palacg

 

uglavnom iz svojih razloga nisam isao, te njegove "zabrane" uopce ne dozivljavam i da sam zelio isao bi pa on ako misli da me treba odbiti morao bi to uraditi na licu mjesta.

 

ove godine budem postavio novi rekord, "vamo" ili "tamo" nebitno :fakjea

 

Ma bravo Romane,ti si moralna vertikala i svi bi se tebi trebali ispričavati.

Tebe nije nitko pokušao kompromitirati,to si odlično učinio sam.

Kako si krenuo rekorde ćeš moći skidati jedino u Mađarskoj (naravno ove naše rekorde jer tamo auti idu dosta brže nego kod nas).

Što se tiče "tvojih"razloga ni ja ne bi prešao 500+ km da bi mi netko zabranio ulaz :rotfl

I prije nego se zajapuriš i odgovoriš u tvom "stilu" imaj na umu da ja nisam prijatelj niti jednog organizatora.

Za tvoj auto :palacg a za tebe kao čovjeka :palacd

LP :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan C/P cika Ljube: :)

 

"Evo ovako jedna mala obavijest, a to je da je slijedeća utrka 14 i 15.9.2013. isto u Velikoj Gorici.. Ima utrka i prije ali ovo je za Brze & Žestoke..

Na toj utrci vas očekuje nivo kakav ja zelim, ne ovakav od proslog vikenda ijako se nitko ne zali ni na to,, ali meni to smeta..

Staza ce biti postavljena kao nikad do sada, napravit ćemo spektakl kao nikad do sada, a Goricu ćemo zakrčit da ćete izlazit 2 sata sa piste )..

Neću vam sada otkriti sve detalje, ali kad izbacim skicu stazu vidjet cete o čemu pričam... Nadam se samo da cu uspjet ostvarit zamisljeno, a ako to uspijem skupa sa svojim timom, onda nam je samo nebo granica ..

Ivana Domazet, Gard Zaštita, Tomislav Knezevic, Mario AarrowadsCro Knežević, Irena Jakunic, Slaven Bubalo, Darko Kosovac, Marina Rebrović, Slađana Ljubičić, Kristina Špoljarić, Martina Huzjak, Darjan Mlinar, Hrvoje Obraz, Božidar Loknar, Tomislav Samaržija, "Pero" Skočić, Andrej Tatomir, Suzana Suzie Q, itd, itd, da ne nabrajam sve.....

Naši sponzori su uz nas i na slijedećoj utrci i za to im veliko HVALA sto imaju razumijevanja i sto su nam velika potpora....

Pokazat cemo sto vozaci i publika zasluzuju, a na vama je da nam date svoje povjerenje i podrsku kao i do sad i ovim putem se zahvaljujem jos jednom svima koji su unatoč onakvom vremenu ostali vjerni i dosli podrzati B&Ž.

Zaslužujete spektakl, zato cete ga i dobiti.....

L.p... "

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jos jedan C/P cika Ljube: :)

 

"Evo ovako jedna mala obavijest, a to je da je slijedeća utrka 14 i 15.9.2013. isto u Velikoj Gorici.. Ima utrka i prije ali ovo je za Brze & Žestoke..

Na toj utrci vas očekuje nivo kakav ja zelim, ne ovakav od proslog vikenda ijako se nitko ne zali ni na to,, ali meni to smeta..

Staza ce biti postavljena kao nikad do sada, napravit ćemo spektakl kao nikad do sada, a Goricu ćemo zakrčit da ćete izlazit 2 sata sa piste )..

Neću vam sada otkriti sve detalje, ali kad izbacim skicu stazu vidjet cete o čemu pričam... Nadam se samo da cu uspjet ostvarit zamisljeno, a ako to uspijem skupa sa svojim timom, onda nam je samo nebo granica ..

Ivana Domazet, Gard Zaštita, Tomislav Knezevic, Mario AarrowadsCro Knežević, Irena Jakunic, Slaven Bubalo, Darko Kosovac, Marina Rebrović, Slađana Ljubičić, Kristina Špoljarić, Martina Huzjak, Darjan Mlinar, Hrvoje Obraz, Božidar Loknar, Tomislav Samaržija, "Pero" Skočić, Andrej Tatomir, Suzana Suzie Q, itd, itd, da ne nabrajam sve.....

Naši sponzori su uz nas i na slijedećoj utrci i za to im veliko HVALA sto imaju razumijevanja i sto su nam velika potpora....

Pokazat cemo sto vozaci i publika zasluzuju, a na vama je da nam date svoje povjerenje i podrsku kao i do sad i ovim putem se zahvaljujem jos jednom svima koji su unatoč onakvom vremenu ostali vjerni i dosli podrzati B&Ž.

Zaslužujete spektakl, zato cete ga i dobiti.....

L.p... "

:palacg:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
0