2 2
tbogovi1

Grijanje sjedala

Recommended Posts

Zanima me dali je ugradnja grijanja u sjedala problem tj. postupak ugranje u golfu 5.

 

Šta mi je sve potrebno da se to napravi odnosno ugradi?

 

Moram na konzoli imati onu elektroniku gdje se to upali i ugasi, grijace za sjedala to znam (di nabaviti)?

Edited by tbogovi1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konzole imas po ebayu za kupit vidio sam ih dosta, i kupis sjedala od golfa 5 koji imaju grijace u sebi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad nece nitko da proda samo prednja sjedala :(

 

moja su kao nova nemaju nikakvih oštečenja. dali se mogu kupiti grijači pa ih ugraditi u sjedala?

 

našao sam i ja konzolu s grijačima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj na avto.net tamo sam vidio puno siceva za golfa.. Sigurno ce se nesto nac sa grijacima..

Za posebno ugradit grijace neznan dal netko radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas za nabaviti inastalaciju i grijace za ugraditi naknadno ispod presvlake sjedala i radi odlicno.ugradivao sam nedavno na mercedesa c klasu na kozna sjedala i odlicno.plAtio sam te grijace 600 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizem temu

Imam u planu stavit profilirane siceve u golfa,u potraznji sam. E sad,moji imaju grijace,a do sada di sam god naisa na te prof,od gt sporta ili sportlinea ne vidim da imaju grijanje. Jesu oni serijiski dolazili bez grijaca,ili sam ja naletio na te bez?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazili su samo uz doplatu zimskog paketa. Ili kozu.

A ni gti nema svaki grijanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

skines sa svojih grijace i preselis na nove

Jel komplicirano?

e12132209937560b05840b785871e513.jpg5a2c2dc0d6e98e280f17c95f65fb8d3c.jpg

Jesu ovi isti ko od sportline,mislim ns oblik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa treba skinut tkaninu maknut grijace i vratit nazad ,to tapetar odradi za sat dva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasa sam ove alkantra,al mi nezna rec covik imaju li grijanje ili ne,kako mogu to saznat? Samo sto zna da imaju dva "stekera",crni i zuti. Moze pomoc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slike ako se moze iz ovog zakljucit ista

7b5407836b8ef11804277c0d1d8d90d4.jpg

Edited by markol5

Share this post


Link to post
Share on other sites

zuti je airbag ,ovo bi moglo bit grijanje ako nema neke ostale struje na njima ,jel to suvozacev slikao ,moguce da je kabel id lampice za pojas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ne bi trebalo bit malo vise zica za grijanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran koji je sic. Rec cu danas da slika sve uzeo bi ih hitno je al ako nema grijanje necu zato i pitan nisam se nikad susreta s ovim pa neznam od cega je koja zica

zuti je airbag ,ovo bi moglo bit grijanje ako nema neke ostale struje na njima ,jel to suvozacev slikao ,moguce da je kabel id lampice za pojas

Nemaju dr struje obicni sicevi rucno sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markol 5

Ovi ti sicevi nemaju grijanje ovo ti je od pojasa... od grijanja su ti zuto smeđe imaju dva pina, instalacija kufatec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markol 5

Ovi ti sicevi nemaju grijanje ovo ti je od pojasa... od grijanja su ti zuto smeđe imaju dva pina, instalacija kufatec.

Sazna sam. Nisam uzeo na kraju. Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam grijana sjedala u golfu 5 ali bas i ne griju, treba im barem 15 min da osjetis nesto ali i to nesto je slabo obzirom da je na maxumum 5, dali je to do mene ili su inace tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je passat 5+ i cekam bar toliko. Prije mi pocme grijanje toplo puhat tako da rijetko i palim te grijace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam grijana sjedala u golfu 5 ali bas i ne griju, treba im barem 15 min da osjetis nesto ali i to nesto je slabo obzirom da je na maxumum 5, dali je to do mene ili su inace tako?

 

Neispravno sigurno, imao sam grijanje sjedala u 5 gti i grijalo je odmah, nakon par minuta na max sigurno. Isto mi je sad i na 7ici, upalim auto, upalim grijanje sjedala i odmah osjetim da je mlako, kroz par sto metara je vec poprilicno toplo i nakon mozda 2-3 minute je bas skroz toplo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok al ovo sto govori da je nakon 15 minuta jedva primjetno, nema sanse da je to ispravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sigurno ispravo. Kako xman kaze za par min bude vruce skroz bar kod mene nakon 10min moram smanjit tako da ti nije u redu nesto

 

marko

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2