4 4
fazo55

Chip VW Golf 6 1.6 TDI

Recommended Posts

znam vlaho, ali prvi put hocu da cipujem pa se omisljam, posle bude lakse ;-) hvala svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeftinije ispadne skuplje samo cu to rec :D ,da mi se citko ne uzjebe pa pocne prijetit hahaha

 

 

moj preporuka sedox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citius stavlja gotove mape. Obecava 30ks vise a kad dodes na valjke jedva 15.

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio kod decka u velikoj gorici, za 100 eura i zbilja sam zadovoljan sa odradenim, nikakva razlika u odnosu na prijasnja 2 auta za koje sam placao 250 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tko je taj decko?

podijeli sa nama ili na pm...

kontakt ili nesto

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

nevjerujem da ce ti dat broj od decka.. mislim jel bi ti dao broj od svoje cure?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svak svog konja hvali.

Na kraju ti je to sve isto.

Edited by kreza

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% bubaju genericke mape i sve ispadne isto na kraju :D ja cipao kod frenda a4 tdi 85kw, recimo 135-140 ks.. mapa 400 kn i eto poslije 80 000 km kvacilo drzi, turbo isto, ne cadji.. bez greske :) ako je ista radeno na autu onda svakako radit mapu bas po autu ovako vise manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo broj od decka. Ono kaj znam iz iskustva ljudi koji su meni dali preporuku, frend sa bmw 1.8 atmo benzin i puno bitnije decko koji ima 2.0 dizel stage 2 i s kojim je bio brzi od mog 3.0 prije mapiranja. Javite mu se slobodno, snaga ide gore po vasim zeljama (meni nije sve parametre digao do kraja, ipak sad imam preko 500 nm a kvacilo obicno). Evo broj

26094ea5766ce0bd3fca842e9ef6c8a6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi kostalo remapiranje VW pola 1.6 TDI 75 ks na 90 - 105 ks?

 

Htio bi to napravit, isto motor i sve a zasto ne ako nije strasna cijena

Edited by Katarza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod sedoxa sam ja platio 300€ za 1.6 tdi(105-'140') tak da je vjerojatno isto,revo je 400€ ja mislim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate kolegu @vxbodul tu na forumu koji je zastupnik za revo pa vam sve objasni

Edited by marko-zd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima u Osijeku , tko to radi?

Edited by Katarza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema u Osijeku koliko znam. Najblizi ti je Sl.Brod, Konopek. Onda Zg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto nek objasni, i za 1.4 tdi 51kW iz 9n3 ;)

Pozz kolega stage 1 ti je cca 100-110 hp /250 nm Puna cijena je 199 eura s tim da do 15.06 imamo akciju -25% . Za detalje slobodno se javi u PM

Bok dečki!

Imam šesticu 1.6 tdi (105) takodjer i planiram oko 4. mjeseca mapping.

Ali vidim da nitko ne spominje ispušni sistem, konkretno DPF i EGR ventil koje svakako planiram ukloniti..

E sad, koja solucija bi bila naj idealnija za napravit (generalno) prije mapiranja po vašem mišljenju, iskustvu..

Pozz koelga Revo stage 1 cca 140hp/330nm cijena 399 eura

 

Javi se Elminu iz Zg za detalje na 0994540004

Edited by vxbodul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me 1.6 TDI i Stage 2. Radio sam remap na 135ks, počupao DFP i EGR zatvorio. Auto je odličan, nemam zamjerke ali uvijek ono nešto gura da se ide više :D

Što bi sve još trebalo odraditi da se digne na 150-170? Je li to moguće? Čitam na netu englezi samo zamijene turbo i vade van 170 bez problema. 

Edited by tinovator

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 05. 03. 2019. at 19:18, tinovator said:

Zanima me 1.6 TDI i Stage 2. Radio sam remap na 135ks, počupao DFP i EGR zatvorio. Auto je odličan, nemam zamjerke ali uvijek ono nešto gura da se ide više :D

Što bi sve još trebalo odraditi da se digne na 150-170? Je li to moguće? Čitam na netu englezi samo zamijene turbo i vade van 170 bez problema. 

Turbina od gtd-a, hladnjak veci i dobra mapa, da vidis kako kolje golf :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je hoću li ja sa tim zaklati motor i stock injektore :D

Pretpostavljam da je turbo GTC1549vz ako sam dobro našao na netu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iman a3 1.9tdi pd od 77kw jos me nije taj 1.6 naisa koji me opra u golfu6 a sad vi mozete pricat price

Mislim sa tim turbom i svime sto mislis nabacit na 1.6 jeftinije uzet 2.0 i remap i ostane ti za puvu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tinovator

Injektori ti nisu problem koliko set kvačila koje ce sigurno proklizavati i dosta brzo otici....preporucujem single mass flywheel...malo vise trese na kretanju al drzi preko 450nm

@Milko1

1.9 je motor vece zapremnine koji ima najveci moment 250nm na 1900okretaja dok 1.6 ima 250nm tek od 3000...plus sto turbina od 1.9 radi na 2.05bar dok je u 1.6 na 2.6bar tako dok napumpa turbo 2.6 treba vise vremena...1.6 je commonrail i ta visokotlacna pumpa se takoder pokrece uz remen gdje se gubi neato snage dok je 1.9 pumpa dizna i nema tog

 

Ugl. Veci projekti - veca turbina, novi MAP senzor, set kvacila , (vece dizne)...

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4