1 1
ivana

Kada mjenjati kočiono ulje?

Recommended Posts

Zanima me kada treba mjenjati kočiono ulje.Imam Polo 1.2.Molim,ako netko zna,da mi kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preporučljivo možda svake 2-3 godine jer ulje kupi vlagu u sebi i izgubi svoju svrhu.

ja vecinom mjenjam ili kada pocrni (kojim cudom) ili kad vidim na tehničkom rezultate kocnica pa po potrebi promjenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

preporučljivo možda svake 2-3 godine jer ulje kupi vlagu u sebi i izgubi svoju svrhu.

ja vecinom mjenjam ili kada pocrni (kojim cudom) ili kad vidim na tehničkom rezultate kocnica pa po potrebi promjenim.

ma izvadi iz posude samo....stane dva deci novog ....ono se izmješa i bude novo ....zbog tehničkog se upravilu menja......

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma izvadi iz posude samo....stane dva deci novog ....ono se izmješa i bude novo ....zbog tehničkog se upravilu menja......

Ti nadolijevaš ulje u motor ili ga kompletnog mijenjaš sa filterom?

Ovo što si napisao je velika glupost,ulje se mijenja iz sigurnosnih razloga a ne zbog tehničkog.

Isto tako ako nešto nečemu nadodaš to ne postaje novo :doh :halo

Evo jedan c/p na temu

Nakon nekoliko uzastopnih jačih kočenja trenjem dolazi do povećanog zagrijavanja kočionog sistema u kojem je smještena kočiona tekućina te uslijed porasta njene temperature postoji mogućnost (vrenja) stvaranja tzv. parnog čepa u kočionom sustavu. To se manifestira propadanjem nožne kočnice i smanjenog učinka kočenja (naročito pri vožnji nizbrdo ili učestalom i agresivnom kočenju).Zato većina proizvođača vozila preporuča izmjenu kočione tekućine svake 2 godine ili oko 30.000 km.Po potrebi i prije što ovisi i o povišenom indeksu vlage u zraku tokom godine .

Zato mi u našem servisu svaki puta prilikom redovitog servisa besplatno testiramo vašu kočionu tekućinu, te vam je i mijenjamo po potrebi zbog vaše sigurnosti.

Važno : Ne pristajte nikada i ni po koju cijenu da vam samo nadoliju novu kočionu tekućinu u za to postojeći spremnik (bez da vam prozrače kompletan sistem) kako bi vi momentalno mogli proći na tehničkom pregledu.Svrha promjene je izmjena ulja u kočionim cilindrima i cjevovodima, a ne samo u spremniku.

Edited by Kenny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kenny je dobro napisao tj kopirao :)

 

Moj golf je poprilično star, i naravno kočnice nisu kao što su nekad bile, tako da ja mijenjam svoje ulje uvijek prije tehničkog. Pa ako padnem zbog kocnica znam da nije do ulja nego do cilindra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto je sa "starim " uljem? Mislim na neotvoreno zapakirano ali pise rok trajanja na boci. Kolega je mjenjao ulje i stavio iz trgovine ili sa benze pa mu je rekao na tehnickom da nije dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tehničkom su mu rekli da ulje ne valja ?! ili ne koči dobro ?!
koliko ste sigurni u to da ste dobro sistem odzracili ? pogledali da nije procurio koji kocioni cilindar ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma izvadi iz posude samo....stane dva deci novog ....ono se izmješa i bude novo ....zbog tehničkog se upravilu menja......

 

Božo,naginješ ispucavanju savjeta koji za ljude i materijalna dobra može fatalno završit ukoliko bi taj netko ozbiljno shvatio neke tvoje izjave :palacd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je toliko malo, a korisno, ulaganje da je glupo ne menjati ga svaki 2. ili 3. mali servis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mjenjaš ulje pogotovo na starjim autima promjeni i gumena crijeva, repariraj čeljusti, nije neka lova a riskirat da pukne crijevo ili propiša gumica se ne isplat, a vrisnut če kad ti bude najpotrebnja oštro kočenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Zamjena ulja samo u posudi je glupost. Proci ces na tehnickom jer ce temperatura vrenja biti iznad 155 stupnjeva ali svaki normalan majstor ce kompletan sistem odzracit i napunit novim uljem.

 

Svatko ima svoje ali sa kocnicama se ne isplati igrati jer zivot znace.

