6 6
sapko

Ulje mjenjača - koje

Recommended Posts

Ljudi u Mk6 ide Castrol 75w samo ta oznaka je na pakiranju barem takav dobio savjet od majstora a i od Anđelka iz Lageros a znam da on prouči i provjeri na više strana...
9aa89828a15edf0f9cddcadb06a909d6.jpg

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde piše Syntrans V FE 75W-80 za (VW) (EU) Golf VI, 5K1 (2008-2013).

ulje.png

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovde piše Syntrans V FE 75W-80 za (VW) (EU) Golf VI, 5K1 (2008-2013).
ulje.png
Zaobišao bih Castrol po pitanju mjenjačkog ulja. Fuchs, Febi ili Ravenol su odlična. Fuchs je OEM ulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svega navedenog obratio bih pažnju da li je mineralno ili sintetika. O tome pa i o ovome se već više puta raspravljalo, sve piše u starijim postovima ali ih nitko nema vremena prelistati. Ja sam stavio FEBI SAE 75W (GL-4) Nr. 21829, mineralno u 6 gang mjenjač i po meni odlično ulje, bez obzira tko ga proizvodi, po preporuci meštra za mjenjače. Bilo je govora i o tome zašto mineralno, a ne sintetika. Ne znam kako je sada stanje sa sinkronima na ovim novijim mjenjačima ali ja sam stavio mineralno u svoj da ne razmišljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, VW_GTD23 said:

Što se Castrola tiče tebi bi odgovaralo ovo:

Syntrans Transaxle 75W-90

Transaxle, manual 02J 5/1

Castrol Syntrans Transaxle 75W-90* is a full synthetic gear oil designed to provide enhanced EP performance compared with a conventional GL-4 fluid in combination with synchroniser compatibility; it is approved against VW 501.50 and is suitable for use in transaxles, manual gearboxes, transfer boxes and final drives where an API GL-4 lubricant is specified.

* SAE class according to SAE J306 pre 2005.

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram pogledati ali mislim da je kod mene i prije sipano Castrol 75W-80 u mjenjač. Mislim da sam to negdje pročitao u nekom od računa ili u servisnoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje vozim na sintetici 75W, evo skoro 50 000km, nikakvih problema sa 2. brzinom, niti sa bilo kojom drugom.

 

Isto 6 gang 02M

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog onoga što je Ivo rekao za sinkrone i da je bio opoziv za G5 mjenjače ja ne bih stavljao sintetiku, svatko zna svoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro iskreno G5 i B6 su priča za sebe. Tad je VW doživio vrhunac NEkvaliteta. Najgori motori ikad proizvedeni.
PD koji je bio jedan od najboljih dizela u periodu G4-B5, postao je jedan od najgorih u G5 i B6 (BXE, BLS, BKP, itd), tako da me ne bi iznenadilo da i na mjenjačima nisu kiksali i pravili ih lošije, pa su zato i crkavali.

G4 je pravi i iskreni nasljednik Duje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako stvari stoje kiksali su i na svemu ostalom pored motora i mjenjača :) A i G6 i B7 nisu bogzna šta za razliku od G7 i B8.

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa mineralnim ne mogu pogriješiti, sa sintetikom možda, da bih izbjegao "možda" stavio sam mineralno. Da, ovlašteni ima u ponudi Castrol TAF-X, i meni su ga nudili ali nisam htio zbog gore navedenog. OEM ulje koje je alternativa Castrolu je preskupo pa bih za 4L trebao izdvojiti cca. 200 eura, što mi je bilo suludo. Zbog toga sam uzeo Febi jer kolega koji popravlja mjenjače ga isto naveliko koristi, meni dost. Ne vjerujem da je kvaliteta mjenjača toliko srozana sa G4 na G5 da je zbog toga bilo problema sa sinkronima, da bih i to prevenirao stavio sam mineralno. Toliko od mene po pitanju ulja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj si u knjizi vozila, tamo je navedena količina ulja koja ide u tvoj mjenjač. U moj 6 brzinski ide 2.3L, ja sam nalio 2.5L po savjetu kolege koji popravlja mjenjače, mislim da je negdje postao da je to bolje zbog zupčanika 6 brzine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je motor tačno u pitanju? Koliko znam i SDI ima 5 brzina a u njega ide 1,9l ulja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mu je TDI 66kW, ima to sve u knjizi vozila navedeno po snazi motora i koliko ide u 5 brzinski mjenjač, tamo sam i ja gledao za svoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste 66kw ali gledao sam u knjizi i ne pise koliko staje  ulja u mjenjac,citam na nekim forumima neko kaze 2.1 L a neko 2.3L

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamjenio sam ulje ali nikako ne moze da stane 2L ja sam nasuo 1.7L auto je bio na ravnoj podlozi,i kad podjem da sipam ulje se podje prelijevati iz mjenjaca.

A izvukao sam nekih 1.5L iz mjenjaca,da li treba auto da se digne pa onda ulje sipa ili mora da bude na ravnoj podlozi?

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde piše da za AGR i ALH motore u manuelni mjenjač stane 2l Castrola :) Znači trebalo bi da stane 2l ulja...

ulje.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6