0
Guest DJ Argon

Gdje zasarafit zvucnike golf2

Recommended Posts

Guest DJ Argon

Nabavljam nove tapicirunge i novu armaturu za dvojku pa sad treba kupit i posarafiti masu zvucnika po autu. Mislim pametan sam ja i znam di bi sto stavio, ali da nebi ponovio gresku kaj sam odvalio tapicirunge s 17cm zvucnikom u straznjem donjem djelu vrata. Sigurno netko zna puno bolje neg ja pa molim iskustva i ideje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet dolje u vrata ali ovaj put si napravi?? od stakloplastike adaptere da ti to lijepo sve sjedne :)

Od medijapana si napravi?? obruč gdje će?? za??arafit zvučnik i to ti slu??i kao njegov nosač, zatim to ukomponira?? (uglavi??) sa panelom sa vrata i onaj dio gdje ima rupa i sve str??i oko obruča sredi?? sa stakloplastiokm da to bude kao uliveno i bit će bombon :palacg

Nemam sliku da ti poka??em ali ima dosta ljudi koji su to radili pa ti mo??da netko poka??e kak to konkretno izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprijed stavi 13 cm komponentni sistem, iza sa strane gdje dolazi polica na originalna mjesta stavi srednjetonce od 8 ili 10 cm i u gepek sub i to je to.tako bi ja napravio da nemam sadasnji sistem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0