0
RUSH

prodajem dvojku gti

Recommended Posts

ovako.dvojka 1.8 16 v.88 godina,regan do 11 mjeseca.crna,siber,koza,koni.kompletno spicanita.novi auspuh,novi dikovi,svjecice,ulje,filteri...motor promjenit prije nekih dva mjeseca.nova lamela i korpa.moguca zamjena za golf g60 ili nesto slično.ali g60 ima prednost.mogucnost doplate.evo slike

 

 

AJMO LJUDI.NIJE VALJDA DA NE VRIJEDI 1600 EURA.1600 eura

post-2719-1183282691.jpg

post-2719-1183282710.jpg

post-2719-1183282727.jpg

post-2719-1183282747.jpg

Edited by RUSH

Share this post


Link to post
Share on other sites

cijena 2600 eura.u auto je ulo??eno oko 1000 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites
cijena 2600 eura.u auto je ulo??eno oko 1000 eura

U moj je ulo??eno preko 2000 pa ??ta - to ti nitko ne gleda koliko i ??ta je ulo??eno, bitno je kakvo je stanje samog auta :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
U moj je ulo??eno preko 2000 pa ??ta - to ti nitko ne gleda koliko i ??ta je ulo??eno, bitno je kakvo je stanje samog auta :palacg

a sta mislis kakvo je stanje auta?u sta sam ulozio te pare?mehanika je sredjena da iducih 70000 km ne treba nista dirati.auto nisam mislio prodavati,tj. necu ga prodavati ako ne dobijem dobre pare.auto je uredan i stojim iza toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodajem golfa za sitne pare.nemam vise zivaca.nemogu ga dovesti u red.probao sam sve i svasta ali nejde.sve lađe su mi potonule.java script:emoticon(':(', 'smid_1')

:(

ako ima netko da je zainteresiran.cijena 2000 eura

 

samo da dodam da je dosta toga novoga u njemu.nemogu ga nastelati da radi normalno.i to je to.sve drugo je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA jesi stavio lambda sondu? Koji su simptomi? Sta se dogadja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam polovnu sondu.jedva sam skinuo saraf koji je bio na njenom mjestu na ispusnoj grani,zapekao je cijeli.da bi na kraju otkrio da ta lambda sonda ima veci navoj nego sta je na ispusnoj grani.nemozes vjerovati.da bi prosirio tu rupu na ispusnoj moram ju skinuti dolje,a za to nemam zivaca.cijena 1900

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno je kod tih auta lambda u katalizatoru ili u cijevi auspuha tam di je kat nekoc bio a ne na grani. To bi ti neki auspuh majstor trebo za nekih 100kuna bez beda slozit. Vidim da si vec lud od auta, al ja ga nebi dao posto poto zbog kvara od 100 do 300kuna ak ides uzet novu univerzalnu sondu. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

je,jos uvijek je na prodaju.trenutno sam na moru pa nisam blizo interneta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I cijena je 1900? a jel bi uzeo neki skuter ili manji auto???

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je pedeset kubika ,jel tak?imas kakve slike?

mozda bi moglo.jel regan,u kakvom je stanju

Edited by RUSH

Share this post


Link to post
Share on other sites

U odlicnom je stanju od prvoga vlasnika, slike nemam pa poslije mora sve vidimo....Pozdrav i uzivaj, u 9mj. se nadjemo ako ne rijesis....Bok.... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda mi bude kasno u 9 mjesecu.htjeo bih ga sto prije rijesiti.cijena je 1800 eura.moguce kombinacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobro probat cu da se vidimo oko 1.8. :zivio 07g, pa se sve dogovorimo,dodjem ja u novsku...Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

joc zaboravio sam ti se zahvaliti na savjetu,ali nemam zivaca za daljnje zahvate.pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

spustena cijena na 1700.moguca zamjena.jedini uvjet da je neka sprica B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0