2 2
duj0

Map/Maf senzor, protokomjer zraka...

Recommended Posts

Ima li kakvo brtvo ispod njega a mislim da sam ga vidio pa bi mozda bilo dobro uzeti novo kada se skida jer pitaj ga kakvo je, mozda tvrdo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje.

Javila mi se greška:

1 Fault Found:
16497 - Intake Air Temp. Sensor (G42)
            P0113 - 000 - Signal too High
             Freeze Frame:
                    RPM: 2646 /min
                    Torque: 272.0 Nm
                    Speed: 103.0 km/h
                    Load: 95.3 %
                    Voltage: 14.29 V
                    Temperature: 21.6°C
                    Temperature: 88.2°C
                    Temperature: 72.0°C

Uglavnom, ne pali turbinu te auto ubrzava ko puž ali tek od 3. brzine pa dalje.

Zanima me koji je to točno senzor? MAP ili MAF? Na internetu 50% piše da je maf, a 50% da je map...

Riječ je o golf 5 1.9 tdi bkc.

Nadam se i odgovoru iskusnog @AUTOFREAK

 

Hvala unaprijed

Edited by đumbir

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, đumbir said:

Pozdrav ekipa, da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje.

Javila mi se greška:

1 Fault Found:
16497 - Intake Air Temp. Sensor (G42)
            P0113 - 000 - Signal too High
             Freeze Frame:
                    RPM: 2646 /min
                    Torque: 272.0 Nm
                    Speed: 103.0 km/h
                    Load: 95.3 %
                    Voltage: 14.29 V
                    Temperature: 21.6°C
                    Temperature: 88.2°C
                    Temperature: 72.0°C

Uglavnom, ne pali turbinu te auto ubrzava ko puž ali tek od 3. brzine pa dalje.

Zanima me koji je to točno senzor? MAP ili MAF? Na internetu 50% piše da je maf, a 50% da je map...

Riječ je o golf 5 1.9 tdi bkc.

Nadam se i odgovoru iskusnog @AUTOFREAK

 

Hvala unaprijed

Kako si dosao do MAFa od greske za temperaturu zraka ?

Mafovi i Mapovi su ti inace za protok zraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, đumbir said:

Kako sam i naveo gore, pretragom po Internetu.

Netko drugi?

Nema nitko, samo sam ja ostao :)

Cisto iz znatizelje, mozes zalijepit taj link koji te na to usmjerava? Iskreno me zanima.

Edited by Garrett_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce je da si u pravu, pronadji online etku i sam malo potrazi. Ako stignem i ja cu baciti pogled.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, đumbir said:

Evo kad si tako znatiželjan :)

...

 

U pravu si, MAF nije, ali izgleda da MAP ima dvije uloge. Hvala, stvarno me zanimalo : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po Ross-Tech bazi ovo dolje bi trebao biti uzrok kvara, uzmi u obzir i što je kod drugih bio problem i kako su ga rješavali.
 

16497/P0113/000275 - Intake Air Temp. Sensor (G42): Signal too High

Possible Symptoms
    Malfunction Indicator Light (MIL) ON

Possible Causes
    Fuse(s) faulty
    Wiring and/or Connector(s) from/to Intake Air Temp. Sensor (G42) faulty
    Intake Air Temp. Sensor (G42) faulty

Possible Solutions
    Check Fuse(s)
    Check Wiring and/or Connector(s) from/to Intake Air Temp. Sensor (G42)
    Check/Replace Intake Air Temp. Sensor (G42)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa ross tech wiki-a sam prvo provjerio.

Osigurači nisu, a žice i senzor ću provjeriti (sad sam 99% siguran da je map iako i dalje nemam info iz etke kako bi to potvrdio)

Prvo ću provjerit žice i konektor, a senzor očistit s onim liqui moly maf čistačem pa ću vidjet.

Edited by đumbir

Share this post


Link to post
Share on other sites

U većini slučajeva bude ovo što je Ross-Tech nabrojao, nije naodmet provjeriti i što je kod drugih bilo ali prvo njega piknem ako imam grešku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intake air temp. sensor se nalazi u usisnom grlu odmah iza leptira ( bar na 1.8T ).

izvadiš ga,prosto,na dva šarafa,i ocistiš sprejom za MAF senzor.( meni je pomoglo)

Ako ne pomogne kupiš novi i zamjeniš.Nije skup Bosch oko 25€. Sve u svemu 10min posla.

Ipak je samo jedan šaraf ?

https://www.amazon.com/Bosch-0280130085-Air-Temperature-Sensor/dp/B000CF5UXU

 

Edited by sarajevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa odi na map i na maf.... ocitaj koje vrijednosti daju... Ako imas dobar vcds pokaze ti i zadanje mjerke po kojima se mozes ravnat.....

Po meni je map ujedino i senz temp

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/28/2020 at 11:01 PM, AUTOFREAK said:

Pa odi na map i na maf.... ocitaj koje vrijednosti daju... Ako imas dobar vcds pokaze ti i zadanje mjerke po kojima se mozes ravnat.....

Po meni je map ujedino i senz temp

Ipak nije tako jednostavno...isprobana 2 mapa, 1 maf...i dalje ista greška, a temperatura i dalje stoji 134.1 stupnjeva...u greškama pokazuje da je to G42 senzor, dok u parametrima tu temperaturu očitava G72 senzor (koji je očito integriran u map)

Pretpostavljam da je negdje prekid u žicama, kako to istestirati i pronaći kvar?

