0
neno_

Golf V otkljucavanje

Recommended Posts

Pozz ljudi! Evo jedan frend uzeo V 1.9 TDI sa 3vrata.. Kada auto otkljucava suvozaceva vrata mu se nece otvorit, nego mora 3 puta za redom stiskat daljinsko... Jel to sjebano ili samo mora podesit? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa troja vrata 3 puta stisce kod mene je 5 vrata ja moram 5 puta. ahahahahahaha XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se meni par puta desilo kada sam "ručno" ključem otključavao auto! Jednom bi okrenuo ključ u lijevo(možda nebi okrenuo do kraja..) i otključala bi se samo vozačeva strana, a kod bi još jednom okrenuo ključ otključala bi se i suvozačeva! Ne znam u čemu je problem..

 

 

A na Razzor-a nemoj previše obračati pozornost.. njemu se auto sa maskom bez znaka proširi pola metra i Golf 1.9 TDI mu troši 3.5 lit/100km! :palacg

 

 

Na ovom forumu je največa spika prcati(i/ili ismijavati) ljude koji postavljaju pitanja da bi riješili neki od problema koji imaju na svom Volkswagenu, pa tako forum lagano izmiče onom pravom VW forumu i sve više liči na FB..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to dešava na Golfu 5 sa 5 vrata...Kad budeš sljedeći put otključavao poslušaj bravu dal ti preskoči kad zaključavaš/otključavaš... Meni i prednja desna i zadnja lijeva vrata štekaju...Ali ja ih onda nemogu otvoriti s kljucem nego moram pritiskat tipku za otkljucavanje i vuci kvaku od zadnjih vrata (iznutra) dok ih ne otkljucam...Uspije mi jednom u 100 puta :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
A na Razzor-a nemoj previše obračati pozornost.. njemu se auto sa maskom bez znaka proširi pola metra i Golf 1.9 TDI mu troši 3.5 lit/100km! :palacg

 

Potpis :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dečki hvala na pomoći!! :)) kaže da mu iz vana šteka nekad i više puta od dva..ali da iznutra na dugme za otključavanje vrata otvori suvozačka bez problema.. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda zice u vratima, u onoj gumi na pregibu. Mene je to zajebavalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti slucaj sam imao na ibizi.. Isto 3 vrata.. Kad bi jednom stisnuo otkljucavanje samo vozaceva vrata su se otkljucavala, a kad bi 2 puta stisnuo onda bi se i suvozaceva otkljucala i bunker..

To se sve moze preko vag coma sredit..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na Razzor-a nemoj previše obračati pozornost.. njemu se auto sa maskom bez znaka proširi pola metra i Golf 1.9 TDI mu troši 3.5 lit/100km! :palacg

 

Potpis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što kaže većina ljudi na ovom postu ,treba vag -com i isključiti opciju , meni naI Ibizi bila uključena isto ta opcija i još automatsko zaključavanje svih vratiju nakon brzine od 20kmh ,vag-com i rješena stvar za par minuta !

Edited by Layo404

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je bilo do brave... Promjenjena u car motu i cijena prava sitnica... 1500 kn sa rukama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod otkljucavanja, pa da ne otvaram bezveze novu temu, a vidim da se momku pomogli, tj da je rijesen problem, imam pitanje. S obzirom da na Passatu nema brave za ugurat kljuc, osim ispod kvake ima neka rupa, probao sam preko nje sa onim kljucicem otkljucat, ali neide, sad nemam pojma da li je to uopce za to, kako se uopce auto otkljuca ako recimo elektronski kljuc ode ili nesto se desi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Problem imas kao ja i kolega...taj brava ispod poklopca na vratima je puna smeca i zacvikana vjerojatno. Trebas ju skinut i probat ocistit ili odnesti kod bravara da ju slozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mk5 tdi 2006.

ne radi retrovizor-ni zmigavac na njemu ni pomicanje ogledala ni odmrzavanje.

na daljinsko zakljuca sve osim vozacevih vratiju-na istim hebe retrovizor.

gresaka nula, ima neka ideja dok nisam poceo kopat po autu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zice u pregibu vrata?

hm...pa dao bi neku gresku valjda..prozor se dize-spusta normalno,otvara poklopac benzine....rasvjeta prekidaca radi na tim vratima...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

sa umetkom iz kljuca samo nadignes poklopac i skinut ce se lagano...

 

samo probaj da li ti brava reagira ili je blokirana kao moja jer ja svoju planiram slozit ako rikne akumulator da mogu uci bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam iz kojeg ralzoga jucer kada sam pokusavao ugurat kljuc ispod nije htio uci uopce... Nesto ga je blokiralo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Pa ni moj ne ide cijeli unutra nego samo malo pa nadignem poklopac

Share this post


Link to post
Share on other sites
0