0
antoniori

Polo 6n voda pušta SAMO kad kiša pada!

Recommended Posts

Znači imam sljedeći problem moj dragi autić pušta vodu i dođe mi lokva nakon kiše ispod vozačevih nogu i iza vozačevoga sjedala......ubiti iznutra mi ulazi negdje skroz u kutu sa lijeve strane al neznam izvana odkud pušta.....nije se nakupilo lišće ili ostala prljavština pa da se zaštropo odvod....kroz vrata ne curi.....neznam više šta bi treće moglo bit pomagajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nemozes utvditi otkud curi, najjednostavnije rjesenje,
sjedni u auto i neka te netko izvana sprica sa miniwashom.... kroz kratko vrijeme bi trebao utvrditi gdje ulazi te pokusati naci uzrok/rjesenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

isprobavo milion puta i nista zato sam napomenuo SAMO kad kisa pada....xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nista,sjedi u autu i cekaj kad kisa pocne padat odkud ce prokapit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš šiber ili sunroof?? Jesi li 100% siguran da odvodi nisu zaštropani? Dobro "pogledaj"

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

6imam šiber znam da mi ne pušta kroz njega kad kiša pada 100 % i isto tako sam siguran da mi odvod nije zaštropan 100 % :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš, ako zalijevaš po autu, negdje mora propustiti, a odvode nemaš šta gledati.I ja sam u njih gledao dok mi je ulazila voda u auto pa kad sam provukao sajlu kroz odvod, svašta je izašlo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš, ako zalijevaš po autu, negdje mora propustiti, a odvode nemaš šta gledati.I ja sam u njih gledao dok mi je ulazila voda u auto pa kad sam provukao sajlu kroz odvod, svašta je izašlo ;)

ako curi pod vozačevim onda se slije pod suvozačeva vrata....znači osuši prvo i zaljevaj šlaufom po šajbi.....malo rastavi tepihe......pogledaj da ni ulazi po sajli za haubu...ima neka gumica što štiti....ako ne pomaže u mrklom mraku nek ti neko svijetli lampom ispod kontrolne table a moš i sam...i onda gledat gdje probija svijetlo moš i tak....gedere vrata pregledaj da nisu zaštopana.....najlon ( obloga ) vrata da nije neko skinio može buraz biti svašta nešta pa drka....gadna stvar.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se od kiše nakupi negdje vode u vratima i kad ih otvorim iscuri van na pod, jel to normalno? mislim ne baš u vratima nego između vrata i štoka valjda one gume drže tu vodu negdje

Edited by polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvod vrata je začepljen

 

Sent from my mobilni aparat via tapatalk now Free

smijem li pitati kako i gdje ga otčepiti? :grrr

Edited by polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skineš tapicirung i nađeš smeće na dnu vratiju. Izvana ces vidjet s donje strane vrata male rupice koje su odvod.....

 

Sent from my mobilni aparat via tapatalk now Free

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

možda smo se krivo razumjeli, najbolje da nacrtam

znači ja otvorim vrata, a ovdje se slije trenutačno

tds5wcgr.jpg

ako su te rupice zaštopane ne razumijiem kako bi onda opće iscurila voda, niti kako bi iscurila odavde di sam nacrtao, ako je voda nakupljena u samim vratima

kuda bi uopće došla voda u vrata

moram li baš skidati tapicirung ili mogu odozdola vidit kroz te rupice ako je zaštopano

Edited by polo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba skinuti tapicirung, neznam ti kako viÅ¡e pomoÄi i ovako preko tipkovnice :-(

Edit: mora postojati razlog zbog kojeg se voda zadržava na tom mjestu. MoguÄe je isto da ti keder aka guma od vrata u banani.

 

 

Sent from my mobilni aparat via tapatalk now Free

 

Edited by vwrudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se ja javim rijesio problem.....rastavio cijeli krov, zamjenio sve 4 cijevi od sibera i ne curi vise ni kapi...napokon mogu razmisljat o uredenju unutrasnjosti he he :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0