6 6
sapko

Ulje mjenjača - koje

Recommended Posts

Ivo je cak pricao da svaki golf ima taj problem sa sinhronom 2 brzine... Meni nekad na g2 i g4 zna zagrebati....... ne kuzim zasto je to tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je boljka kod VW mjenjača još iz doba Bube ali opet govorimo o ulju i ako sintetika nije dobra za sinkrone zašto ju stavljat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ne valja za ove mjenjače, kako zadovoljava normu G 052 171 A2, koju su mi preporučili u ovlaštenom? Ulje je i GL4, ne GL5.

Ja sam prvo htio OEM ulje da kupim, međutim kad sam vidio da ovaj Ravenol zadovoljava ovu normu OEM ulja, uzeo sam ga. Ne znam, mjenjač se ponaša odlično za sad, nikakvih problema nema sa drugom brzinom ni kada je velika vrućina niti veliki minus. Ulje nisam kupio zbog preporuke njemačke prodavnice, već zbog norme.

 

Moj otac je sipao Shell 80w90 u Sharana TDI sa 6 brzina i muke je mučio sa mjenjačem. Sve to zbog toga što su preporučili prodavci i neki lijevi majstori.

Zamijenili smo i njemu i sipali Ravenol 75w i odlično se ponaša mjenjač.

Pa sad ne znam što će biti i kako.

Ali eto, ako može stradati mjenjač zbog sintetike, onda ću polako spremati da sipam OEM ulje i ne razmišljati više o ulju u mjenjaču.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by mur3633

Share this post


Link to post
Share on other sites

VW OEM je preskupo, 1L oko 334 kn a trebaš 3L uzet iako u mjenjač ide 2.3L i meni je to previše zato se orijentiram na Febi koji je po cijeni OK, zadovoljava sve i k tome preporuka Žaca koji popravlja mjenjače, više mi ne treba. Ima ovlašteni u ponudi od Castrola TAF-X koji je prihvatljiviji po cijeni. Vidim i ja da je oznaka kod Ravenola navedena G052171A2 piše full sintetika i iz tog razloga ju ne bih stavljao a drugo ti ne mogu ništa reć, ne mora ništa biti ali moje mišljenje znaš, kad već, onda mineralno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd mi barem mjenjamo ulje u mjenjacu koje nije skupo, a di su tek ovi koji ne mjenjaju jer ne postoji servisni interval... Neki dan mi frend kaze kako je pitao mehanicara sta misli o tome i rekao mu meho da ce mu lezaj vjerojatno prozujat od novog ulja..... sta rec takvima....... i naravno rekao frend da nebude mjenjao... ja naravno budala nis ne znam...internet majstor...... meho naj pametniji a nije se pitao zasto ce lezaj prozujat... staro ulje 15 godina sa 250 tkm.... mascoba...

Kad se sjetim svoje duje sa prastarim uljem unutra jedva po zimi saltao i kada sam ga promjenio, naravno da se cuje lezaj 2 brzine, ali bome sada nema razlike zima ili ljeto...isto salta.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A čuj, ja ću ulje promijeniti jer sam tako odlučio, iako drugi ne bi ali ja G4 prodavat neću pa ne želim da se valja u starom ulju, ujedno vidjet ću što s mjenjačem kada ga skinemo u ovlaštenom. Da li ću tamo riješiti sinkron i pregledati ga ili u Žacovu firmu ga odvest pa neka pregledaju i riješe što misle da ne valja. Za sada tako planiram a što će bit, vidjet ćemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za prelazak na mineralno 75w imam u vidu, ako je već u opasnosti sinhron druge brzine. Bolje štetovati 3L ulja, nego kasnije mjenjač.

Ja sam jedino primijetio da mi lupka ona poluga mjenjača kad šaltam. Drugo se ne čuje ništa u mjenjaču.

Ni ja nisam htio da vozim na mjenjačkom ulju starom 17 godina i 220 000 pređenih km.

Nisam znao za ovo da mora baš mineralno. Ne treba uvijek ni norme gledati izgleda.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači Febi mineralno za G4?

Da, ali baš ono pod brojem koje sam gore naveo art. 21829 jer ih po Febi katalogu ima dva za ručne mjenjače i jedno univerzalno a ovo je jedino mineralno GL-4, ostala ulja imaju oznaku GL-5 što je već sintetika ili neka kombinacija.

 

Jedno vrijeme sam baš bio zainteresiran oko toga pa sam istraživao i naišao na nekoliko Njemačkih foruma isti podatak da se treba uzeti GL-4 gdje isto navode da se uzme mineralno.

 

Gorane,

ne mogu ti tvrditi da će se nešto dogoditi sa mjenjačem, možda ništa ali pošto to ulje nije peskupo zašto da stavim nešto za što se navodi da nije dobro za sinkrone a sad neka svatko sam odluči, ja sam samo iznio potvrdu od FEBIja i ono što mislim da je dobro i što da bi trebalo koristiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo mi izmislili da treba mineralka, nego Zac koji ima x godina iskustva u servisu specijaliziranom za mjenjace ( franc getribe ) tako da vise vjerujem njemu nego sta mi prodajni savjetnik ili autodata kaze. Tako su mi u tokicu valvoline sintetiku preporucili za G4 i stalno je grebala druga...pa smo se prebacili na mineralno shell spirax ako se ne varam...no problemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, definitivno prelazim na mineralno.

