0
VR6 DRIVER

pumpa goriva

Recommended Posts

dobio sam jednu pumpu i sad otvorim odiza več moja pumpa je stajala na krivo sad mene zanima kako se pričvrsti pumpa dole u rezervaru.i još nešto dole na dnu kučista je dihtung i oko sita je dihtung između je luft koda nešto fali il je dihtung u banani..teško objasnit al najbolje da poslikam sutra...


i da avto je golf 3 vr6 4 bara pumpa..jel i to normalno da se u kučištu pumpa miče vamo tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pumpa u kucistu nesmije imati lufta.Dolje ti dolazi jedna gumica koja se s vremenom raspadne,vidio sam u puno slucajeva tak.A kuciste ti se stavi u rezervoar i zaokrene u jednom smjeru da ti sjedne i tu je fiksno onda,Sve skup stoji ravno i nesmije se nikam micat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii5iGw.jpg eto kučište je drugčije al ovdje dole mi je sa svake strane 5 mm lufta zašto jelmožda kakav dihtung tu dođe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda si u problemu, gumeni dihtung je strunuo. Mana tih pumpi. Jedino kvalitetno riješenje je NOVA koja nije baš jeftin sport...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali će ti jako kratko to trajati. Tu jednostavno nema dugoročnog lijeka osim nove pumpe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi probao naliti bar 20 litara benzina pa vidi onda kako se ponaša, ako bude ok onda znaš da je do nje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0