1 1
maxy7

Golf V felge i opruge

Recommended Posts

A sto kazete za felge od audia a8 na golfu namjeravam ih kuoit 108fea6e515a8f6129bf9c363a37a4df.jpgb803df72f1a70d31f320d6e9fd66d8d1.jpg meni izgleda super prvo jel nije svakidasnja pojava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alene, tko ce imati te felge na autu, mi ili ti? Meni osobno su uzas, nema tko ih nije imao i jako puno je bilo replika i cim vidim tu felgu mi padne na pamet da je replika i bas nikada ih nebi stavio na auto a dobivao sam ih i u 18 i u 19 cola za nikakve pare. Bitno je da se tebi to sviđa, ako je tebi lijepo kupi i bit ces zadovoljan. Moje phaeton champion se puno njima ne svidaju na mom autu a meni su odlicne, sve je to stvar ukusa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li netko zna točan naziv tog modela lepeza alu 19"??? Ja imam na A5 Sportback-u taj zimski set up.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelj ima BBS LM na 5ici,ali to je doslovce za mene katasrofa. Ta LM felga ne pristaje nikako po mojem ukusu na 5icu. Rotiform su top jer ih nema kod nas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice rotiforma kolega prodaje set s gumama 215/35r19 hankok doduse nisu BLQ nego NUE pa ako nekog zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, da ne otvaram novu temu, zanima me dali ima tko kakvu sliku golfa 5 na serijskim oprugama i sa 18" felgama, zanima me kako bi to izgledalo bez nizih opruga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, da ne otvaram novu temu, zanima me dali ima tko kakvu sliku golfa 5 na serijskim oprugama i sa 18" felgama, zanima me kako bi to izgledalo bez nizih opruga?

Ruzno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovisi I o et-u. Ako je manjo ruzno izgleda, ako je dobar onda moze I ok izgledati, pogotovo na sportline-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprike sto dizem temu iz mrtvih, imam golf 5 sa serijskim ovjesom i planiram uzeti felge od golfa 5 gti (detroit) 18" pa me zanima dal ce to dobro izgledat ako se stave neke opruge ? Dal ce auto bit puno tromiji ili neosjetno itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stavis 18 moras opruge jel inace ce izgledat ko touareg. Bit ce nesto malo tromiji ali zanemarivo kolko ce bolje izgledat

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako ide 17 gore, s gumom 225/45 dal se i onda isto osjeti tromost i velika razlika naspram 16?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad stavim 15" i 18" ne osjetim nikakvu razliku osim u udobnosti

taka da bolje ides na 18" ako ti je do izgleda..

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1