1 1
Sumaneven

Golf V gti SKN

Recommended Posts

Dakle. Svijetli mi "lampica" EPC i "lampica greska motora" majstor ga spojio na kompjuter i rekao da ne vidi gresku. Da bi kao trebalo samo azurirat softwer (500) kn i to je to. Ponisti gresku i nakin nekih 5 km isto. Zna ko nest vise o tome? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim svijetli chack engine, znači da ima grešku...

a taj majstor očito nema pravu diagnostiku

Edited by Beli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto Beli kaze, taj majstor nema pravi alat za ocitat gresku! Ako se lampica upalila, onda mora bit nesto u memoriji..

Odi ili u ovlasteni ili kod nekoga ko ima dijagnostiku kako Bog zapovijeda i vidi koja je greska(e) zabiljezena(e)..

 

Kakvo azuriranje softvera!? Imo sam GTI-a 6god.,chipanog i nikad nikakavo azuriranje softvera nisam radio..

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno odi na pravu dijagnostiku, jer ovak na prvu može biti više stvari u pitanju.

Ja znam jednog kojemu je štop krepal kad se upalila EPC lampica.

Dobra ekipa ti je za to u AMC-u. bar ti je blizu. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce EPC lampica da se upali kad crkne prekidac stop svetala. Ali svakako poseti neki bolji servis. Inace ako azuriras software u ovlascenom mozes ostati bez SKN mape...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje tvornicki update-i al đaba ti ako imas chip. Ide sve online i prc...

A ako imate auto novo i jos pod garancijom i imate cip.... onda cim se ukopca diagnostika u ovl servisu svi podatci su spremnjeni na njihovom serveru i ako sta prdne kroz te podatke se moze vidit jel dirana motorna elektrika :)

Pred 2mj bash bio jedan q3 3.0tdi pod garancijom i taman isticala vlasnik dosao u ovl serv. da iskoristi garanciju al prc... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nhf ,ali ste mu onda lijepo umetnuli ;)

 

 

meni kad je EPC i check svjetlio bio je problem do klapne na usisnoj ,dali auto normalno vozi ?

Edited by Dario_ED30

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1