4 4
fazo55

Chip VW Golf 6 1.6 TDI

Recommended Posts

Ako je auto serijala bazna mapa je taman... Cim se mjenja usis ispuh onda te sitnice u fino....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da vec i ovi u vw-u dizu taj motor 1.6tdi na 120ks u novom pasatu i audiju, znaci da su si sa ovima 105ks samo ostavljali prostora..masina sama po sebi ima potencijala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je pametno uraditi i egr off kad se vec cipuje? planiram raditi na PD 77kw nekih 30ak ks i 50ak nm dici

moze to lagano serijska turbina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je obično ta bazna mapa koja je doradjena ili ti ga stage1 kako je svi zovu. To ide normalno ako motor i turbina nisu bas ono ubijeni.

Za dpf neki kažu skini ga odma a neki ne. Ja ga osobno neću dirat dok radi kako treba. Kad i ako počne zezat, onda ću ga rijesit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi baznu mapu i onda na njoj podesava parametre.

Al to neradi samo revo sa spsom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali gotovim mapama ako je auto serijala...

Moj je remapiran sa SLS mapom koja je standardna za auto tj ozn motora... Sad price da nijedan motor nije isti mogu drzat vodu al i tvornica nepravi mapu zasebno za svaki motor... dakle radit ce bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to sam i ja mislio AUTOFREAK, pa kud bi doli kad bi po svakom par sati stelali..imaju gotovu i samo stavljaju..

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha stignem

bitno da se ima para, al ne znam na sta cu ih potrosit. Ili bi-xenon farovi ili chip.

A i ne znam kome cu to dat radit..moram jos malo mozak naprezat. Haha

Edited by ljubobj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kak se kaze

 

Dzaba para ako nema muda

 

 

:lol2

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad skines dpf bude cadjio ko precipani Golf 3. Neznam da ti to treba na novom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad skines dpf bude cadjio ko precipani Golf 3. Neznam da ti to treba na novom autu.

O da da da, 90ks na 110ks i protiv 128ks. U 4 brzini gubim pola dužine auta. A iza gust dim ko lokomotiva. :D dobra stara vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad skines dpf bude cadjio ko precipani Golf 3. Neznam da ti to treba na novom autu.

A ne :) ..jos je veca fora na "novom" autu to vidjet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je pametno uraditi i egr off kad se vec cipuje? planiram raditi na PD 77kw nekih 30ak ks i 50ak nm dici

moze to lagano serijska turbina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ne steti iskljucit dpf (iskustva kazu da je moguc mrvu nemirniji rad u leru), nece se zastopat, potencijalni trosak manje. Oko 30 ks je optimum tako da nema brige za turbinu, ako se auto vozi u podrucju najveceg okretnog momenta, nema zime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa egr svakako jer tad ce usis bit cisci i tako ce se motoru olaksat zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok hvala Ivo, a moze se podici 25-30KS i 50ak nm bez nekih posledica po turbo i kvacilo? nema naglih startova svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limp, procitaj temu opet, sve se to već prozvakalo xy puta do sad. Stage 1 koju bi ti radio, je sasvim ok za sve stock dijelove koje ti ima na autu, znači ide sve bez ikakavih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4