Svaki savjet dobrodošao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 21. 04. 2020. at 17:51, mur3633 said:

Ima zelena gumica na samoj jedinici MAFa, tj. onom električnom dijelu.
Poseban alat ti treba. Petougaoni torx sa onom rupicom u sredini. T25 veličina.

Jučer se tebe sjetih i ovog posta, tražio danas po trgovinama Torks TS25 peterokutni, i jedino u Tokiću ga ima u kompletu koji košta 42,50 eura. Sve obišao nitko ga nema. Zovem maloprije susjeda koji radi u ovlaštenom kaže nemaju ni oni, jer MAF dolazi u kompletu sa kućištem, a on se skida križastim, tako sam ga i prošli puta skinuo. Imam set Torks bitova TT20-25 sa rupom ali to su šesterokutni, a mislio sam da je to taj.

Skinuo sam ponovno filter zraka i očistio bih ga ponovno sa LM sprejem ali ovaj puta bih senzor izvadio i po njemu potrošio ostatak što imam, jer kada je u kućištu onda nepotrebno trošim sprej, a ovako manje potrošim i bolje se ispere. Kućište mogu i sa vodom i Čarlijem detaljnije oprati, pogotovo one rešetke. Sada kopam po AliExpress da nađem takav ili negdje po našim trgovinama, baš peh...

 

slika-372589-5741c1ce39869-velika.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako izgleda taj Torx TS set (5-point Torx-Plus)... Moram naći neku alternativu Amazon.de, ebay.de ili Conrad.de, da mi što prije dođe, a da je osnovni set ili samo jedan bit ili nastavak na gedoru.

torxtsxmjnf.jpg

71pfie3gfl._ac_sl1500bkjxa.jpg

maf1ebjqw.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kupio nastavke na malu gedoru, za 15e, cijeli set.

 

Vjerovatno nije neki kvalitet, ali bolje ni ne treba za ovo.

 

Odvrnuo, zavrnuo bez problema. Radi posao.

Neki uzmu brusilicu pa šarafe malo rasijeku i odvrću ravnim šarafcigerom. Meni to lično ružno i nekako nije to to.

 

Na svaku zamjenu filtera vazduha praktikujem detaljno pranje kućišta filtera, a od kad sam ugradio novi MAF hoću da i njega očistim zajedno sa njegovim kućištem. Tako mislim da će potrajati 100 godina što se kaže.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam u nekoj našoj trgovini ovaj komplet, poslao upit da mi potvrde da li je to TS peterokutni sa rupom jer se iz slike ne vidi. Ne kupuje mi se neki set kad nemam potrebe za njim, imam alata i previše samo mi treba par ovih bitova da skinem MAF senzor.

35d950h2j9i.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su nastavci za gedoru, a ovo je kao imbus, oba će odraditi posao, ne treba tu neka sila. Meni bi bilo svejedno ali cijeli set da sada nepotrebno kupujem u Tokiću za 42 eura ne dam, ionako bi mi to samo stajalo, a trebam samo ovaj nastavak i možda još koji ako bude bilo potrebe. Našao sam i na AliExpressu baš bitove koji bi mi pasali jer imam nešto slično gedori pa bi nastavke mogao iskoristiti ali predugo mi je da čekam, htio bih to u nekoliko dana riješiti i sastaviti.

tsbitssettrkop.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

42€ je previše.

Kvalitet nije ni bitan, bitno je samo da može da odvrne i zavrne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom cijelom setu ima samo par bitova TS, ovo ostalo više manje imam u dva mala seta koja sam si nabavio otprije, pa mi se zato ne kupuje cijeli set  nepotrebno. Poslao sam sinoć mail toj trgovini koje ima imbus TS set od Topexa i to će me zadovoljiti, a trebalo bi i stići u nekoliko dana pa onda sve stignem napraviti.

Oprao sam vodilicu usisa zraka (1J0 129 609 C), koja se spaja na kutiju filtera,  nije skidana nikada, masna i prašnjava je bila iznutra ali prohodna bez smeća, vidio sam neke ekstreme da se može i zaštopati usis. Usput sam odradio i hrpu sitnica da smanjim vibracije jer se sa vremenom gumena podloška istroši, baš ta se naslanja na unutarnji lim da ne vibrira, isto tako sam sredio na kutiji od filtera zraka onaj gumeni držač koji se umeće u okrugli limeni nosač na karoseriji, prije sam stavljao komad gume da smanjim obujam sada sam nešto bolje smislio, i tako pomalo sve što se godinama potrošilo i ako se da popraviti sredim, jer sada mogu i imam vremena, ujedno sve skinute dijelove i perem i onda ide sastavljanje.

step3ltkgr.jpg

snow_screenkkjfl.jpg

21107dzjfc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da se tu može toliko smeća nakupiti.

Inače imaš upgrade od R32 DSG sa mnogo širom usisnom cijevi. Ako ti je interesantno, baci pogled.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd stavi sliku kad već imaš info da vidim kako izgleda.
Za sada ne bih jer moram polako sve završiti, ali kasnije bih možda bio zainteresiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2