1 1
Dama

Diskovi 312 mm za MK5 gti

Recommended Posts

koja glupost.

 

Napravim ja oglas i napisem u oglasu '' performance tuning blabla ''. Mislim ako si u stanju dat 180-220 funti sto je skoro pa 300 eura za diskove ne kuzim zasto ne nazoves Auto Mag u Luckom i kupi ATE obicne pune diskove ili ako si bas nabrijan na tuning kupi ATE Power i mir. Mislim da bi ti Power mogao Reneko dati s nekom malo boljom cijenom mozda.

 

Ovo je cista kina i cisto smece od diskova. Nebudite naivni.

 

Ja sam kupio sebi za BMW E90 prednje diskove za pazi, 40 funti. To je jedva 50 eura. Naravno to sam uzo jer je auto isao u prodaju pa zato, inace znas kad bi to sebi kupio da ja vozim ? Nikad. A ovo sto si staivo link je ista ta kvaliteta od 40 funti samo dobro zapakirana.

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ostalom rjesi svoje celjusti i diskove nekom ko hoce to stavit na 1.9 TDI a ti si uzmi od Cupre celjusti i 340 diskove za pare koje si mislio dat za ovo kinesko smece i za pare koje bi dobio od svojih GTI kocnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti odgovor još u 11h na PM. ;)

 

Pozdrav,

 

- 619,36 kn/komad, ATE Power 312mm diskovi, rok isporuke <3 tjedna

 

Disk pločice:

 

- 390,15 kn/grt, ATE

- 666,23 kn/grt, ATE Ceramic, rok isporuke <3 tjedna

 

cijene su sa popustom i PDVom.

 

Lijep pozdrav i hvala na upitu,

 

Rene

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sam kupio sebi za BMW E90 prednje diskove za pazi, 40 funti. To je jedva 50 eura. Naravno to sam uzo jer je auto isao u prodaju pa zato, inace znas kad bi to sebi kupio da ja vozim ? Nikad. A ovo sto si staivo link je ista ta kvaliteta od 40 funti samo dobro zapakirana.

Vrlo pohvalno,taka picajzla a kad prodaje auto onda fušer teški a još i s najbitnijim sigurnosnim komponentama :respekt:bag:

 

 

 

P.s glasam za ATE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vrlo pohvalno,taka picajzla a kad prodaje auto onda fušer teški a još i s najbitnijim sigurnosnim komponentama :respekt:bag:

 

 

 

P.s glasam za ATE

 

Kad budes zivio u Engleskoj i upoznao se sa sistemom koji ovdije vlada po pitanju uloga u auto i servisiranja istog onda mi se javi s ovakvim izjavama moze ?

 

 

Da malo ovo ipak objasnim. Ovdije se auti NE servisiraju ok ? Jel mozes to pojmit ? Evo da samo pojasnim, auto se kupi i vozi dok nesto ne pocne otpadat, lupat a u modernijim autma dok ne pocne bozic na tabli. Onda se dodje kod lokalnog mehanicara koji odradi servis sa najjeftinijim zamjenskim dijelovima. To je situacija kod klasicnog engleza.

 

Oni imucniji rade sve u BMW-u i ne brinu za to jer ih nije briga koliko kosta.

 

 

A to da ce ti jedan prosjecan covjek ( kao sto je to u HR situacija ) ici na net, okolo se raspitivati koliko su ate diskovi koliko zimerman, gume..michelin, dunlop i raditi malo istrazivanje trzista jer on zeli bas najbolje za svoj auto, to ti tu ne postoji.

 

Ja sam kupio BMW-a starog 4 godine, auto izgleda losije od mog Golfa 3 sto imam. Znaci raspad sistema. Zasto ? Jer je to auto motika ljudima koji tu zive i rade. Oni s njim idu u polje, gaze blatnim cizmama u njemu, itd. Nema tu njege auta. Isto tako je i odrzavanje istog. Meni ne pada napamet tu pokazivati neku ljubav prema autu i ulagati ? Sto jeftinije i trgam ga maksimalno kolko god mogu.

 

 

Drugo su moji auti koje imam u HR i kako se prema njima odnosim..

