1 1
Zube

Kupnja prvog VW vizila...

Recommended Posts

Pozdrav vw fanovi novi sam clan foruma i pogodite sta !? trebam vasu pomoc :)

 

u uzi izbor je uslo 6 auta,pa bi molio vasu pomoc i komentare koji od tih 6 bi bio najbolji omjer ulozenog dobivenog (oprema,kilometri,motor… )

 

Prvi- http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-2008-god-1.9-tdi-77-kw-bluemotion-oglas-9920495

 

Drugi – http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-ime-nije-uvoz-model-2009-kartice-rate-oglas-9292457

 

Treci- http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-modificirani-model-ime-kupca-5-vrata-oglas-9475500 malo mi cudno ovo zvuci modificiran??

 

Cetvrti- http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-1.9-tdi-oglas-9287949

 

Peti- http://www.automobili.hr/oglas/volkswagen-golf-1-9-tdi/80064

 

Sesti - http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-v-2.0-tdi-oglas-9042587 jedini sa 2.0 tdi motorom

 

Jos jedno bio sam vlasnik samo jednog auta i taj je posto podmornica :gleda i nakon toga skupljam novce za golf 5,ali evo nemam pojma o nicem sta se tice vw grupe tako da bi mi vasa pomoc bila od velikog znacenja i znam da mozete relativno malo zakljucit iz oglasa ali i to malo bi pomoglo …

 

Unaprijed hvala, Nikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

lega ljepoi te molim da ako vec kupujes auto makni se od tih uvoza koji su znaci uvezeni i za prodati odmah

ako moze sam si rade uvezi auto

ili kupi tu od nekog poznatog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma odma je to meni bilo sumnjivo...znaci od ovih 6 ispada da nije ni jedan ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino onaj 4 bi isao pogledat zato jer je na firmu, ali treba vidjeti kakva firma a ne da ga jahao alibaba i 40 razbojnika.

Iskreno sve je teze naci auto, jer sve dolazi iz uvoza a i puno vise km od prikazanog.

Budi jako oprezan


ali kad sam ga malo bolje pogledao ne bi ni njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

cetvrti je od hok osiguranja...znam tog hrvoja ali ga nikad nisam vidio da vozi taj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

na tom 4 sto se vidi iz slika hauba je udubljena :ne kako me je krenulo cini mi se da cu kupit jedno veliko nista...

Edited by Zube

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma lega ne brini

 

nije golf 5 jedini auto na svijetu ima i drugih jedino ako ti se bas toliko jako svida

 

dobrog vw jako tesko kupiti

 

pogotovo ove iz uvoza ili neznam te sumnjive orijentiraj se i na druga vozila

 

ja isto kupujem seat toledo sad pod 99-05

 

ali naci ih onak dobrog za dobre novce je gotovo nemoguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prky18 cuo sam da kao 2.0 tdi nevalja?sad neznam jel to istina ili ne?mada mi je bas taj 6 zapao za oko...posto je relativno blizu mene pa ga nije problem skoknut vidit koji dan

Tigar1 da golf 5 je ljubav od davnih dana tako da drugi auto trenutno ne trazim,eventualno kroz godinu dana za zenu neki manji...

Edited by Zube

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ti dosta "čitabe" baš o golfu 5 i kupovini istog. Malo prolistaj, svako malo osvane nova tema.

Nemoj gledati ove jeftine, dobar auto košta. Daj u početku više novaca da nemaš kasnije "neplanirane" troškove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjeruj mi citam i citam i sve vise sam zbunjen...pa ja mislim da do 10500 eura bi trebo bit ok auto ili se varam!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledo tu peticu (samo na njuskalu), necini se losa...

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prky18 cuo sam da kao 2.0 tdi nevalja?sad neznam jel to istina ili ne?mada mi je bas taj 6 zapao za oko...posto je relativno blizu mene pa ga nije problem skoknut vidit koji dan

Tigar1 da golf 5 je ljubav od davnih dana tako da drugi auto trenutno ne trazim,eventualno kroz godinu dana za zenu neki manji...

