6 6
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

Nemojte preko njihove stranice i mailova kupovat...

 

Registrirajte se na skype i kontaktirajte sa jednim od njihova 4 agenta, ja sam kontaktirao sa Jackie-em (jackie@erisin.com mu je kontakt na skype) i on sve lijepo objasni, samo sta je velika vremenska razlika pa odgovara rano ujutro :)

 

Ali se sa njim sve da dogovorit, odmah kaze sta gdje ima na stanju, i koliko dodje, da neki popust i ponudi dodatke po akcijskim cijenama, ja sam uzeo kameru za 5$, a na stranicama 15...

 

U svakom slucaju skype je za takve stvari...

 

A i nece doc do neke greske, da i tracking number pa se sve moze pratit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudeki,

 

vidim da u ovoj temi nema odgovora na pitanje:

Ako šalju iz UK, ima li carine ? Ili se plaća samo onoliko koliko ti piše na stranici sa dostavom DHL ?

Carine iz UK ili Germany, ima ili nema ?

Molim odgovor samo od onog koji je već kupovao preko ove stranice, jer priče teoretske me ne zanimaju :)

 

Hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, ako naručujem iz UK ili Njemačke NE plaćam carinu, sve što plaćam platim sad unaprijed onu cifru koju mi tamo izbaci sa dostavom ?

 

Dakle, vidim da neki kažu da se bolje javiti nekima na skype...

 

Vidim da je sad kineska nova godina itd, ja bih naručio i platio sada tj ovih dana, pa kad budu radili neka pošalju, neznam čemu kontakt na skypu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je roba uvezena iz Kine u EU, odnosno došla u UK, DE onda je PDV već plaćen pa nema više davanja ali ako lik prodaje u UK a tebi ide direktno iz Kine onda ćeš morati platiti PDV, tako da treba pripaziti odakle roba ide ili još bolje kontaktirati prodavača pa dodatno provjeriti. Zato ako netko nešto planira iz UK bolje što prije odraditi kupovinu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pisao sam ti prije par dana na pm...

 

Ako naručiš sa skladista iz UK ili DE, onda ne placas carinu, ali samo ako je na stanju na skladistu, ako ga nemaju na stanju, oni ce ti poslat iz Kine i onda placas carinu, a nju ce ti naplatit kada paket udje u Hr, jer prvo ide na carinu pa ces dobit papir da im dostavis racun i dokaz o naplati da ti odrede carinu, paket dobis kada platis carinu...

 

Zato kazem da obavezno ide kontakt preko Skype-a jer ti odmah kaze dali ga ima u EU na skladistu ili nema...

 

 

Nosi li rekao da si vec kupio iz Celja neki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cijene u UK su većinom bez njihovog PDVa, obračunavaju na kraju racuna, kupujem cesto, bar pet puta godišnje.

 

NOKIA 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

GAPfqqr.png

 

Pozdrav, regao sam se tamo na erisin.com i kad idem upisivati adresu, pod državu naravno Croatia i sad mi traži State/Province/Region i pod to ima samo njemački gradovi... šta sad tu da izaberem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ništa, vidiš da nije obavezno to unit

 

Pa ostavim ja prazno, ali kad idem save izbaci mi da je to obavezno . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa ostavim ja prazno, ali kad idem save izbaci mi da je to obavezno . . .

Napiši svoju županiju ako ti dozvoli da pišeš

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar, to je klasa erisin, eonon i joying...

 

Sve su odlicni uredjaji...

 

Samo se nadam da ti ga salju iz EU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar, to je klasa erisin, eonon i joying...

 

Sve su odlicni uredjaji...

 

Samo se nadam da ti ga salju iz EU.

 

 

 

Iz UK-a u UK :) U London :)

Za par dana bu tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavati ću svoj eonon, imam neku kombinaciju za drugo vozilo pa je ovo viška :)

Stavim oglas

Edited by fran_zgb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem,kad odaberem shipping UK to EU onda je 28 eura,+ shipping u hrvatsku DHL 70 oera,koliko sam shvatio isapdne jos 100eura shippinga??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dostava je oko 100 $ na onu cijenu od cca 200$ za uredjaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dostava je oko 100 $ na onu cijenu od cca 200$ za uredjaj...

e hvala,https://www.erisin.com/erisin-es3086v-7-4core-android-51-car-dvd-player-dab-for-old-vw_p614.html

 

konkretno mislim na ovo,najvise se bojim radi dimenzija,radi se o passatu 2003g,mislim da ja ovo ok,zanima me da li bi mogli stat i veci bez naguravanja pilanja itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav imam ja u Polu, ali sam uzeo drugi model koji ima jos jedan par izlaza za pojacalo, koliko sam skuzio, to je jedina razlika...

 

Ja sam uzeo ovaj i radi bez problema vec pola godine...

 

https://www.erisin.com/erisin-es4648v-7-android-51-bluetooth-dab-car-radio-dvd-gps-for-vw-polo-passat_p682.html

Na tom koliko vidim po spec ima navodno izlaz za sub/pojacalo al nevirujen bas da bi ga ''pokrenuo'',danas svako radio ima tih famoznih ''4x50w'' na papiru ofc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izlaz za sub su chinchevi, kao i na svakomdrugom radiu, ja ga imam spojeno u autu i odlicno svira, zvuk je super, puno bolje nego oem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si jedan od onih koji misle da je oem najbolje, a ne najpovoljnije za proizvodjaca...

 

Danas ga rootao i malo pocackao po postavkama i radi sada dosta brze...

 

 

IMG_1123.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6