0
klaso

radio 2 din za polo mk4

Recommended Posts

dakle radi se o VW POLO 1.9 SDI, 2003 godina model je 9n, unutra je original radio beta unutra, htjeo bih staviti nesto 2 din unutra, ali posto sam tek vlasnik 6 dana, nisam do sada imo VW a htjeo bih staviti original radio ( nesto novije ) sta ide unutra dali je tko to radio ili zna sta se moze staviti sve bio bih zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nesto novije ti moze ici rcd 200 mp3 to je znaci sa mp3

ako imas can-bus struju

 

ali posto mi se cini da nemas jer imas betu

 

mislim da po meni je to dosta skupi sport sad dok nades npr rcd200mp3 to je barem minimalno 100e

pa can bus adapter on je isto nekih 400kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajuci radije mislio sam nesto zestoko cca 2500 kn, ali sam skuzio da original ne pase jer ima zaobljene rubove a kod mene su "kockasti" i tu je palo sve u vodu... tako da bi htjeo da bude original cijena mi nije bitna ( ne sad da za isti model dajem 1000 kn gore al ono 200 500 kn ne igra ulogu ) dali mozda zna netko dali ima neki adapter da se uzme za novije radije ? tipa rcd310 ili 510 ili nesto tako da ide u pola ? ako ne onda moram traziti rcd200... a i tako i tako ce sve ici van jer u zadnjim vratima nema zvucnika a koliko sam ovdje citao i pitao prijatelja nema niti zica tako da ce to biti podhvat a onda kad radim da sve napravim kako treba.

 

gledao sam nesto ovako

 

VW_INF_2DIN_Mid_RD5_br_1.jpg

 

ili ovako

 

VW_RCD200High_SVW_cn_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad gledam i nesto si razmisljam, budem si ja uzimo navigaciju i imo sve u jednome, a do tada, pitanje na radio dali mogu staviti mjesto cd changera, kabal koji spaja usb, odnosno da ne ide na cd changer jer ga nemam nego da kupim kabal da bi dobio usb ulaz... dali je to moguce ? ajmo strucnjaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad gledam i nesto si razmisljam, budem si ja uzimo navigaciju i imo sve u jednome, a do tada, pitanje na radio dali mogu staviti mjesto cd changera, kabal koji spaja usb, odnosno da ne ide na cd changer jer ga nemam nego da kupim kabal da bi dobio usb ulaz... dali je to moguce ? ajmo strucnjaci

kabel ne, ali mozes kupiti umjesto changera USB SD Adapter kao ovaj http://www.ebay.com/itm/USB-SD-MP3-Wechsler-CD-Adapter-VW-Gamma-MFD-Alpha-Beta-/200679736054?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item2eb971c2f6

http://www.bidorbuy.co.za/item/30312257/VW_BETA_Factory_Original_head_unit_INCLUDING_USB_SD_CARD_AUXI_N_Interface.html

Edited by kikidj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja takav adapter ako ti treba, imas usb, aux i sd karticu. Isto tako imam i RCD 300 ako te zanima, javi se na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
0