0
Lima

Golf MKV 1.9 tdi sportline

Recommended Posts

Evo doslo vrijeme da i ja predstavim svoje vozilo :)

Kao sta pise u naslovu radi se o mk5 1.9 tdi.

2007 god. 11. Mjesec.. 1.9 tdi 77kw, 6 brzina.. 3 vrata

Od opreme ima :

10 air bagova

Putni komp

Aut dvozonska klima

Rcd 300 radio

A ostatak je standard

 

aza4ubad.jpg

 

Nisam nista previse radio do sata na njemu osim par sitnica.. Stavio sam mu k&n panel filter, yatour dmc da imam di ubost usb jer mi se neda svaka 2 dana przit novi cd sa 20ak pjesmi :)

 

Ima jos par sitnica sta sam radio ali kad to poslikam onda cu i pisat o tome..

 

Ako ima koji komentar, kritika, pohvala ili mozda neka ideja slobodno pisite :)

 

Link za komentare

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/76823-golf-mkv-19-tdi-sportline/

Edited by Lima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da se javim malo da se vidi da sam ipak nesto radio oko auta :) namontirao zimske gume bridgestone blizzak, stavio oem blatarice naprijed i malo obnovio boju na celjustima.

Evo i jedne slike da se vidi kako auto izgleda sada.

 

Posted Image

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radilo se na autu pa da stavim koju sliku..

Prvo zamjenio sam krovnu antenu jer me ona metarska zivcirala i imao sam osjecaj da vozim autic na daljinski :)

To sad izgleda ovako:

Posted Image

 

Nakon toga stigla su oem prednja svijetla nazalost nemam slika kako su tekli radovi jer nisam sam mjenjao nego frend a on nije slikao..

Posted Image

 

Sljedece sta bi htio napravit je kupit zadnji r32 branik ali bez rupa za auspuhe pa ako netko prodaje ili zna di bi se to moglo kupit molio bi da mi napise u komentare :)

Pragove cu isto u skorije vrijeme narucit i za pocetak ih nebi stavljao u boju auta nego mat pa ako mi nekad dodje zelja za ih farbat to se lako odradi..

 

Problema jos nije bilo da kucnem u drvo :) samo tankaj i vozi, nadam se da ce tako i ostat :))

 

Komentari dobri i losi dobrodosli ;)

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/76823-golf-mkv-19-tdi-sportline/

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
0