6 6
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

Pitanje je malo offtopic,ugl prijatelj zeli narucit erisin ali za merc w203,auto ima CAN-bus e sad u opisu uredjaja stoji ako vas auto nema can narucite adapter bla bla,da li ce uredjaj radit bez can adaptera? Da li je taj can adapter vezan za npr komande na volanu ili ne utjece na rad multimedije s njim ili bez njega ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako auto ima can bus onda ce radit komande na volanu i jos druge stvari kao jel su otvorena vrata i sl. Da auto nema can bus onda bi trebao adapter kupit, vako samo plug n play

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17. 08. 2019. at 20:40, mur3633 said:

US $110.81 24%OFF | FUNROVER 2 Din Android8.0 Car dvd Radio player 7" Universal Quad Core Car Multimedia Player GPS Navigation audio stereo RDS wifi

https://s.click.aliexpress.com/e/b8fiI8VK

 

Imam ovu u Sharanu, odlična je. Samo što je sa 1 GB RAMa, a valjalo bi da je sa 2.

 

 

Steta sto je utor za usb sa zadnje strane,nzm kako bih to slozio u golfa 4,kako si ti rijesio to na sharanu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas usb kabel,sa multimedije i u njega idr usb ima ga cca1.5m
Ja sam u b5.5 izvuka s radija do ispod volana ima nekih plastika,pristupacno i jednostavno za izvadit stik,dalo bi se i u cetvroku bez problema


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam u laticu pa za gornju ostavu malu,tu oba da stavim ali da ih zalijepim ovo trakom sto lijepi sa obe strane,sa lijeve strane tu ima i rupa pa sam kontao tuda da provucem,

images?q=tbn:ANd9GcSPhjCXXBXJSotTZVhPX3d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljepše je kad su pozadi.

 

Sproveo sam ih u kasetu, nisam ih lijepio, već ih samo spustio u ćošak.

 

U Golfu po sredini kasete imaš jedan kao kvadratić (nije ni kvadratić nego nešto sa tri kraka zaobljeno) i samo ga jače gurni dobićeš otvor.

 

Mislim da je tu bio dovod za hlađenje kasete (rare), ali nisam 100% siguran.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje se to nalazi nisam te najbolje razumio.

moze putem slike da obajsnis nigdje ja nisam uocio nesto sa tri kraka zaobljeno.

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ovo
Tu dođe plastični umetak koji se malo jače gurne i izbije, tako da se dobije rupa.

E sad moguće da je na drugim godištima drugačije.

262353635a6af73322c9388826db99b6.jpg8f8071c101535b24b98acde236310b9b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nema ni kod mene toga, moram pogledati ali ne sjećam se tog izreza.

Kakvo hlađenje, ja sam tu još podebljao tvorničku izolaciju sa armafleksom i odlično ispalo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim ovaj pretinac sa izrezom u sredini nema na gore policu za knjigu i dodatno pregradu za nešto sitno odložiti ili?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slikajte, volio bih da pogledam.

 

Hlađenje... Na ovo sam mislio.

acvent.jpg

 

 

 

A ovo je moja:

3f7587d64c1ac56d17d9ab54fc4421e9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao za ovu opciju, dobra stvar. Da ne znas mozda koji modeli i kojih godista imaju ovo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji erisin uzeti za G7? Da ima bar android 9.0,2gb Rama i fastboot? Ima neki provjereni?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6