 

 

Čuo sam, vjerovatno je i istina, da golf V godina proizvodnje do 2006 u 2.0. motorima pucaju glave motora. Da su tek one linije poslje 2006 popravili tu situaciju.

Dakle ako vec mislis uzimat 2.0 TDI onda gledaj 2006 2007 2008 godine. Ili nesto starije od 2006 al se raspitaj dal je mjenjano vec nesto. I imaj na umu da prednost ima oni koji su mjenjali vec brizgaljke jer kod njih hoce i to otici :)

uglavnom sretno u pronalasku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mobile.de i nadi si auto kakav oces ;) ,najbolja opcija ,u stanju su puno boljem nego ovi kvazi uvoz originalna kilometraza i te fore

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvoz je najbolja opcija,ako imaš nekog da ti pomogne,ili da se raspitaš kako da sam uvezeš...uglavnom ako to nebi onda moraš imat nekog od povjerenja ko se razumije jako dobro u aute da ide s tobom pregledat neke,jer teško čemo mi vidjet i znat ovako,to su sve sitnice,u stvarnosti su ipak auti još lošiji nego u oglasu gledaš,takvo je ipak stanje kod nas da je teško nač dobro održavan auto...gledaj da je auto od dugogodišnjeg vlasnika,znači ne iz uvoza ili da je vlasnik par mjeseci itd. jer to nije dobar auto i namjera im je zaradit na njima a da drugi ne skuže neke felere koje su oni skužili,pazi da ima račune i servisnu knjigu,da nije bio razbijan...

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo igrom slucaja danas mi je ponuden auto od autoskole,od prvog dana kod njih ali ima 200 000km golf 5 1.9 ?prva pomisao auto zaklan?al opet auto skola je bio,ipak je trebo bit odrzavan itd...sad sta napravit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo igrom slucaja danas mi je ponuden auto od autoskole,od prvog dana kod njih ali ima 200 000km golf 5 1.9 ?prva pomisao auto zaklan?al opet auto skola je bio,ipak je trebo bit odrzavan itd...sad sta napravit?

Ni pod razno od autoškole.

Imam 2.0 tdi 04', prvi vlasnik, 172tkm, 3 ''kvara'' do sad u ovih 9g što je kod mene, ležaj u zadnji desni mjenjan, popravljen klima kompresor i mjenjana zaklopka. Svi servisi u ovlaštenom. Prosječna potrošnja 6.5-7l max. Samo toči, peri i vozi:)

Ne mislim ga mjenjat ni pod razno u dogledno vrijeme. :)

Svi ovi koji se prodaju po oglasnicima treba maksimalno provjerit. Sad je dosta ''poplava'' uvoznih pa treba biti dodatno na oprezu.

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo igrom slucaja danas mi je ponuden auto od autoskole,od prvog dana kod njih ali ima 200 000km golf 5 1.9 ?prva pomisao auto zaklan?al opet auto skola je bio,ipak je trebo bit odrzavan itd...sad sta napravit?

Ma bježi od toga, samo gradska vožnja i drkanje auta od strane 1000 ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvijek bi prije izabrao auto iz uvoza (naravno DE) nego neki kupljen u HR. Hrvati su inace poznati po redovitom servisiranju automobila a i kad ih servisiraju to su uvijek samo kvalitetni dijelovi :lol2

i nemora te bit strah niske cijene... moj passat je bio najjeftiniji u oglasniku a bolji od 90% auta i nemam nikakvih problema s njim

auto koji ti se svidi odi pogledat, najbolje da povedes nekoga tko se razumije u aute i ima takav auto. od gledanja slika na njuskalu imas slabe koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smijes napisati i sta je na kraju kupljeno...

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon hehe kupljen je golf 5. 1.9TDI 105ks 2007 godina,srebrna boja,kupljen od prvog vasnika iz sela 135000km stvarnih,servisna knjizica od prvog dana pa sve do sada....od opreme nista previse a opet taman :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1