0
polic na kvadrat

automat žmigavaca polo 6n2

Recommended Posts

Problem slijedeći:

U voznji mi se pocne javljati automat od zmigavaca kao da zmigavci rade ali ubrzano,a ne rade fizicki samo zvuk automata a ja nisam ni davao zmigavac.

Cim upalim zmigavac sve uredu kao da se nista nedogadja tj radi sve po PS-u i sva 4 rade sve ispravno samo to samo od sebe pocne cvrkati i vjerujte mi iritira strasno u voznji a i frka me voziti tako jer nikad neznam dali to blinka u voznji tj dosada nije ali da nesto nije uredu to sigurno....

Molim pomoć.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

A od kud to se javlja taj zvuk.

 

Jer automat je u sklopu prekidaca od sva 4 ako ne zmiga sumnjam da je on

Dali mozda imas spojeno neko aftermarket daljinsko ?

Ako imas onda on prekida

Share this post


Link to post
Share on other sites
A od kud to se javlja taj zvuk.

 

Jer automat je u sklopu prekidaca od sva 4 ako ne zmiga sumnjam da je on

Dali mozda imas spojeno neko aftermarket daljinsko ?

Ako imas onda on prekida

 

Imam daljinsko i krepalo je nakon godinu dana koristanja iskreno najgore ulozen novac

Znaci u njemu je problem....

A zvukovi dolaze iz prekidaca ali zmigavci ne blinkaju samo ubrzano cvrka kao da sam dao zmigavac ali duplo brze.

I kad se to pocne dogadjati dam zmigavac i pocne normalni zvuk zmigavaca i normalno rade....

Joj.....

Nadam se da je do tog sranja od dalkinskog.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam daljinsko i krepalo je nakon godinu dana koristanja iskreno najgore ulozen novac

Znaci u njemu je problem....

A zvukovi dolaze iz prekidaca ali zmigavci ne blinkaju samo ubrzano cvrka kao da sam dao zmigavac ali duplo brze.

I kad se to pocne dogadjati dam zmigavac i pocne normalni zvuk zmigavaca i normalno rade....

Joj.....

Nadam se da je do tog sranja od dalkinskog.

 

 

sigurno je od tog i jedino daljinsko proizvodi takav zvuk

 

a prekidac zmigavca nemoze proizvodit dva zvuka ;)

pocupaj to van i sve bude ok sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam slican problem na passatu 3B. Dam desni zmigavac, jednom zablinka i ostane gorit, i zarulja u faru i zaruljica na ploci. Jel to isto do releja? Zna netko koji je to broj i da li se nalazi na osugrackoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja imam slican problem na passatu 3B. Dam desni zmigavac, jednom zablinka i ostane gorit, i zarulja u faru i zaruljica na ploci. Jel to isto do releja? Zna netko koji je to broj i da li se nalazi na osugrackoj?

 

Relej za žmigavce je u sklopu prekidača za sva četiri žmigavca, odnosno ako je relej neispravan, mijenja se cijeli prekidač

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi opet ja!

Daljinsko bilo iščupano odmah drugi dan kako ste mi savjetovali i sve bilo dobro par mjeseci ali opet su poceli zvukovi isti i žena me jucer zove u panici da se nesto zadimilo kod volana i da taj zmigavac neprestaje sa zvucnim signalima.

I da zvuk dolazi bas iz prekidaca od sva 4 zmigavca i kada se upale sva cetiri sve radi normalno i ne kuzim vise sto bi to moglo biti?

Dali je rucica od zmigavaca u banani pa se nesto odlomilo unutra pa nekakvi kratki spoj daje?

Imao netko slicno iskustvo i da je rjesio problem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je meni bilo na trici.

Prominija rucicu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo dali na trici nije u kompletu i prekidač od sva 4 zmigavca pa da nisi zbog toga imao problem?

Meni sve radi ok samo kazem to čvrkanje kad nekada samo od sebe pocne izludi.... a zmigavac cim dam odmah pocne cvrkati duplo sporije tocnije normalno bas onako kako treba.

Neznam sada sam samo vikendima doma pa nemrem kod majstora da to rijesim ili da odgonetnemo problem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jučer skinute sve plastike oko volana i uz malo studiranja i pregledanja nađen kvar!

Ručica zmigavca je u banani kontakti izgorili i sad to malo iskri i grije se i topi masnoću koja je unutra i dimi kad kad...

 

Bio sam u Tokiću da vidim za novu ručicu ali u ponudi ima samo od Toprana ali iskreno kvaliteta izrade je jadna do bola tako da nisam to kupio ali već je bilo kasno tako da nisam uspio zivkati Ovlasteni servis da vidim za orginalnu i kolika je cijena.

 

E sada problem je i sama izmjena jer treba se skidati i volana to bas nisam radio tako da ću morati malo prostudirati po netu ako ima koji video ili ako slucajno netko od vas ima nekakve video klipiće

 

Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jučer skinute sve plastike oko volana i uz malo studiranja i pregledanja nađen kvar!

Ručica zmigavca je u banani kontakti izgorili i sad to malo iskri i grije se i topi masnoću koja je unutra i dimi kad kad...

 

Bio sam u Tokiću da vidim za novu ručicu ali u ponudi ima samo od Toprana ali iskreno kvaliteta izrade je jadna do bola tako da nisam to kupio ali već je bilo kasno tako da nisam uspio zivkati Ovlasteni servis da vidim za orginalnu i kolika je cijena.

 

E sada problem je i sama izmjena jer treba se skidati i volana to bas nisam radio tako da ću morati malo prostudirati po netu ako ima koji video ili ako slucajno netko od vas ima nekakve video klipiće

 

Pozdrav!!!

Kupi u automagu swf ručicu -to ti je kao original...Samo trebaš pogledat sa koliko je pinova tvoja ručka-ima ih dvije vrste..Mislim da je oko 100-injak kuna...

Za skinut volan treba skinut airbag...Za to napravit treba skinut kleme sa aku-a i onda otkačit airbag odostraga na otvorima u volanu..To je malo zeznuto ako nisi nikad radio...Kad se te zakačke otkvače lagano vuć airbag dok ne iskoči-ne prejako da ne otrgneš konektor sa zavojnice..Onda otkačit konektor...

I nakon toga označit položaj volana i odšarafit centralnu maticu...Nakon toga ručke idu bez beda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za informaciju u ovlastenom servisu ručica dojde 6xx Kn a kod To..ća 135Kn ali od Toprana i izgleda katastrofa.

Naposljetku nasao Swf za smjesnih 7o kn sada samo trebam pricekati da mi dojde.

Za volan ipak nasao frenda s kojim ću to odraditi...

Roki hvala na savjetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo za informaciju u ovlastenom servisu ručica dojde 6xx Kn a kod To..ća 135Kn ali od Toprana i izgleda katastrofa.

Naposljetku nasao Swf za smjesnih 7o kn sada samo trebam pricekati da mi dojde.

Za volan ipak nasao frenda s kojim ću to odraditi...

Roki hvala na savjetu!

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ručica postavljena i to sam odradio sam ...

sada sve radi kao i prije samo je malo cudan osjecaj davati žmigavac jer ipak rucica je nova pa malo čudno isprva...

 

Bitno je samo malo pogledati koji filmić na YouTube i to je to...

 

https://www.youtube.com/watch?v=zZjGp-8fn3o

Edited by polic na kvadrat

Share this post


Link to post
Share on other sites
0