0
Jure21_ZD

4 th Vwcc meet Zadar -REPORT-

Recommended Posts

Evo ja sam prvi napustio mjesto meet-a zbog obaveza :( pa cu i otvoriti ovaj topic.

Sto reci osim HVALA VAM 1000 puta sto ste dosli u tako velikom broju i upotpunili Zadarski meet...

Nadam se da vam se svidilo i da ste zadovoljni otisli kucama...

Svaka cast ciloj ekipi,jos jednom smo potvrdili da s ponosom vozimoV.A.G-ove... Svaka cast i ekipi iz Nizozemske,Slovenije,Bosne,Norveske,Srbije vwcc teamovima Ljubuski,Dubrovnik,Livno,Split,Imotski,Rijeka,Vinkovci,Zagreb,Karlovac i Svim drugima koji su dosli...oni koje nisam nabrojio neka se ne ljute jer nisam sve uspio pohvatati...

 

Potrudili smo se maximalno sto smo mogli,ako je bilo kakvih propusta ispricavam se u svoje i u imena cile ekipe vwcc-a Zadar.

 

Jos jedanput HVALA svima i vwidimo se na slijedecem susretu...

 

VOLI vas VWCC team ZADAR :))))

 

JM!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu prvi

Pohvale organizatorima sve je bilo odlicno...ekipa luda kao uvijek...extra dobar meet svaka cast :palacg

Jedina zamjerka ne neke kretene koji su ukrali zastavu vwcc livno sa moga golfa... :palacd

Decko koji je spavao u autu pored moga je vidio da su doticni vozili bijelog golfa 3 pa ako netko zna tko su neka javi :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ja cu prvi

Pohvale organizatorima sve je bilo odlicno...ekipa luda kao uvijek...extra dobar meet svaka cast :palacg

Jedina zamjerka ne neke kretene koji su ukrali zastavu vwcc livno sa moga golfa... :palacd

Decko koji je spavao u autu pored moga je vidio da su doticni vozili bijelog golfa 3 pa ako netko zna tko su neka javi :palacg

 

 

Veliko hvala i vama sto ste dosli... :respekt

 

Zastava je pronađena, kod Tonćia je biti ce poslano... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Veliko hvala i vama sto ste dosli... :respekt

 

Zastava je pronađena, kod Tonćia je biti ce poslano... :)

 

Ma nista frendu...za onakav provod i ekipu se isplati doci uvijek. :palacg

Gdje je bila zastava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa iz heregovine je zadovoljna iako smo kasno stigli zbog obaveza htjeli smo podrzat meeat.

Hvala na gostoprimstvu! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekipa iz heregovine je zadovoljna iako smo kasno stigli zbog obaveza htjeli smo podrzat meeat.

Hvala na gostoprimstvu! :zivio

Znate da ste svi uvijek dobrodosli u Zadar! :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se javim da je VW team LJubuški sretno stigao kući nakon ludog i nezaboravnog provoda u Zadru na povratku smo napravili mali đir po dalmaciji preko Šibenika,Primoštena gdje smo posjetili neke stare prijatelje,popili koju na rivi i onda Split pa nazad autoputem.

Sve u svemu pohvale za VW team Zadar na gostoprimstvu i ekipama iz DU iz mislim Slavonije(nije mi baš bistro :rotfl )pa legenda Miro iz Subotice i odličnoj grupi koja nas je zabavljala hitovima do kasno u noć.

E jesam se raspisao.......

 

 

 

 

Laku noć odoh u krpe

Share this post


Link to post
Share on other sites
ekipa iz heregovine je zadovoljna iako smo kasno stigli zbog obaveza htjeli smo podrzat meeat.

Hvala na gostoprimstvu! :zivio

potpisujem :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa iz DU stigla.... bice tu rjeci jos ali 800km je tu pa malo odmora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja napokon doso doma nakon 961 km

Svaka cas na organizaciji sve je bilo 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo je super, e e e...volim doci u zadar i doci cu opet..hvala ekipi na gostoprimstvu i eto, vidimo se cim prije...bookvwam...

 

 

 

I hvala na brzom pronalazku zastave, jer je Dzinn bio toliko sokiran s tim da nije spavao od brige..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravw iz Dubrovnika nakon dugih 906 kilometara :mellow:

Meet je bio organiziran na vrhunskom nivuo i ugodnom drustvu.

Sva cast pohvala za organizatore naj vise Tatjani i Tonćiu koji su bili nasa druga Navigacija

Gle puks Tsi te preskocio :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro vwam :D bilo je super , pogotovo drugi dan sa kartingom i odlaskom u buffalo city , pun pogodak ;) uglavnom vidimo se opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, kakva pijanka do jaja. :D . Grla su potrošena, bačve prazne al puni zadovoljstva smo otišli svi doma. Svaka čast organizatorima i veliki :respekt . VWeliki pozdrav svima koju su bili i dobro se zabavili. Do idućeg susreta :zivio :zivio :zivio

 

:mah :mah :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest O84GT

Evo sjeo na kavu upravo i vrtim film unazad,da za mene jedan jako lijepi vikend!

