6 6
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

On 10. 08. 2019. at 14:25, GTI-VR6-R32 said:

Preporuka za 2 din multimediju za golfa 4

Zavisi na što gledaš, da li ti je važno da se uklopi u interijer a kod G4 je to dosta veliki problem jer sve ove novije multimedije izgledaju kao "šaka u oko" u G4 ili te samo funkcionalnost i cijena zanima. Ja sam uzeo Philipsovu multimediju i ona stvarno dobro paše u G4 jer ne narušava izgled i jako je slična MFD-u, što mi je bilo vrlo važno a uz to sam dobio i hrpu novih funkcija od telefoniranja u vožnji, bluetooth, 6.2" ekran, MP3 do ostalih sitnica. Ako ti je ovo drugo samo prioritet uzmi onda ovaj Erisin, ima miliun funkcija a jeftin je.

dsc_00161quvd.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

US $110.81 24%OFF | FUNROVER 2 Din Android8.0 Car dvd Radio player 7" Universal Quad Core Car Multimedia Player GPS Navigation audio stereo RDS wifi

https://s.click.aliexpress.com/e/b8fiI8VK

 

Imam ovu u Sharanu, odlična je. Samo što je sa 1 GB RAMa, a valjalo bi da je sa 2.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, <TDI> said:

Zavisi na što gledaš, da li ti je važno da se uklopi u interijer a kod G4 je to dosta veliki problem jer sve ove novije multimedije izgledaju kao "šaka u oko" u G4 ili te samo funkcionalnost i cijena zanima. Ja sam uzeo Philipsovu multimediju i ona stvarno dobro paše u G4 jer ne narušava izgled i jako je slična MFD-u, što mi je bilo vrlo važno a uz to sam dobio i hrpu novih funkcija od telefoniranja u vožnji, bluetooth, 6.2" ekran, MP3 do ostalih sitnica. Ako ti je ovo drugo samo prioritet uzmi onda ovaj Erisin, ima miliun funkcija a jeftin je.

dsc_00161quvd.jpg

kolko te love izasla ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam ju uzimao bila je na akciji tako da sam ju povoljnije dobio, inače im se cijena kretala od cca. 550-600 eura ali koliko vidim Philips više ne proizvodi multimedije. :huh: Jedno ovako stara zaliha ili preko ebaya, amazona itd...

Philips CED1800BT/98
Philips CED1800BT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li za svaki erisin uredaj postoji update? Gledam na njihovoj stranici u FAQ ocito samo za određene modele
Ugl tocno svako 15 min,uredaj se restartira,da li je stvar u softwareu ili ga hebe tipa USB ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 18. 08. 2019. at 11:20, said:

Kad sam ju uzimao bila je na akciji tako da sam ju povoljnije dobio, inače im se cijena kretala od cca. 550-600 eura ali koliko vidim Philips više ne proizvodi multimedije. :huh: Jedno ovako stara zaliha ili preko ebaya, amazona itd...

Philips CED1800BT/98
Philips CED1800BT

Preskup mi je ovaj phlips,prije bih uzeo neki dobar radio,da mi ostane ona ostava iznad da mogu odloziti mobitel,dali neko zna dobar radio da se fino uklopi kao i originalni?

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tih 1DIN mi se jedino sviđa original, barem ja nisam naišao na neki da dobro izgleda u G4, da je po meni uzeo bih Gammu i vozi Miško, ako ti baš treba pretinac. Mada po meni on je ionako je premali i što god staviš drnda i skače u njemu a 2DIN multimedija baš lijepo stane kad ga se izvadi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 1DIN radija samo VW Gamma, ali Blaupunkt, nipošto Sony.

Samo što je neupotrebljiva, kvalitet zvuka joj nije jača strana.

Tako da je to bez veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato bi MFD možda bio najbolje rješenje a mogu se naći dobri primjerci, s tim ako se malo poigra može imati i mp3, kvaliteta zvuka koliko čujem je odlična a cjenovno je prihvatljiva i paše k'o budali šamar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno tako, uz to ko još ima Full FIS eto prava stvar.

 

Bez nekih velikih prepravki, dobija se AUX ulaz, tako da se može reprodukovati muzika sa telefona, a naravno postoji i CD emulator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš to, paše samo tako, problem je samo što odosmo izvan teme jer je ovo tema o Erisn 2 DIN pa hmm... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17. 08. 2019. at 20:40, mur3633 said:

US $110.81 24%OFF | FUNROVER 2 Din Android8.0 Car dvd Radio player 7" Universal Quad Core Car Multimedia Player GPS Navigation audio stereo RDS wifi

https://s.click.aliexpress.com/e/b8fiI8VK

 

Imam ovu u Sharanu, odlična je. Samo što je sa 1 GB RAMa, a valjalo bi da je sa 2.

 

 

Ja nadje ovu na piku?

https://www.olx.ba/artikal/32963560/android-auto-multimedia-player-2din-kamera-gratis/

Valjali ista ova multimedija?

Android 8.0 OS
GPS navigacija sa najnovijim iGO mapama Europa
Parking kamera koja je povezana sa ekranom
Ekran na dodir visoke rezolucije od sedam inča
Gratis gps antena koja služI za navigaciju
Fm radio
Bluetooth 4.0 
Hands-free
2g RAM
 16GB ROM(INTERNA MEMORIJA)
16g memorija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Funrovera je Intel Atom procesor, a ima ih dosta i sa kineskim procesorom koji je smeće.

Ovaj ne znam koji je, jer ne piše.
Jedinu razliku koju sam primjetio jeste izgled prednjeg panela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 nemam povjerenja u ove kineske multimedije,ne znam koliko ce to trajat,nadjeh ovu Pioneer MVH-G210BT,ne izgleda mi lose a znam da je dobra marka pionnerPioneer-MVH-G110_enl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i nije toliko skuplji 50-60km,ali ima samo plavo osvjetljenje sto mi ne pase,htjeo bih crveno da se to fino uklopi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Clariona se isto ne može, ne znam da li je tako kod svih modela ali ovaj kojeg sam htio uzet nije imao tu mogućnost a bila narančasta iluminacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne znam da li moze ovaj model?
Mislio da je ovaj samo plavi.
Vidi neki model sa crvenim osvjetljenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6