0
mate_st

Lowtec-ulošci

Recommended Posts

Pozdrav,

 

imam lowtec gewinde (9.3 model) i dogodilo se da su prednje procurile. Zanima me dali je itko imao sličnu situaciju i dali u ovu gewindu po dimenzijama fizički paše neki drugi uložak (golf,bmw,opel i sl.)

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav,

 

imam lowtec gewinde (9.3 model) i dogodilo se da su prednje procurile. Zanima me dali je itko imao sličnu situaciju i dali u ovu gewindu po dimenzijama fizički paše neki drugi uložak (golf,bmw,opel i sl.)

 

LP

 

Isto se dogodilo burazu...

drugi set prednjih je procurio...

 

prve nakon 10mjeseci

druge nakon 14mjeseci...

 

zaboravi uloške... nabavi druge gewinde...

šteta uuopće što su ljudi bacali pare na to.. bolje kupit najjeftinije na ebay-u za 150€...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što je tu je sad. Mene su služile skoro 5 godina, i preko 60000 km. Mislim da je to prihvatljiv vjek trajanja, Tvornički amortizeri su mi procurili na 105000. Ako netko sigurno zna koji uložek fizički ide unutre bez previše kemije neka napiše. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
A što je tu je sad. Mene su služile skoro 5 godina, i preko 60000 km. Mislim da je to prihvatljiv vjek trajanja, Tvornički amortizeri su mi procurili na 105000. Ako netko sigurno zna koji uložek fizički ide unutre bez previše kemije neka napiše. :palacg

I mene bi interesovalo za Ta Technix za Golfa 4,takodje prednji ulosci ako nekao zna :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

lowtec je teško smeće od gewindi.. skoro da mogu reći da su ispod razine onih racland, jom i sl..

 

ja sam ih imao na bori i prednja lijeva procurila..

 

meni do sada nikad u životu nije niti jedan amortizer procurio.. lowtec je i to uspio po skoro mogu reći super cesti po kojoj se vozim..

 

ako nekom treba lijeva ili opruge nek se jave

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je li ih moguce reparirat?

Da probate nazvat ABV škrljevo pa pitat?

Ima negdje kontakt na forumu>ako ne, ima na google :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u abv i rekao je da ove od lowtec nemoze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktirajte zastupnika Auto Bušnja mislim i da vam ponudi kupnju samo uložaka ili posebno jedna gewinda

 

ili direktno u DE ;)

Edited by exfreerider

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kontaktirajte zastupnika Auto Bušnja mislim i da vam ponudi kupnju samo uložaka ili posebno jedna gewinda

 

ili direktno u DE ;)

 

ja sam ih bio kupio preko auto bušnje i naravno da sam ih kontaktirao.. a kao odgovor sam dobio da je navodno cjela serija imala neki fail i ne meni nego mnogima baš za g4, bora su imali taj problem prednjih gewindi i da te koje su u qurcu nema više i nemogu se dobiti uložak..

 

tako da sam ih ja izbacio sa svog auta..

 

i moram napomenuti da meni bora nije bila zakucana u pod već zadnji dokraja dignuti i prednji namješteni na visinu da bude jednak zadnjem kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam u lowtec kućište stavio h&r uloske,sve je pasalo a auto se vozio jako jebeno...

doduse i te h&r su bile na kraju svog vijeka,ali cisto za informaciju,pasa je ulozak.

platofrma je g4,a vozilo u pitanju leon 1m

Share this post


Link to post
Share on other sites

lowtec je jedno smece gevindi kako i ostatak vas misli,dosta ih je kupilo pa nece priznat (tj malo ko ce rec da se zajho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEXX napokon prava informacija koja se tražila u samom početku...moje iskustvo je da amortizeri stvarno ne valjaju ali sistem spuštanja je savršen.U njih samo treba ubacit uloške koje imaju mogućnost štelanja povrata i to je onda boca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0