Bolje spriječiti, nego liječiti kažu.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dino, ja još uvijek čekam na neku prijateljsku ponudu navedenog Febi ulja pošto imaš dobru vezu za isti pa rekoh da pitam dal će bit nešto il neće haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam jos tvoju poruku u inbox sa tocnom oznakom ulja pa se zaletim do ducana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, ma ništa onda ću C/P pa u tvoj inbox haha.
Nije hitno, znaš kada dolazim pa do tada ako uhvatiš vremena super. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,koje ulje je najbolje za moj 02T mjenjac u polu,malo sam istrazivao i kazu da je najbolje Febi 75w90 gl-4 sintetika,je li to najbolje rjesenje,koje jos proizvođaci su dobri,i je li za moj mjenjac dobra sintetika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je SAE 75W-90 od Febija onda je GL-5 a ne GL-4 jer GL-4 je po njihovom mineralno, prelistaj prošlu stranicu. Inače bi mineralno trebalo biti bolje, barem sam istraživao za svoj mjenjač a sad za tvoj vjerojatno isto ali ne mogu tvrditi. Pošalji upit u Febi kao i ja pa ćeš dobiti odgovor ako želiš koristiti njihovo ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u ovom videu sipa febi bilstein FS 75W, a za ovaj mjenjac je preporuceno 75w90 sintetika GL-4,koji su jos proizvođaci dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ne pišem glagoljicom pa da me ne razumiješ. :)
GL4 - (mineralno)
GL5 - (sintetika ili neka kombinacija)

Ovo što stalno spominješ SAE 75W-90 je po Febi skali univeralno i trebalo bi biti sintetika, napisao sam da je po meni mineralno bolje i njemu dajem prednost a sve ostalo možeš pročitati ako malo prelistaš par stranica unazad. Febi u ponudi ima ova ulja ...

FEBI 75W API GL-4 (mineralno) za ručne mjenjače
FEBI 75W-80 API GL-5 (sintetika) za ručne mjenjače
FEBI 75W-90 API GL-5 (sintetika) univerzalno

Ovaj lik vjerojatno ne zna da je GL-4 po skali mineralno i YT je dobar ali isto tako i pun gluposti, ako vjeruješ liku više od potvrde proizvođača koju sam ti već naveo i mogao pročitati na prethodnoj stranici onda nemam više što dodati.

Od ostalih ulja ja bih išo na Castrol TAF-X koji ovlašteni ima u ponudi i VW originalno s kojim ne možeš pogriješiti sve ostalo barem meni nije bilo zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa. :)
Ako se odlučiš za febi i želiš biti siguran da je ulje baš za taj mjenjač pošalji upit sa brojem šasije vozila i kada dobiješ potvrdni odgovor bit ćeš siguran da je to to. Ja sam poslao i kao što vidiš stvarno se gospon javio i predložio koje ulje koje trebam uzeti. Ovdje je email info@febi.com ako se odlučiš, za ona ostala dva predložena koje idu preko servisa to možeš i od njih dobiti info.

Po meni ovaj lik koristi Febi SAE 75W API GL-4 mineralno, art. 21829 ali po ambalaži ne mogu skužiti jer je daleko, samo što navodi sintetiku u svom YT uratku a GL-4 je oznaka za mineralno ali to sam već pojasnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene je bunilo to sto on kaze da je sintetika a dole u deskripciji navodi da je sintetika,mislio sam da covjek se razumije u to jer pise da je 35+ godina inzinjer,ali eto nikome ne mozes vjerovati.

 

Svakao cu se javiti na e-mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, najbolje ti pošalji mail u febi ako ti je on interesantan i onda imaš info iz prve ruke, ja ću isto uzeti febi za svoj mjenjač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne otvara nova tema...passat 1.9 tdi 96kw automatik...290.000km na satu. Zadnja izmjena ulja u getribi je bila na 230.000,ali ne znam koje. Kad bi mi trebala biti iduca izmjena i koje ulje ?

Mjenjac radi super...jedino na debelim minusima trza kod izmjene dok se auto malo ne zagrije...i dal da uopće mijenjam ak sve radi ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se i ja pitam, obično u manualne mjenjače ide 75W90.. negdje sam pročitao da se na mom nikad ne mijenja što mi nije logično..

 

za tvoj auto, mijenja se na 48 mjeseci ili 60000km..

Castrol Syntrans V FE 75W-80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatna pitanja...treba li tu jos mozda i neki filter mijenjat? Koliko litara ide? Moze li se to obaviti u kucnoj radioni ili ide procedura ispiranje,vakum punjenje ili sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6