5 5
Sven250

Erisin 2 DIN Volkswagen

Recommended Posts

On 10. 08. 2019. at 14:25, GTI-VR6-R32 said:

Preporuka za 2 din multimediju za golfa 4

Zavisi na što gledaš, da li ti je važno da se uklopi u interijer a kod G4 je to dosta veliki problem jer sve ove novije multimedije izgledaju kao "šaka u oko" u G4 ili te samo funkcionalnost i cijena zanima. Ja sam uzeo Philipsovu multimediju i ona stvarno dobro paše u G4 jer ne narušava izgled i jako je slična MFD-u, što mi je bilo vrlo važno a uz to sam dobio i hrpu novih funkcija od telefoniranja u vožnji, bluetooth, 6.2" ekran, MP3 do ostalih sitnica. Ako ti je ovo drugo samo prioritet uzmi onda ovaj Erisin, ima miliun funkcija a jeftin je.

dsc_00161quvd.jpg

Edited by <TDI>

US $110.81 24%OFF | FUNROVER 2 Din Android8.0 Car dvd Radio player 7" Universal Quad Core Car Multimedia Player GPS Navigation audio stereo RDS wifi

https://s.click.aliexpress.com/e/b8fiI8VK

Imam ovu u Sharanu, odlična je. Samo što je sa 1 GB RAMa, a valjalo bi da je sa 2.

22 hours ago, <TDI> said:

Zavisi na što gledaš, da li ti je važno da se uklopi u interijer a kod G4 je to dosta veliki problem jer sve ove novije multimedije izgledaju kao "šaka u oko" u G4 ili te samo funkcionalnost i cijena zanima. Ja sam uzeo Philipsovu multimediju i ona stvarno dobro paše u G4 jer ne narušava izgled i jako je slična MFD-u, što mi je bilo vrlo važno a uz to sam dobio i hrpu novih funkcija od telefoniranja u vožnji, bluetooth, 6.2" ekran, MP3 do ostalih sitnica. Ako ti je ovo drugo samo prioritet uzmi onda ovaj Erisin, ima miliun funkcija a jeftin je.

dsc_00161quvd.jpg

kolko te love izasla ?

Kad sam ju uzimao bila je na akciji tako da sam ju povoljnije dobio, inače im se cijena kretala od cca. 550-600 eura ali koliko vidim Philips više ne proizvodi multimedije. :huh: Jedno ovako stara zaliha ili preko ebaya, amazona itd...

Philips CED1800BT/98
Philips CED1800BT

Da li za svaki erisin uredaj postoji update? Gledam na njihovoj stranici u FAQ ocito samo za određene modele
Ugl tocno svako 15 min,uredaj se restartira,da li je stvar u softwareu ili ga hebe tipa USB ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

5 5