3 3
pixa.93

RNS 510 replica

Recommended Posts

ima poznanik to u tiguanu, jako je zadovoljan, slika super, povezivost odlicna sa iphone, pusta cak i video sa iphone-a, preko bluetootha odlican handsfree, uglavnom on je jako zadovoljan, ali naravno da mu ga u vw servisu nisu znali spojit nego je isao u autosound da mu ga spoje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je Erisin radio. Mozes si pogledat na njihovoj stranici. Ako se ne varam ovaj iz oglasa je 7086 model. Ja isto gledam da si uzmem takav radio,pa ako bude jos zainteresiranih mozemo se dogovoriti pa uzet vise komada.. Kontaktirao sam ja covjeka koji to prodaje(Luka) i trenutno ih nema,ali ce ih bit kroz 2 tjedna tako da ce se moc onda kupiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frend ima u seat altei taj erisin i nije zadovoljan. zvuk je koma, ima jako malo memorije i kad radi navigacija, ako pokrene nešto drugo onda zablokira pa mora reset.

Igo primo 2.4 (zadnji igo) ne radi jer fali memorije !?

Ja u golf-u imam timeles 7501 TIMELESS 7501

grafički nije toliko dotjerani ko erisin al je puno bolji uređaj.

rezolucija ekrana je ista al video spotovi moraju imati jako mali bitrate (pa je loša slika) inače šteka dok na timeless ide puno bolji video!

Eto toliko od mene, vidim da su ovi erisini cijenom oko 2000kn dok sam ja dao za svojeg 3500 (trebao sam još malo dodati pa kupiti original rns, jbg)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ako ce bit zainteresiranih pa da vidimo koliki popust bi dobili,ja sam zaiteresiran za kupnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je moje pitanje jako slicno kao i uprvom postu iz ove teme postavit cu ga tu.
Zanima me moze li mi tko objasniti sto ovdje ne valja i na sto se treba (posebno) paziti prilikom kupovim? Ne vjerujem da je sve kako treba jer je cijena puno preniska :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za druge detalje, ali ne valja jer nema dostave za hr :lol2


kum ima nesto tako znam da je kinez isto iz slovenije preko nekog lika , ima 8 inca ekran, sve lijepo funkcionira i radi, malo navigacija steka jer mora stavit gps antenu, za sad koristi taj neki interni gps, zadovoljan je , ima komplet orginalnu muziku i sub u mk5 gti.

Njega je ispao 2900 kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je meni za to sta ne moze izvan njemacke ;) Samo me zanima dali tko mozda ima iskustva ili zna za ove neke osnovne funkcije kao npr kvaliteta zvuka, citanje cd-a, dvd-a, kvaliteta reproduciranja sa USB-a itd. Navigacija mi niti ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene isto zanima razlika izmedu orginalnog i ovoga, dali ima nekih komplikacija ili se jednostavno spaja odnosno radi?

 

meni isto nije problem za nabavit, tko bude trebo nek se javi mogu ja isto rijesit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Das jos 1000 kn i imas orginal zadnju verziju sa led ekranom

Ima sam ove kineske multimedije i samo cu rec jednom i nikad vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojis ga isto kao i originalni radio. I ja sam ga imao i isto nikad vise. Hvatanje stanica nikakvo, zvuk katastrofa, neznam dali svi ali ja i kolega smo imali dva razlicita i nijedan nije imao rds itd...

Ako ti netreba navigacija i video rade kupi RCD510 ili RNS. Jedino sta treba je upgrade-at can gateway i radi sve bez brige.

Nije da pucam na OEM ali je kvaliteta svega duplo bolja.

Tvoj izbor i tvoji novci pa ti kupi sta mislis da je bolje i da ti treba

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, takve postove (iz iskustva) sam uglavnom i tražio. Možete li mi jos samo reći što mi treba za ugradnju? Neki adapteri i slično, ako kupim čisti RCD 510, bez ikakvih dodataka. Imam u ponudi jedan org RCD 510 vrlo jeftino, ali bez ikakvih dodataka. Potpuno sam nov u ovome pa je pitanje možda dječje, ali stvarno neznam. Radio bi stavljao u golfa V 2005, sada je u njemu RDC 300 koji mi ne čita CD sa više od 21 pjesmom :zid
iiiiiiii... Ako je taj RCD510 iz škode, jel se može instalirat na njega ili postavit nekak da mi je prilikom paljenja na ekranu "Volkswagen" sa pripadajucim logom, a ne "Škoda" i da ne svijetli ZELENO?

Edited by MKV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitko ne zna ili pitam takve gluposti da ni sam toga nisam svjestan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje koje nije bas vezano za temu ali da ne otvaram bezveze novu. Sta mi je sve potrebno da spojim pojacalo i subwoofer na rcd 510? Citam o nekom hi lo converteru ali nisam uspio nac tocnu informaciju,pa ako netko zna neka napise.. Hvala

Edited by Sven250

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje koje nije bas vezano za temu ali da ne otvaram bezveze novu. Sta mi je sve potrebno da spojim pojacalo i subwoofer na rcd 510? Citam o nekom hi lo converteru ali nisam uspio nac tocnu informaciju,pa ako netko zna neka napise.. Hvala

imam to ja vec 4 godine radi kon sat.

upisi na ebay hi-lo converter,kupi i rokaj.

na jednoj strani konvertera idu izlazi sa zvucnika,na drugu idu cinc kabeli od pojacala

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam to ja vec 4 godine radi kon sat.

upisi na ebay hi-lo converter,kupi i rokaj.

na jednoj strani konvertera idu izlazi sa zvucnika,na drugu idu cinc kabeli od pojacala

Ok. Hvala :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, takve postove (iz iskustva) sam uglavnom i tražio. Možete li mi jos samo reći što mi treba za ugradnju? Neki adapteri i slično, ako kupim čisti RCD 510, bez ikakvih dodataka. Imam u ponudi jedan org RCD 510 vrlo jeftino, ali bez ikakvih dodataka. Potpuno sam nov u ovome pa je pitanje možda dječje, ali stvarno neznam. Radio bi stavljao u golfa V 2005, sada je u njemu RDC 300 koji mi ne čita CD sa više od 21 pjesmom :zid

iiiiiiii... Ako je taj RCD510 iz škode, jel se može instalirat na njega ili postavit nekak da mi je prilikom paljenja na ekranu "Volkswagen" sa pripadajucim logom, a ne "Škoda" i da ne svijetli ZELENO?

Ako mislis u 2005.g stavit RCD 510 morat ces promjeniti Can gateway, inace ce ti prazniti aku. I prikljucak za antenu je drukciji ali samo skines plastike sa konektora i spojis. Za logo sa VW na Seat sam 100% siguran da se moze promjenit, a za skodin neznam, vjerojatno isto moze, ali osvjetljenje tipki nevjerujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj hi low conector ima i u chipoteci

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj hi low conector ima i u chipoteci

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

:palacg Nasao u Elektro mediji za 170kn..

 

Mozes i navigaciju stavit na rcd 510.

Kolko bi otprilike kostala ta igra da se sve slozi da radi? Ako nije velika investicija bi mozda i Navi ubacio kad vec mogu. Ali ako je skupo mi se ne isplati jer onda mogu za tu lovu kad zbrojim dobit rns...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj bi tocno trebao radit na radiju? Pretpostavljam da bi trebalo ubacit softwer,karte i spojit gps antenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaj bi tocno trebao radit na radiju? Pretpostavljam da bi trebalo ubacit softwer,karte i spojit gps antenu...

 

Ovo i mene zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3