1 1
jinx82

6. FAVDL Treffen 2013

Recommended Posts

vratili se u Hrvašku... meni je bilo odlično provedeno vrijeme sa ekipom... i iskorišten vikend..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bio gore. sve pohvale slovenskoj ekipi. susret je malen al je bilo jako ljepo... ljepo smo se družili i proveli jako ljep vikend... hvala još jednom siniši na poklonu ( i danas sam sretan zbog toga) i rječkoj ekipi koja me nije htjela čekat po "staroj" cesti, al čim smo došli na autoput sam im pokazao da mojih 50KS ide ko zvjer.. :zivio :zivio :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
i ja bio gore. sve pohvale slovenskoj ekipi. susret je malen al je bilo jako ljepo... ljepo smo se družili i proveli jako ljep vikend... hvala još jednom siniši na poklonu ( i danas sam sretan zbog toga) i rječkoj ekipi koja me nije htjela čekat po "staroj" cesti, al čim smo došli na autoput sam im pokazao da mojih 50KS ide ko zvjer.. :zivio :zivio :rolleyes:

 

bitno da si ti sretaj još i danas i za ubuduče da sad to imaš ;) večera u Putniku i druženje sa Riječko-Krčkom ekipom je bilo odlično i trebali bi se češče tako družit , imam i jednu fotku Vrata Jadrana :palacg

 

b63g.jpg

 

i jedna sa mlađim članom

 

aw2h.jpg

Edited by R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bubi: najstarije vozilo je odredjivalo tempo voznje

Doista mi je bilo super, druzenje, zafrkancija, voznja.., i kao sto sinisa kaze.. trebali bi cesce ovako druziti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nismo išli brzo od 38km/h do svega 62 :lol:

Ja sam uvijek za druženja. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo par slika od mene (malo su velikoga formata, neda mi se to smanjivati :rolleyes: )

 

8vy2.jpg

 

lsfy.jpg

 

oz0z.jpg

 

5s0s.jpg

 

bcm0.jpg

 

b3t9.jpg

 

w7hv.jpg

 

f50w.jpg

 

zpn4.jpg

 

xnr2.jpg

 

vuoo.jpg

 

mi3a.jpg

 

yj0m.jpg

 

hhty.jpg

 

2c57.jpg

 

u71o.jpg

 

5qlu.jpg

 

04ws.jpg

 

vr9t.jpg

 

gc4u.jpg

 

877y.jpg

 

kmu5.jpg

 

2pqz.jpg

 

zqd5.jpg

 

lkba.jpg

 

4m1l.jpg

Edited by vr32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vidi tko je određivao tempo vožnje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

em sam u grupi imao naj stariji auto a i bio sam od svih naj stariji jer nije bilo Mire :lol2:lol2

 

@ beli dobri filmići :palacg

Edited by R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bilo!! Dobra ekipa, lijepo vrijeme, dobri auti.."malo" smo pričali o autima..i tako to.. Bez ikakvog preseravanja, susret na nivou!

Toliko Golfa mk1 Cabriolet nikada nisam vidio na okupu, još da su svi ovako ulickani i kompletni.. Svaka čast!!

 

 

Marino, čekamo slike i pobjednike glasovanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da li si ti normalan sa tim slikama ?

 

meni se neda kupovat monitor od 28 inca da bi ih vidio u ful rezoluciji

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa da li si ti normalan sa tim slikama ?

 

meni se neda kupovat monitor od 28 inca da bi ih vidio u ful rezoluciji

 

 

A j.... ga, zaje...., sorry

Edited by vr32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio tamo i podružio se sa nekim ljudima koje dugo nisam vidio i popili koju pivicu :D

Uglavnom dobar susret i svaka čast na organizaciji :palacg bilo je stvarno odličnih auta :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1