3 3
Admin

Prijedlozi za poboljsanje kvalitete foruma

Recommended Posts

Postovani clanovi,

 

u ovom topicu mozete pisati prijedloge za poboljsanje kvalitete foruma u vidu novih funkcija, dodataka forumu, tema i sadrzaja te svemu ostalom sto bi voljeli vidjeti na forumu.

 

Hvala.

 

VWCC Admin

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda neki chat za brzu komunikaciju i manje junka po podforumima...vise skinova...

 

najveca pogreska koja bi se mogla uraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni bi bilo dobro da se uvede opcija da kad neko pise u temi koju ste vi otvorili da vam stigne notifikacija.Da li je to moguce,izvodivo i da li ima neko ko dijeli moje misljenje?Msm da bi bilo dosta lakse :)Takodje po meni nebi bilo lose da se uvede opcija da korisnik moze obrisati svoj post? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni bi bilo dobro da se uvede opcija da kad neko pise u temi koju ste vi otvorili da vam stigne notifikacija.Da li je to moguce,izvodivo i da li ima neko ko dijeli moje misljenje?Msm da bi bilo dosta lakse :)Takodje po meni nebi bilo lose da se uvede opcija da korisnik moze obrisati svoj post? 

po uzoru na mojskuter forum  6val.png 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sever upravo to,msm da bi pomoglo preglednosti i blagovremenom odgovaranju u temama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sad mi se sviđa forum , jedino da se stavi neki tamniji skin , ovo je presvijetlo i bas ubija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni bi bilo dobro da se uvede opcija da kad neko pise u temi koju ste vi otvorili da vam stigne notifikacija. Da li je to moguce,izvodivo i da li ima neko ko dijeli moje misljenje? Msm da bi bilo dosta lakse :) Takodje po meni nebi bilo lose da se uvede opcija da korisnik moze obrisati svoj post?

Imaš gore desno "Follow this topic", to bi trebalo biti to. Tamniji skin po mogućnosti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno treba vratit onaj stari crno-sivi background, ovo novo mi nije leglo, možda bas zbog toga...

 

:palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ograničit veličine slika, pojedinci uslikaju u 5mpx, 8 ili više, treba 5 min dok prolistaš post od 2 stranice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super sto ste izmjestili pm ikonicu posebno i hvala na notifikacijama.Svala castNemojte reci da sam zanovijetalo ali bilo bi super da imamo direktnu ikonu na garazu clana ispod mjesta gdje pise sta vozi?Npr zelim pregledati garazu clana ali nije ju dugo apdejto i da ne rovim po projektima samo kliknem na ikonicu u nekom od njegovih postova :/

Edited by Sarajlic

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigdje ni ne pise da je ovo novi skin,dok se sve napravi bude i dr. skin ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto u zadnjih 5 godina nije moguce ostat hebeno ulogiran na forumu zauvijek nego kod svakog treceg ulogiravanja me izbaci ? probao 10 preglednika, oces windows, oces ios oces sve. Kvacica je na remember password ali nula bodova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kvragu šta je ovo...prije svega nisam se nikako mogao ulogirati pa sam tražio novi password. Drugo, ovaj skin mi nikako ne leži i zašto se ne vidi Ä,ć,Å¡,ž,Ä‘ u prethodnim topicima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto u zadnjih 5 godina nije moguce ostat hebeno ulogiran na forumu zauvijek nego kod svakog treceg ulogiravanja me izbaci ? probao 10 preglednika, oces windows, oces ios oces sve. Kvacica je na remember password ali nula bodova.

 

radi malog milijuna "virusa" na crnom skinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Å to je sa new posts?

Edit: To bi trebalo biti ovo View New Content?

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

predobro, i mobilna verzija je super..., sivo crno je bilo loše za mobilne surfere poput mene... po danu se slabo vidjelo... bez obzira na veličinu i kvalitetu...

slažem se sa onim brzim chat-om!

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3