1 1
Guest

Chip tunning Polo 6r

Recommended Posts

Guest

Pozdrav svima

Imam pitanje u vezi mog pola 6r 1.6 tdi 75Ks, jel se taj motor isplTi chiprat, imal ko kakva iskustva? Prepruka i mana?

Imam ponudu od citius chip-tunniga iz zga gdje preporucuju remap ECU, povecanje snage 130ks... 2500kn

Chip box-100ks. 2.999kn

Ima li ko preporku za kakvi drugi tunnig servis?

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Iko iskustva sa citiuosom?? Sa 1.6tdi? Ecu ili chip?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Iko iskustva sa citiuosom?? Sa 1.6tdi? Ecu ili chip?

 

 

 

ima ,nadi drugog tjunera :D

 

 

moja preporuka sedox hrvatska ;) ,par ljudi je tamo chipalo i prezadovoljni su

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od njih je i ta ponuda :)

Preporucas ih? Imali ko kakva iskustva jel se osjeti razlika ? I koje od od ove dvi ponude je bolje?

 

Pozdrav!

Mislim da smo se culi preko emaila. Nadam se da sam ti sve objasnio. Ukoliko te jos nesto zanima, slobodno pitaj.

Molim te da odredjene jalne dusebriznike ne slusas, ali kod nas je to na zalost tako. Do jednom.

I samo kratka referenca. 14 godina, cca 3500 tuniranih automobila.

lp

T.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, meni su u Carmotu Rijeka preporučili Citius, i još jednu firmu ali vidio sam kod vas u ponudi ovaj chip tuning pa me zanima da li dođe s prekidačem koji vrati prvotnu, tj. originalnu mapu. 1.6 TDI 90KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav, meni su u Carmotu Rijeka preporučili Citius, i još jednu firmu ali vidio sam kod vas u ponudi ovaj chip tuning pa me zanima da li dođe s prekidačem koji vrati prvotnu, tj. originalnu mapu. 1.6 TDI 90KS.

 

Pozdrav!

Ako je ovo pitanje za mene, onda da odgovorim da ukoliko se remapira OEM ECU, dakle reprogramira sa novim tuning softverom, nije moguca opcija prekidaca kojim bi se prebacivalo sa tuninga na serijski softvare. Ukoliko je potreba ici u tom smjeru, onda je moguca ugradnja Chip Boxa, koji se vrlo jednostavno vrati na serijsku snagu.

lp

T.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1