 

Ove godine je puno toga drugacije i zanimljivije,tesko mi sad pada na pamet nesto spektakularno za kazati,jednostavno sve je jos frisko i pola toga se ni sam ne sjecam,ne od pijanstva koliko od brige i strke.

Nadam se samo da ste se svi Vi lijepo proveli i zabavili,nadam se da nisam bio neugodan ili nprijatan,za to nije nikakvog razloga bilo nego taj dan jed.moras drzati konce u rukama.

Veseli me to sto smo probili okvire susreta i pokusali s necim novim i nadam se koliko toliko uspjeli u tome,propusta je bilo,tesko je uspiti da ih ne bude,neki banalni a protiv nekih ne mozes.

Bio sam domacin,to je moje mjesto i to je velika stvar za mene,lijepo mi je bilo vidjeti sve to skupa od toga na jednom mjestu,ko proveden dan u nekom snu.

Odusevljen sam sa odazivom clanova,bilo je jako puno novih ljudi i to me posebno veseli.Necu izdvajati nikoga niti ijedan grad jer svi smo mi ko jedna familija.Jako me odusevilo osim domace ekipe vidjeti strane tablice na jednom lokalnom susretu,meni jedna od jako lijepih stvari i detalja koji je dao jos jednu dodatnu car svemu tome.

 

Zahvaljujem se svim sponzorima koji su nam pomogli u organizaciji,svim curama koje su nesebicno uskakale i pomagale da sve ide svojim tokom,takodjer se zahvaljujem Labudu koji je postao najmladji clan naseg tima.

 

Dj,svaka cast,cijeli dan na suncu od ranog jutra,bravo Lucca posao je odradjen vrhunski,kako sam i ocekivao!

Band je bio jedan veliki upitnik jer nismo znali tko ce uopce svirati,odusevili su me spektrom glazbe i pokazali profesionalnost na razini!

 

Zao mi je samo sto decki iz Vodovoda nisu ranije pustili vodu da mozemo igrati odbojku,dokaz koliko smo maleni naspram prirode.

 

Bilo mi je lijepo jer sam bio sa Vama dragi prijatelji, nemojte mi nista zamjeriti svih Vas VWolim!

 

JM vw team Zadar!

Edited by O84GT

Share this post


Link to post
Share on other sites

A GLEEEE!!!

Šta reći, nema se tu šta reći samo da treba ponoviti

 

staro, novo društvo a svi kao da se znamo 100 godina

 

 

 

Ako bog dade vidimo se ''nagodinu'' i naravno kod Vas ''namoru''

 

 

 

Spajiću priznajem da TSI polje poteže al dobro se izmorio da prođe VR-e

 

:palacg :palacg :palacg :palacg :palacg :palacg

 

 

Pozdrav iz najmalobrojnije VW ekipe iz podružnice Jakovlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram reci da sam primjetio da ovo postaje kao neko obiteljsko druzenje sve se vise dovode zene i djeca misli da svi" odrastamo" nema vise oni po cesti glupiranja sa autima.

i jos jedan prijedlog mozda nije los da se ubuduce u darovima ubaci i neka sitnica za nase male vweovce sto nas kuci cekaju ili su sa nama.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
moram reci da sam primjetio da ovo postaje kao neko obiteljsko druzenje sve se vise dovode zene i djeca misli da svi" odrastamo" nema vise oni po cesti glupiranja sa autima.

i jos jedan prijedlog mozda nije los da se ubuduce u darovima ubaci i neka sitnica za nase male vweovce sto nas kuci cekaju ili su sa nama.

:rolleyes:

 

Dobro si primjetio i neka je tako... :palacg

Mislim da je to odlicna ideja,a znamo da nase maaale vw-ovce i mala stvarcica cini sretnima :bravo :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa, svaka čast na organizaciji. Predobro je bilo. Buffalo me poosebno oduševio. Veliki pozdravi i vwidimo se dogodine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta reći koju poruku poslati a da nije već rećeno prijatelji dragi meni s vama uvijek drama tako da nemam više rijeći za vas nego jedno veliko hvala a što se tiće onih kartinga pun pogodak samo da je bilo doć ranije šteta što smo daleko. :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe čestitke organizatorima i hvala na gostoprimstvu. Mi smo došli poprilično rano 1.30 nedjelja :lol2 , bilo nam je lijepo vidjeti stare prijatelje :palacg

VWidimo se sljedećom prigodom :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
0