Share this post


Link to post
Share on other sites
U ostalom rjesi svoje celjusti i diskove nekom ko hoce to stavit na 1.9 TDI a ti si uzmi od Cupre celjusti i 340 diskove za pare koje si mislio dat za ovo kinesko smece i za pare koje bi dobio od svojih GTI kocnica

 

Nisam niti mislio kupovati ove diskove..samo sam pitao dali netko zna za njih..upravo da se neko nebi zaletio pa ih možda kupio

uostalom forum i služi za to , zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kad budes zivio u Engleskoj i upoznao se sa sistemom koji ovdije vlada po pitanju uloga u auto i servisiranja istog onda mi se javi s ovakvim izjavama moze ?

 

 

Da malo ovo ipak objasnim. Ovdije se auti NE servisiraju ok ? Jel mozes to pojmit ? Evo da samo pojasnim, auto se kupi i vozi dok nesto ne pocne otpadat, lupat a u modernijim autma dok ne pocne bozic na tabli. Onda se dodje kod lokalnog mehanicara koji odradi servis sa najjeftinijim zamjenskim dijelovima. To je situacija kod klasicnog engleza.

 

Oni imucniji rade sve u BMW-u i ne brinu za to jer ih nije briga koliko kosta.

 

 

A to da ce ti jedan prosjecan covjek ( kao sto je to u HR situacija ) ici na net, okolo se raspitivati koliko su ate diskovi koliko zimerman, gume..michelin, dunlop i raditi malo istrazivanje trzista jer on zeli bas najbolje za svoj auto, to ti tu ne postoji.

 

Ja sam kupio BMW-a starog 4 godine, auto izgleda losije od mog Golfa 3 sto imam. Znaci raspad sistema. Zasto ? Jer je to auto motika ljudima koji tu zive i rade. Oni s njim idu u polje, gaze blatnim cizmama u njemu, itd. Nema tu njege auta. Isto tako je i odrzavanje istog. Meni ne pada napamet tu pokazivati neku ljubav prema autu i ulagati ? Sto jeftinije i trgam ga maksimalno kolko god mogu.

 

 

Drugo su moji auti koje imam u HR i kako se prema njima odnosim..

Koji je to zatucan narod ti Englezi...ali ne kužim ovo zašto se ti moraš odnositi prema SVOM autu kao i oni dok si tamo? Nije ti neko opravdanje... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koji je to zatucan narod ti Englezi...ali ne kužim ovo zašto se ti moraš odnositi prema SVOM autu kao i oni dok si tamo? Nije ti neko opravdanje... ;)

 

Zato sto ja ovdje nemam vremena niti prilike a jos manje uvjeta da auto lickam i pazim. Auto nisam oprao 3 mjeseca do sad. Jedino iznutra usisam jednom u dva tjedna da ne pomrem bas od prasine i peludi i tog sveg.

 

 

Inace taj auto mi sluzi da se imam s cim prevest . Nema hladno nista. Ful gas odma i gotovo. U ostalom oduvijek sam htio imat neki auto koji cu moc vozit onako kako nikad necu vozit svoje aute u HR :D

 

 

Nije ovo HR da ja lijepo zivim polako i imam vremena za sve zivo moguce i lijepo sve radim sa ljubavlju u paznjom oko auta. Tu se zivi sto na sat. Nevalja ti auto, odvezes ga na otpad dobis neku sicu i sutra odes i kupis drugi.

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zato sto ja ovdje nemam vremena niti prilike a jos manje uvjeta da auto lickam i pazim. Auto nisam oprao 3 mjeseca do sad. Jedino iznutra usisam jednom u dva tjedna da ne pomrem bas od prasine i peludi i tog sveg.

