6 6
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

GAPfqqr.png

 

Pozdrav, regao sam se tamo na erisin.com i kad idem upisivati adresu, pod državu naravno Croatia i sad mi traži State/Province/Region i pod to ima samo njemački gradovi... šta sad tu da izaberem

da li je netko uspio odgonetnuti kako zaobići ovaj STATE/PROVINCE - ne može se ništa upisivati, ne može se ostaviti prazno, u ponudi samo njemačke pokrajine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte narudzbe radit preko stranice, jer stranica nije azurna sa stanjem u uk, a ako nema tamo, salju iz kine i eto troskova dodatnih...

 

Narucujte preko skype, od jednog od 4 agenata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala..gdje mogu naci kontakte tih agenata?

 

edit: nasao sam, i cuo se sa agentom

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by bozic.hrvoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko ima sta preporucit za Audia a3 8p, gledam Joying pari dobar. Ima li neko ness iz iskustva, provjereno da jwz dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj na erisinovim stranicama sta se nudi ( mislim da ima bas i tipski android za auti )..ja imam erisina i zadovoljan sam njime

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko ima sta preporucit za Audia a3 8p, gledam Joying pari dobar. Ima li neko ness iz iskustva, provjereno da jwz dobro.

Joying je ok, iskeno nista extra. Ima puno opcija, fora su ali recimo razgovor preko bt kasni malo glas. Takoder ekran na ovome modelu je sjajan pa ima mirror efekt, i malo se vec vide crtice kao smetnje, zanemarivo ali nema ni godinu dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima tko zainteresiran za kupnju ERISIN-a ako umemo 3 ili više dobijemo popust ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne isplati se placat njihovu postarinu,ja san ih pita traze po 50,60$ shipinga i vise a nasa isto radio na aliexu nema poreza ni carine za 1300kna kod njih izide 250,60$

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erisina sigurno nisi nasao po toj cijeni, mozda neki isudar ili sl...

 

Ako se uzmu 3 kom, popust bude oko 40$ po uredjaju...


Ako imatw nekog u de, uk, aus, ili slicno, tamo su puno manje postarine, a i nema carine ako stize iz kine jer ide parcel shippingom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erisina sigurno nisi nasao po toj cijeni, mozda neki isudar ili sl...

 

Ako se uzmu 3 kom, popust bude oko 40$ po uredjaju...

 

Ako imatw nekog u de, uk, aus, ili slicno, tamo su puno manje postarine, a i nema carine ako stize iz kine jer ide parcel shippingom...

ES7900V94eed350131a0d66a7b9d7436140db4b.jpg

No tax,no vat

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tko jos te win uredjaje kupuje?

 

Ako se vec davaju pare, onda se kupi android, ovo se uopce ne isplati uzimat...

 

https://www.erisin.com/erisin-es9015v-8-android-444-car-dvd-player-with-gps-canbus-for-vw_p602.html

Najvise radi izgleda,moze navi dvd ne treba mi vise,ostale gadno izgledaju

 

Poslano sa mog HTC Desire 630 dual sim koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki da ne otvaram novu temu pitat cu tu

Imam rcd510 radio u petici sa 10 zvucnika ali mi je to nekako slab radio za to, zvuk mi se ne svidja i htio bi da to ljepse svira...kakav je rns510 po pitanju zvuka?

Ili bi mozda trebalo tu neko pojacalo ili sta vec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači nema zainteresiranih..kupujem onda solo :P

 

sad sam naletio na temu.

razmišljam o kupnji erisina duže vrijeme.

jesi uzeo šta???

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja gledam ovog 9 inch.imam.pioneer 7 inch.razočaran u ekran.koda je iz 1990g.800x400.

imaš kakav link tog od 9 incha?

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.erisin.com/erisin-es3491v-9-android-71-car-gps-dab-dvr-system-for-vw-passat-cc-golf-touran-eos-seat_p906.html

Erisin ES3491V model

Erisin ES3491V model

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko treba androidu da postane operativan kada se upali?

 

čuo sam da mu treba oko 15sec.

 

i ja bi taj Erisin ES3491V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo paljenje je tako 20-ak se, nakon toga se pali kako stisnes gumb, mozes stavit recimo da bude stand by 2 sata, pa ako ga u tih 2 sata palis gasis onda se pali odmah...

 

Dobra mi je stvar sta recimo za rikverc kameru nije potrebno cekat da se radio upali, znaci upalis auto, radio se pali, stavis u rikverc i slika odmah dodje, prije nego digne android...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im li netko link za ovako neki dobar android za passat 5.5 2 din?

Neznam jel do mene ali nesto me j...stranica...nemogu otvoriti stalno nekakva upozorenja baca...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi gornja stranica otvara se bez problenma na IE11, vjerojatno je do tvog pretraživača, resetiraj ga. Ako se odlučiš za Erisin uzmi ga preko Slovenca, sigurnije je, već se raspravljalo o tome više puta. http://www.njuskalo.hr/ostala-autooprema/2din-vw-android-gps-bluetooth-akcija-oglas-21467106

Slovenac
-Telefon: +386 41813254

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6