 

Također i kociona crijeva koja su ispucana ili lagano propustaju ulje...ako vas na tehnickom samo upozore na takve probleme i puste (iako nebi smjeli) treba ih cim prije zamjeniti. Ja prije par godina nisam pa sam sletio sa ceste kad je puklo crijevo

 

 

A sto je sa "starim " uljem? Mislim na neotvoreno zapakirano ali pise rok trajanja na boci. Kolega je mjenjao ulje i stavio iz trgovine ili sa benze pa mu je rekao na tehnickom da nije dobro

Nije prvi put da nesto novo ne valja

Edited by Laky

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 god.maks 3, a sve preko je vec neozbiljnost

Kad kupujem auto to je u paketu stvari koje prve mjenjam rame uz rame s uljem u motoru i zupcastim

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 god.maks 3, a sve preko je vec neozbiljnost

Kad kupujem auto to je u paketu stvari koje prve mjenjam rame uz rame s uljem u motoru i zupcastim

samo da se nadovezem na ovo ja u svom imam od atea super blue ulje i u ateu kazu da je max rok za izmjenu 3 god dakle kak kaze corry sve prek tog je kocka sa zivotom ne samo svojim

i ne nehvalim se kak imam brand ime ulja u kocionom sistemu nego hocu rec da je po nekim iskazima kvalitetnije od obicnog pa samim tim dulje traje

Edited by Bruce_2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje imas sve proizvode osim racing-blue-a..

http://www.ate-na.com/www/ate_us_en/themes/20_ate_brake_products/brake_fluid/bf_info_us.html

 

Da se primjetit da prva dva ullja se moraju mjenjat svako god dana dok ovo sl6 ide na 2god a typ 200 na 3.

 

Sto se tice racing-blue mislim da je zabranjen na americkom trzistu... a koliko se sjecam na atf seminaru blue racing se nepreporuca za moderne abs sustave jer je nesto gusce od klasicnog sl6 ulja i tako da abs ima slabije djelovanje.

 

Znaci kad se odlucite za ulje na kantici vam pise za koliko ga se treba mjenjat na autu normalne explotacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje imas sve proizvode osim racing-blue-a..

http://www.ate-na.com/www/ate_us_en/themes/20_ate_brake_products/brake_fluid/bf_info_us.html

 

Da se primjetit da prva dva ullja se moraju mjenjat svako god dana dok ovo sl6 ide na 2god a typ 200 na 3.

 

Sto se tice racing-blue mislim da je zabranjen na americkom trzistu... a koliko se sjecam na atf seminaru blue racing se nepreporuca za moderne abs sustave jer je nesto gusce od klasicnog sl6 ulja i tako da abs ima slabije djelovanje.

 

Znaci kad se odlucite za ulje na kantici vam pise za koliko ga se treba mjenjat na autu normalne explotacije...

tako je ameri su ga zabranili a jel znas zasto?

jer je plave boje haha ti ameri... :lol2 evo da nebudem ljen pa stavimk objasnjeno > http://hooniverse.kinja.com/braking-news-ate-super-blue-illegal-for-u-s-distribut-1153557989/1154188522

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moze to ulje za 5 GTI i koja je cijena?!

 

Može ići bez problema, ali ipak rađe uzmi Blue Racing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejane stavi orginal kociono i ne sekiraj se!

I da stavis ovo blue ili koje vec, neces nikakvu razliku osjetit! Ovo ti govorim iz iskustva.

 

Ako hoces bolje prlerformanse sto se tice kocnica, zaboravi to ulje i kupi veci set kocnica i amen! Kakva plava, crvena i narancasta ulja i cuda.. 345 disk, dobre plocice i to je to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejane stavi orginal kociono i ne sekiraj se!

I da stavis ovo blue ili koje vec, neces nikakvu razliku osjetit! Ovo ti govorim iz iskustva.

 

Ako hoces bolje prlerformanse sto se tice kocnica, zaboravi to ulje i kupi veci set kocnica i amen! Kakva plava, crvena i narancasta ulja i cuda.. 345 disk, dobre plocice i to je to..

 

:D ne treba nista vece... ne vozim utrke s njim... ma i uzeo sam orginal .. nego pitam ovako informativno sta ljudi kažu... znaš da se ja jos ucim na ovaj VW svijet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1