 

 

Inace taj auto mi sluzi da se imam s cim prevest . Nema hladno nista. Ful gas odma i gotovo. U ostalom oduvijek sam htio imat neki auto koji cu moc vozit onako kako nikad necu vozit svoje aute u HR :D

 

 

Nije ovo HR da ja lijepo zivim polako i imam vremena za sve zivo moguce i lijepo sve radim sa ljubavlju u paznjom oko auta. Tu se zivi sto na sat. Nevalja ti auto, odvezes ga na otpad dobis neku sicu i sutra odes i kupis drugi.

dobro ako nije golf u pitanju onda ćemo ti oprostiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zato sto ja ovdje nemam vremena niti prilike a jos manje uvjeta da auto lickam i pazim. Auto nisam oprao 3 mjeseca do sad. Jedino iznutra usisam jednom u dva tjedna da ne pomrem bas od prasine i peludi i tog sveg.

 

 

Inace taj auto mi sluzi da se imam s cim prevest . Nema hladno nista. Ful gas odma i gotovo. U ostalom oduvijek sam htio imat neki auto koji cu moc vozit onako kako nikad necu vozit svoje aute u HR :D

 

 

Nije ovo HR da ja lijepo zivim polako i imam vremena za sve zivo moguce i lijepo sve radim sa ljubavlju u paznjom oko auta. Tu se zivi sto na sat. Nevalja ti auto, odvezes ga na otpad dobis neku sicu i sutra odes i kupis drugi.

 

vidim da su ti se i radne pa tako i osobne navike promjenile uvelike...:D...

 

isti k..c ko u njem... samo što ovdje za sve potoji TÜV... pa je to malo kvalitetnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TONACCCCC

 

Fališ na forumu....

Share this post


Link to post
Share on other sites
TONACCCCC

 

Fališ na forumu....

 

 

a eto... malo malo sam tu...al više vremena nisam....:D...haha....

 

da ne pravim OFF... ja se u potpunosti slažem s SVENom i bolje staviti veći set-up za te pare i original nego nešto ovakvo...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel netko zna od kojeg proizvođača su orginal VW diskovi, koje prodaju u ovlaštenom servisu?

jer kad njih pitaš, oni neznaju.. :palacd

Edited by Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

U koji ovlasteni ti to ides?!

 

Kod mene su bili ATE, prva ugradnja.. A moze bit i TRW.. Sve je to isto, mislim na ove 2 marke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas u Auto-kreši ponudili Open Parts diskove-bušene po cijeni 354 kn/kom

1278926142_104748258_2-Discos-desportivos-perfurados-ventilados-Open-Parts-Braga.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim sto ajmo rec "ljepse" izgledaju radi tih rupa, cisto sumnjam da su imalo bolji od TRW-a ili ATE-a..

Mozda neko ima kakvih iskustava s njima???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa open partsom nikad problema,sa Ate imamo jako puno reklamacija,al isto ovisi koji i od kud ate :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sa open partsom nikad problema,sa Ate imamo jako puno reklamacija,al isto ovisi koji i od kud ate :(

 

a sa kojim Ate ste imali problema,od kud? :angry:

da čujemo..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osim sto ajmo rec "ljepse" izgledaju radi tih rupa, cisto sumnjam da su imalo bolji od TRW-a ili ATE-a..

Mozda neko ima kakvih iskustava s njima???

 

Brže troše pločice, obvezno ih dobro čistiti jer ako se zapune rupe postoji mogućnost pucanja oko njih, a i time samog diska.

 

Sa open partsom nikad problema,sa Ate imamo jako puno reklamacija,al isto ovisi koji i od kud ate :(

 

Ovo i mene interesira jer ih prodajemo već preko 10 godina nismo imali problema većih.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reklamacija imaju oni koju prodaju turske kopije ate-a ;)

 

..možda je glupo pitanje, ali kako da znamo dali je iz turske, njemačke ili možda neke druge ako ne piše na kutiji..

ili ako piše made in germany, a proizvedeno u turskoj? :plac :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duma, prestani razbijati glavu, dođi do nas pa da ti uvaljamo pravi ATE. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam sad uzeo te open parts 312mm za Lupo i Ferodo DS 2500 pa budem vidio kako će se to ponašati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde pa javite dojmove

 

ja sam ih imao u 256mm i bili su sasvim dobri jedino su kod rupica postali valoviti ali nisu tresli

 

buraz koji radi na tehničkom kaže da to ne prolazi,kod Tarox toga nema

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1