0
v-hrkac

Golf 4 2000godina sdi---getriba otisla-opet

Recommended Posts

Postovani....

vec sam pisao na ovu temu ali nemogu naci moj post...pa ako moze admin nek spoji temu....

Naime...

seka ima g4 sa sdi motorom....200god

vec joj bila otisla getriba.....a to im je mana

kupila novu-tj polovnu koju je dosta platila i sad nakon godinu dana opet ista prica.....podrobilo se sve unutra

 

e sad gdje uzeti tu faking getribu?imate li ideju ili nekoga?

i dali moze neka druga getriba na taj auto jer mijenjati getribu jednom godisnje nije bas fin sport.....niti jeftin....

a love se nema.....

 

eto ako je netko voljan pomoci gdje pronaci getribu...neka javi...

hvala unaprijed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postovani....

vec sam pisao na ovu temu ali nemogu naci moj post...pa ako moze admin nek spoji temu....

Naime...

seka ima g4 sa sdi motorom....200god

vec joj bila otisla getriba.....a to im je mana

kupila novu-tj polovnu koju je dosta platila i sad nakon godinu dana opet ista prica.....podrobilo se sve unutra

 

e sad gdje uzeti tu faking getribu?imate li ideju ili nekoga?

i dali moze neka druga getriba na taj auto jer mijenjati getribu jednom godisnje nije bas fin sport.....niti jeftin....

a love se nema.....

 

eto ako je netko voljan pomoci gdje pronaci getribu...neka javi...

hvala unaprijed

098 202 343 stipo nazovi i pitaj njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

mata nemoj se ljutiti.....znam za pravila...nemam sliku auta....

a slika mog auta odgovara bas ovom srebrnom golfu...i bas mi je fora sto su i ovi stariji golfeki iza jer sam ih sve imao....

ako te toliko bode u oci izbrisat cu ja sliku....

 

decki hvala za brojeve......nazvat cu danas sve jos te decke pa nek seka odluci od kog ce uzeti....

jebote sad gledam postove i tocno godinu dana je trajao ovaj mjenjac koji je polovan uzela.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 500€, kolko ste najvjerovatnije dali za polovni mjenjač, mogli ste kvalitetno reparirati sa orginalnim dijelovima vaš mjenjač koji se ˝raspao˝ .

 

Sad kad cete tražiti polovni mjenjač gledajte da bude od 2001g. nadalje, ti su poboljšani i ne dešava im se pucanje zakovica ko na ovima od 1998-2001.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ti odgovara ali postoje ta prokleta pravila i valjalo bi da ih se pridržavamo. Ako baš nemaš sliku svog auta onda ovu makni i ostavi bez avatara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zahvaljujuci clanu joke sa ovog foruma pronadjena getriba......hvala za bojanov broj...danas je bila primopredaja......odlicni decki i ekipa....popili cugu i malo popricali...legende....hvala jos jedanput....a i cijena sasvim regularna.....

 

zac------hvala na info....500eu znam da toliko dodje reparatura kao i polovna getriba.....samo sto je kuciste puklo i unutra je bilo sve podrobljeno...tako da se popravak nije isplatio.......imam je jos doma u kutiji raskupusanu......,,,ps sad cu imati jos jednu....2 povarene getribe.....ako ti treba dijelova...dodji si po njih hehe

 

mata---evo micem sliku....bolje onda bez nje.....katastrofa....al nema veze......

a ovo je prava slika koja mene opisuje...zaljubljenika u vw i u golfove...bolje nego ......no dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites
0