4 4
glogi

Automatsko otvaranje gepeka golf 6

Recommended Posts

za to javim sutra tokom dana točnu cijenu po kojoj mogu nabaviti, ali kažem i za druge dijelove, osim ovih navedenih, mogu nabaviti samo mi napišete kataloške brojeve i količinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

6Y0 827 550 C- 160,50 kn.


1K8 827 761 C- 49,55 kn.


1J6 827 439 A- 42,90 kn.



evo,reci šta možeš jeftinije dobit,bolje da popijemo pivu ili bilo kaj.ja budem uzeo,nije mi to neka sila al eto ak možeš...još bolje


Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra čim provjerim javim, ali vjerujem da mogu riješiti do 30, 40% jeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo provjerio, mogu rijesiti cijeli set za 400 kn

Edited by mihael

Share this post


Link to post
Share on other sites

6Y0 827 550 C- 160,50 kn.

1K8 827 761 C- 49,55 kn.

1J6 827 439 A- 42,90 kn.

evo,reci šta možeš jeftinije dobit,bolje da popijemo pivu ili bilo kaj.ja budem uzeo,nije mi to neka sila al eto ak možeš...još bolje

Jesi li riješio? Slično razmišljam napraviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

amortizere mi je prijatelj uzeo na autootpadu badava,još moram po ove sitnice u ovlašteni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prije par godina to napravio na svom Golfu 6. Samo sam stavio amortizere od Fabije i to je to. Bez odbojnika i nosaca.

Jedino sto nece otvarati kad je vani hladnije vrijeme i jbg, kad zatvaras nazad vrata rukom, treba muski zalupit. Recimo, moja cura se uvijek jadna bori s tim vratima :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal mozda netko zna kako sloziti automatsko otvaranje gepeka na passatu b7??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne stavljam bezveze negdje topic pa bi ovdje stavio upit....

Zbog cega po vrucini radi normalno automatsko otvaranje gepeka,a po zimi ili hladnoci se nece otvoriti,samo se otvori i ostane otvoreno i ne dize se...problem ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka logika,

 

Plinski amortizeri, zimi se plin "stisne" pa nema snage dignuti haubu. Ili jace amortizere ili ako dovoljno jaki, onda kvalitetnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desava se sa svim. Meni je zato to postalo bezvrze jer kad ljeto zaprzi onda su prejaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desava se sa svim. Meni je zato to postalo bezvrze jer kad ljeto zaprzi onda su prejaki.

Ako su prejaki to je onda dobro samo za Nika Praskatona,on uvijek tako nešto treba! XD

 

vrijeme 10:24 ako netko nije upućen! XD Edited by Royal mk7

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4